Viena melna kleita un 6 varianti

 

ka_nesat_mazo_melno_kleitinu5 vebināru garderobes veidošanas ciklā mēs papildinām zināšanas arī par to, kā izskatīties dažādi, kā izveidot garderobi ērtu, sistemātisku un tā, lai nebūtu jāpiepērk pilns skapis ar tērpiem, kurus beigu beigās uzvelkam tikai vienu vai dažas reizes.

Ja bāzes garderobe jau izveidota, dažādi izskatīties palīdz aksesuāri un citi elementi. Šodienas nelielā publikācija-piemērs noderēs gan mūsu nodarbību dalībniecēm, gan tām, kuras savu bāzes garderobi veido pašas un, kuras to vēlas uzlabot vai rast tai arvien jaunas idejas.

Un tātad – izņemsim no skapja vienu no galvenajiem bāzes garderobes elementiem – melno kleitiņu (šoreiz tā būs trikotāžas) un papētīsim, kā var mainīties tēls, kad tam pievieno katru reizi citādus aksesuārus.

1.variants. Sievišķīgi-elegantā un casual stilu apvienojums. Melnā kleita kopā ar elegantiem, sievišķīgiem apaviem, somiņu un spilgtu žaketi bez atlokiem. Žaketei pieskaņotais zīda lakats un pērļu virtene ap kaklu tēlu padara sievišķīgu un elegantu.

maza_melna_kleitina

2.variants. Tikpat eleganti un sievišķīgi izskatās šī pati kleita ar zīda lakatu un lakādas somu. Korektās formas soma akcentē tēla lietišķumu un eleganci. Pievērs uzmanību tam, kā visus aksesuārus apvieno vienota krāsas tēma.

maza_melna_kleitina (2)

3.variants. Savukārt, romantisku tēlu var iegūt, pievienojot komplektam pasteļtoņu laiviņas un vieglu pavasara mēteli, kā arī somiņu un lakatiņu rozīgos toņos.

maza_melna_kleitina (3)

4.variants. Čūskādas printa kurpes un somas rokturi rada tādu kā safari stila tēla novirzienu, it īpaši tāpēc, ka komplektu papildina ādas jaka. Un, ja ievēroji, arī briļļu rāmīšu raksts ļoti veiksmīgi sasaucas gan ar kurpju, gan somas rokturu krāsu.

maza_melna_kleitina (4)

5.variants. Casual un jūras stila eklektika. Šo „mājienu” rada jūras stila lakatiņš, sarkanā josta un mīkstie sportiskā stila apavi. Šajā gadījumā ar šo jūras stila elementu daudzumu galvenais ir nepārcensties. Tiem ir jābūt ne vairāk par diviem.

maza_melna_kleitina (5)

6.variants. Kantrī un casual stila eklektika. To visu rada mīkstais kardigāns, brūnā zamšādas soma un apavi. Šajā variantā var izmantot arī rupja adījuma garus vai īsus kardigānus, pītu siksnu, brūnu zamšādas vai ādas jaku.

maza_melna_kleitina (6)

Tas bija piemērs, lai vēl labāk saprastu, ka tā var „apspēlēt” praktiski jebkuru bāzes garderobes apģērbu: klasisku vai trikotāžas kostīmu ar svārkiem, adītu futlārkleitu, klasiskus džinsus ar neitrālas krāsas džemperi, baltu blūzi ar melniem svārkiem. Rezultātā tu iegūsi absolūti jaunu, drosmīgu, interesantu un stilīgu eklektisku tēlu.

Veidojot bāzes garderobi, izvēlies vienkāršus, mierīgus, neitrālu bāzes krāsu apģērba fasonus, bez izteiktiem elementiem un spilgtiem printiem. Akcentu veido ar aksesuāru palīdzību, jo pateicoties tiem tu katru reizi varēsi izskatīties citādi.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 •   Mēteļi, kas izskatās tā, it kā būtu adīti no mohēras vai angoras dzijas, bet patiesībā ir austi no auduma, kuram pievienota mohēra vai ang ...

 •   Cik daudz skaistu vārdu, pateicību, stāstu un notikumu aprakstu PĒC šīs dienas mēs esam šajos trijos mēnešos saņēmušas! Paldies jums visas ...

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 • Tuvojas gada nogale, kad bieži vien tiekam ielūgtas uz vairāk vai mazāk svinīgiem pasākumiem. Vienmēr saņemot ielūgumu, katras sievietes prātā p ...

 • Ja tavā skapī ir melna bītlene – tu esi vinnētāja. Bet zini arī to, ka tu praktiski nekad vairs nevarēsi pateikt, ka tev nav ko uzvilkt mugurā, ...

 

Tags: , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata