Tava krāsu palete (pavasara tipa sieviete)- 1.daļa

nicole_kidman_pavasara_tipa_sievieteKā jau daudzām meitenēm solīju – pavasaris ir klāt un arī pavasara tipa sievietes apraksts ir gatavs! Smaidiņš

Lielākā daļa pavasara tipa sieviešu ir blondīnes, pie tam matu krāsa variējas no linu toņa līdz pat zeltīti rudiem.

Pavasara tipa sievietes izskatās maigas un sievišķīgas, viņām piemīt kaut kāds īpašs šarms un vienmēr, neatkarīgi no auguma un svara – rada par sevi iespaidu kā par smalku sievieti.

Pavasara tipa sievietēm ir uzkrītoši maigs sejas tonis ar tādu kā zeltītu apakštoni toni. Daudzām uz sejas ir vasaras raibumiņi, uz vaigiem dabīgs sārtums. Viņas sarkst krietni biežāk nekā pārējās.

Alyssa-Milano- pavasara_tipa_sievieteOlivia Wilde_pavasara_tipa_sievietepavasara_tipa_sieviete (2)pavasara_tipa_sieviete (3)pavasara_tipa_sieviete (4)pavasara_tipa_sieviete

Pavasara tipa sievietēm piestāv maigs, tīrs persiku-rozā tonis. Tas brīnišķīgi harmonizē ar gaišajiem matiem un šo smalkuma iespaidu. Šīm sievietēm absolūti nepieņemami ir spilgtie toņi. Veicot pirkumus, ir jāpieturas pavasara toņu gammai un izvēle jāakcentē uz svaigiem, gaismas cauraustiem, dzidriem toņiem.

pavasara_tipa_sievietes_garderobe (10)

Kādas krāsas piestāv pavasara tipa sievietēm?

Mēs zinām, ka žilbinoši balta krāsa piestāv ziemas tipa sievietēm, bet, ja tu esi pavasara tips, tev noteikti nē. Toties tev brīnišķīgi piestāvēs krēmīgi baltais, visi olu čaumalu vai ziloņkaula toņi – jebkurā gadījumā tam ir jābūt jauktam jeb netīram baltajam tonim.

pavasara_tipa_sievietes_garderobe (5)pavasara_tipa_sievietes_krasu_palete (3)

Pavasara tipa sievietes var nēsāt bēšā krāsas tērpus. Gaišais bēšā izskatās brīnišķīgi, arī tumšais bēšā būs labi – to bieži vien var nosaukt pat par brūnu. Tie var būt arī sekojošie toņi – gaišs, smalku smilšu tonis, karameļu, ļoti gaišs šokolādes muss – šādi toņi pavasara tipa sievietei piestāv visvairāk. Kā jau minēju, var izmantot arī brūno toni, tikai tas nedrīkst būt pārāk tumšs. Arī piena šokolādes tonis būs labs, bet brūnās kafijas tonis jau ir pārāk tumšs.

pavasara_tipa_sievietes_krasu_palete (2)

Brīnišķīgi piestāvēs piesātināts medus tonis, bet ļoti labi piestāvēs arī krietni gaišāks dzeltenā tonis.

Pavasara tipa sievietēm ir jāizvairās no visiem sarkanās krāsas toņiem, kuriem ir zilgans apakštonis – tie šīs sievietes nerotā. Viņām labāk piestāvēs starojošs, caurspīdīgais sarkanais – koraļļu, tomātu, sarkano piparu toņi. Pavasara sievietes var droši izvēlēties arī sarkano, kuram ir oranžīga pieskaņa – sākot no gaiši oranžā līdz pat aprikozu tonim. Izvēloties sarkano vai oranžo, vienmēr ir jāpievērš uzmanība tam, lai to toņi nebūtu pārāk tumši – vissvarīgāk, lai tie nebūtu aukstie toņi. Atceries, ka tavai sejai piestāv siltie krāsas.

pavasara_tipa_sievietes_garderobe (3)

Īpaši skaisti tu izskatīsies, ja izvēlēsies laša vai flamingo toni. Ļoti labi piestāvēs arī maigais, gaišais persiku tonis.

Ļoti veiksmīga izvēlē būs arī saulainais dzeltenais, droši vari izvēlēties arī kukurūzas zeltīto dzelteno toni. Ideāls – narcišu dzeltenais.

Esi uzmanīga, izvēloties zilo krāsu, jo te var būt pieļautas nopietnas kļūdas. Ļoti labi piestāvēs gaiši zils ūdens tonis un maigi zilais jūras tonis. Seko tam, lai arī zilais nebūtu pārāk tumšs. Tas tevi padarīs vecāku nekā esi. Atceries par krāsām. Toņu ir daudz! Atceries krokusu, rudzupuķu zilo – šie toņi izskatīsies brīnišķīgi. Pie tam tev ļoti labi piestāvēs visas tirkīza, akvamarīna un mazuta toņu nianses.

Runājot par zaļajiem toņiem, te izvēle būs ļoti plaša: liepu, zaļais ābolu, zāles, maija zaļuma, dzeltenīgi zaļais… tie visi ir tavējie. Galvenais, lai tajos būtu jūtama saules gaisma, ar izteiktu dzeltenā apakštoni. Nekādā gadījumā tavējie nebūs tumšais egļu zaļais un pudeļu zaļais toņi. Ar tiem tu izskatīsies bāla un izvārdzināta.

pavasara_tipa_sievietes_garderobe (2)pavasara_tipa_sievietes_garderobe (15)pavasara_tipa_sievietes_garderobe

Arī purpura rozā nav tavējais! Nekad neiegādājies mantas šai krāsā! Tas ideāls ir ziemas tipa sievietēm, bet ne tev.

Ļoti veiksmīgi tavu garderobi papildinās siltais ceriņu un lavandas tonis, bet arī tos izvēlies pēc iespējas gaišākus. Tumši violetais pavasara tipa sievietēm ir pārāk smags un spilgts tonis.

pavasara_tipa_sievietes_garderobe (16)pavasara_tipa_sievietes_garderobe (17)

Apģērbs pavasara tipa sievietēm

Pavasara sievietes apģērbam ir jāpasvītro šīs sievietes dabiskums, svaigums un šarms. Manierīgas, teatrālas mantas viņas garderobē nav iederīgas.

Pavasara tipa sievietes bieži vien pieļauj vienu un to pašu kļūdu – nopērk daudz tērpu melnā vai baltā krāsā, pie tam izvēlas mantas, kuru krāsas šo sieviešu dabisko maigumu nomāc. Īpaši neveiksmīgas var būt spontānās iepirkšanās, kā rezultāta skapī neapdomīgi var parādīties purpura rozā bleizeris vai zils bikšu kostīms.

Turpmāk centies savu garderobi bāzēt uz dažām skaistām, pavasara tipa sievietei raksturīgām krāsām. Iegādājies apģērbu, rēķinoties ar iespēju kombinēt to savā starpā. Par pamatu ņemot, piemēram, sekojošas krāsas:

 • Maigo olu čaumalu toni vai silto bēšā;
 • Jebkura toņa kamieļvilnas krāsu;
 • Rozā vai laškrāsu;
 • Persiku dzelteno;
 • Gaiši zilo ar pelēkā apakštoni.

pavasara_tipa_sievietes_garderobe (12)pavasara_tipa_sievietes_garderobe (14)

Ja tev nepatīk maigais rozā vai gaiši dzeltenais tonis, izvēlies zeltīti brūno vai debeszilo. Tātad ņem vērā arī to, kādas krāsas tev pašai ir tīkamākas. Piemēram, tu vari saskaņot sekojošas krāsas: aprikožu, gaiši zaļo ābolu un silto oranžīgi-sarkano.

Apģērbs atpūtai

Uzspēlētā pusaudžu mode nav domāta pavasara tipa sievietēm. Viņām piestāv vienkāršs griezums, silueti ar konkrētām līnijām, apģērbs bez dīvainām detaļām. Atpūšoties, nēsā vienkāršas kreklblūzes ar džinsiem vai taisna griezuma biksēm.

pavasara_tipa_sievietes_garderobe (4)

Galvenais – siltas krāsas. Rišiņas, žabo un mežģīnes pavasara tipa sievietēm ir pārāk romantiskas detaļas. Tieši viņām ir radīts ar gaišām, tīrām krāsām akcentētais sportiskais stils. Pavasara tipa sievietes brīnišķīgi izskatās pat uzģērbjot vienkāršu t-kreklu vai svīteri. Ļoti labi iederēsies vaļīgais stils un dabiskums. Kas attiecas uz detaļām – labāk mazāk, nekā vairāk.

Apģērbs darbam

Te būs jāpieturas konkrētām un secīgam pozīcijām. Darba garderobē jābūt iekļautām kleitai-kostīmam, bikšu kostīmam, bleizerim, kas ir kombinēts ar piemērotas krāsas un silueta šaurām biksēm vai svārkiem.

pavasara_tipa_sievietes_garderobe (9)

Pavasara tipa sievietei nekaitēs arī nedaudz lietišķāks fasons, drīzāk otrādi. Viņas dabisko skaistumu pasvītros sportiski-klasiskā mode, pie tam atteikties nāksies no pārāk uzkrītošām detaļām – jo vienkāršāk, jo elegantāk.

Tērpi vakara iziešanai

Izsmalcinātu skaistu vakarkleitu atrast nemaz nav tik viegli, it sevišķi tādu, kas piestāv tieši tavam tēlam. Vai nu elegantais modelis nav pieejams cenas dēļ, vai nu krāsa pārāk spilgta, kliedzoša vai pat dīvaina. Pavasara tipa sievietei vakara iziešanai laba alternatīva varētu būt bēšā toņa blūze, kas labi saskaņojama ar vakara izejamajām biksēm vai garajiem svārkiem.

pavasara_tipa_sievietes_garderobe (7)pavasara_tipa_sievietes_garderobe (8)pavasara_tipa_sievietes_garderobe (11)

Ja vēlies tieši kleitu, modeli izvēlies visvienkāršāko, nekādā gadījumā neiegādājoties kleitu, kurai priekšā vai aizmugurē ir liela bante. Tev brīnišķīgi piestāvēs zeltīta toņa vai sarkanās magones kleita. Esi uzmanīga ar melnu krāsu. Kaut arī tā ir vakartērpu klasiskā krāsa, melnā tērpā tu izskatīsies bāla.

Turpinājums sekos…

P.s. Starp citu, meitenes! Buduars.lv ir jauns produkts sievietēm, kuras zina savu sezonas tipu (vasara, ziema, rudens vai pavasaris), bet kuras vēl nav iegādājušās savu krāsu paleti:  “SEZONĀLĀS KRĀSU KARTES” – tā ir krāsu 30 toņu krāsu karte katrai sievietei un tas būs brīnišķīgs palīgs jeb instruments, kas nēsājams savā maciņā un, kas noderēs gan, revidējot savu garderobi, gan veicot jaunus pirkumus veikalā.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 •   Vasaras Saulgrieži sagaidīti, Jāņi nolīgoti, jāņu bērni aizbraukuši. Kas atliek? Jākārto māja, jāatvadās no svētku pušķojuma, greznojuma. ...

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 •   Vasaras puķes jau sals ‘’nokodis’’, ziemcietes jau būtu laiks nogriezt, pabarot ar rudens mēslojumu un likt gulēt. BET – kur tad ņemt ko ...

 • Daudzām no mums noteikti garderobē ir arī zilā krāsa. Un vismaz dažām no jums noteikti ir jautājums – kādas krāsu kombinācijas ar šo krāsu var v ...

 •   Vasaras sezona beidzot ir klāt! Grili izvilkti, notīrīti un jau iemēģināti. To mūsmājās dara stiprais dzimums. Kas atliek dāmām? Rūpētie ...

 

Tags: , , ,

Atbildes pavisam: 12

Man ir ko teikt »

 
 • Kristīne

  Esmu pavasaris.
  Baltais tik tiešam man nepiestāv-Baltajā es izskatos pēc tārpa.
  Par zilo krāsu arī taisnība.

   
   
   
 • D

  Nespēju sagaidīt 2. daļu! Es un vairakas manas draudzenes esmam pavasaris! Ar cieņu D.

   
   
   
  • Nu re, beidzot kāds uzrakstīja, ka nepieciešama 2.daļa “pavasarim”, jo man likās, ka nemaz tie “pavasari” te neiegriežas! :)

    
 • Lita

  …arī esmu pavasaris un nepacietīgi, dienu no dienas gaidu Pavasara 2.daļu!!! Un domāju, ka sagaidīšu, ceru, ka drīz…

   
   
   
 • Sigita

  Pēc kā var noteikt kāda tipa esmu! Lasu it kā pavasaris,bet…

   
   
   
 • Heda

  Sveikas!Arī es nepacietīgi gaidu otro daļu!))

   
   
   
 • Evija

  Loti, loti gaidam otro dalu!!!

   
   
   
 • Kiki

  Vai 2.daļa būs?

   
   
   
 • Solcis

  Ziemas tipam bija detalizēti aprakstīts līdz pat smaržām, kādas lietot. Vai šādu informāciju var sagaidīt arī par pavasari un vasaru?

   
   
   
 • Indra

  Ļoti interesanti, gribētos arī izlasīt 2. daļu, kā viņu sameklēt?

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata