Šovasar gatavojam jogurtu paši

Fitline_jogurtsGan jau daudzas no jums, meitenes, atceras manis vadīto vebināru par īpašu produktu sievietēm , kurš būtu jālieto katrai sievietei līdz mūža galam.

Bet  pirms dažām dienām man piezvanīja Didzis Krauze (arī viņu noteikti daudzas atceraties) un ierosināja manas buduāra meitenes iepazīstināt ar vēl vienu produktu. Un es padomāju: “Tiešām, Aija, kā tu varēji aizmirst par ŠO produktu, jo tas katrai saimniecei un mammai ir tik vienkārši saprotams, un svarīgs katrā ģimenē, īpaši, ja tajā ir bērni.”

Nu, lūk, tāpēc par šo gardo un vienlaicīgi ļoti veselīgo un veselību uzlabojošo produktu mums ar Didzi notika interesants dialogs, kura saturu jums publicēšu zemāk. Tās no jums, kuras sapratīs šī produkta vērtību un praktiskumu, noteikti gribēs izmēģināt. Pie tam pašās šī dialoga beigās neaizmirstiet izlasīt un izmantot īpašo piedāvājumu tieši jums, manas buduāra meitenes Smile.

—————————————-

AIJA V. Domāju, ka daudzas buduāra lasītājas un mūsu vebināru klausītājas tādu Didzi Krauzi atceras, kad tikāmies ar viņu tiešās translācijas vebināros un runājām par… Par ko mēs toreiz runājām, Didzi? Bet daudzām Tu joprojām, droši vien pazīstams neesi, tāpēc stādies priekšā: 

DIDZIS K. Sveicināti! Mans vārds ir Didzis Krauze. Toreiz runājām par minerālvielām, par to, ko mums tās dod, un kāpēc cilvēkiem tās vajadzīgas, un citā reizē vēl mēs runājām arī par detox programmu, par to, kā veselīgi un bez badošanās var efektīvi uzlabot savu veselību, un atbrīvoties no dažiem kg un cm – lai “buduāra” dāmas var vasarā uzvilkt skaistas kleitas Smile.

Jā, es pārstāvu PM International (Vācija) kompāniju šeit Latvijā, kura jau vairāk kā 25 gadus veiksmīgi darbojas veselības un skaistuma industrijā visā pasaulē, un piedāvā cilvēkiem veselības uzturēšanai un uzlabošanai FITLINE produktus.

AIJA V. Didzi, pirms dažām dienām Tu man piezvanīji un aicināji man savām meitenēm pastāstīt par vienu konkrētu produktu.  Pasaki, īsumā – par ko tad mēs šodien runāsim un kāpēc tieši par to (jo zinu, ka jūsu kompānijai ir daudz citu, ne mazāk labu produktu). Jā, un kāpēc tieši tagad? 

DIDZIS K. Jā, tieši tā, šodien gribu pastāstīt par Fitline jogurtu! Mums ir daudzi un dažādi tiešām labi produkti, bet dažas dienas atpakaļ sēdējām ar biznesa partneri lidostā un runājām, ka cilvēkiem, iespējams, ir grūti saprast daudzus uztura bagātinātājus un to nozīmi, un cilvēki arī baidās no nezināmā…

Un tad sapratām, ka mums taču ir jogurts, par kuru cilvēkiem maz esam stāstījuši vai vispār neesam stāstījuši. Paši jau lietojam un tuvākie ģimenes locekļi, draugi lieto  un līdz ar to liekas, ka visi par to jau zina!  Kurš tad nezin, kas ir jogurts..!?? Tā nu es ņēmu telefonu un tev zvanīju Smile.

AIJA V.: “Ok. Negribu izlikties, ka neko par šo jogurtu nezinu – esmu to vairākus gadus lietojusi gan ikdienā, gan konkrētos, pat akūtos veselības problēmu risināšanas gadījumos (atceros, kā ātri tiku galā ar vēdera vīrusu, kad meitiņai bija tikai daži gadiņi), Jā, un, pateicoties tavam šim zvanam, manās mājās atkal ir jogurts un jau otro nedēļu ēdam un priecājamies Smile

Bet šajā mūsu dialogā centīšos iejusties jebkuras buduāra lasītājas lomā, kura par šo produktu nezina neko. Un tieši tādus jautājumus Tev, Didzi, arī uzdošu.

Es domāju, ka ļoooti daudzas Latvijas sievietes ik pa laikam vai arī regulāri veikalos pērk jogurtus sev, savai ģimenei vai kaut vai tikai bērniem.

912116EB-8129-40D6-9846-D5A9737F2FF3Tāpēc mans pirmais jautājums Tev būs: “Ar ko tad šis jogurts varētu būt īpašāks par citiem, kurus mēs redzam lielveikalu plauktos? Pie tam, Tu taču zini un redzi, ka  daudzi no šiem jogurtiem „sit sev krūtīs”, ka ir ļoti veselīgi, „dzīvi”, „zaļi”, „eko” utt….?

DIDZIS K. Jā,  šis Fitline jogurts tiešām ir īpašs, jo to mēs gatavojam paši, savās mājās, speciālā pagatavošanas traukā! Cilvēks jau tic tam, ko viņš redz un var nogaršot.

AIJA V. “Man ērtāk iemest grozā gatavu jogurtu no veikala plaukta, nekā to mājās gatavot…” – tā varētu teikt ikdienas darbos un pienākumos aizņemtās sievas, mammas, saimnieces. Ko Tu, Didzi, viņām atbildētu?

DIDZIS K. Piekritīšu – vieglāk ir iemest grozā… pats arī tā esmu darījis,   jo esmu aizmirsis pasūtīt Fitline jogurtu … tas ir tikai cilvēcīgi aizmirst kaut ko. Bet patiesībā tieši māmiņām un aizņemtām sievietēm veikalā ir jāiemet papildus viena piena paka priekš šī jogurta… bērniem Fitline jogurts ir svarīgs savas iedarbības dēļ – tas satur ļoti daudz labo baktēriju, kas uzlabo veselību, vēdera izeju, spēcina imūnsistēmu un turklāt – tajā ir arī minerālvielas.

AIJA V. Tagad modē saukļi „Divi vienā…” „Trīs vienā….” utt. Kādu saukli Tu izmantotu šim jogurtam?

DIDZIS K. Es to nezināju – izrādās ar  jogurtiem ir tā: jo vairāku veidu baktērijas tajā ir, jo šis produkts ir efektīvāks. Baktērijas viena otrai palīdz darboties. Fitline jogurtā ir 4 dažādu baktēriju kultūras un, kad jogurts ir gatavs, to vajadzētu 6 dienu laikā izlietot, jo  pēc tam baktērijas iet bojā. Interesanti – kur tad ir tās baktērijas veikalu jogurtos, ja uz veikala jogurtiem  termiņš ir mēnesis un vairāk? …

AIJA V. Tad par šo jogurtu varētu teikt “Četri vienā!” Vai ne? Smile  Ok. Pieņemsim, ka es šo jogurtu iegādājos. Kā es to varu ikdienā izmantot?

DIDZIS K. Zini, ar mani ir tā – es esmu saldummīlis un es jogurtam pievienoju dažādus ievārījumus.  Pats jogurts ir pienskābs, bez saldinātājiem un garšas pastiprinātājiem, tātad, absalūti tīrs. Man garšo, ja pielieku grauzdētas, lobītās saulespuķu sēklas.

Fitline_jogurts_4Fitline_jogurts_5

Protams, arī dažādas ogas – gan svaigas (tūlīt taču sāksies zemeņu un citu ogu laiks), gan ziemā sablenderēju ar saldētām ogām… Sanāk kā smūtijdzēriens ar probiotisko jogurtu! Drīz būs salātiņi, lociņi – tad pievienošu tos. Meitai iecienīts ir jogurts  ar persiku kompotu!

Šopavasar ienāca doma – gribu pamēģināt pielikt pie aukstās zupas, jo parasti to gatavoju ar kefīru. Ceru, ka kāda no jums, kad sāks lietot, varēs padalīties arī ar savu recepti Smile.  Jā,  atcerējos, ka var pievienojot arī sinepes un pagatavot no jogurta majonēzi.

AIJA V. Ko, ko, bet majonēzi gan ar šo jogurtu vēl neesmu iedomājusies gatavot! Būs nudien, jāpamēģina. Bet tas, ka ar to ideāli var aizstāt salātiem pievienoto ierasto krējumu vai majonēzi, tas gan!

Zinot šī jogurta iedarbību uz veselību, pastāsti arī par to.

DIDZIS K. Zini, kādu laiku atpakaļ, kad man stāstīja par šīm probiotiskajām baktērijām, es klausījos un pie sevis domāju – vāks, ko tik cilvēki neizgudro, bet patiesībā jau interesanti tas viss… Šis tiešām ir īpašs jogurts un tas TIEŠĀM ir dzīvs!!! Un tam klāt ir ne tikai 4 baktērijas, bet arī inulīns (19,8%) -prebiotiķis, kas stabilizē glikozes līmeni asinīs, niacīns, kas samazina nespēku un nogurumu, sekmē un stabilizē nervu sistēmas darbību. Lietojot uzturā šo produktu, tiek kavēta patogēno baktēriju vairošanās organismā. Tas viss kopā uzlabo organisma imunitāti un spēju pretoties dažādām vīrusu infekcijām.

AIJA V. Par cik Tu mūs daudzas tagad ieintriģēji, man ir vēl nopietnāks jautājums: vai ir arī kādi vietējo Latvijas mediķu vai dietologu utt. apstiprinājumi, atsauksmes, ieteikumi par šo jogurtu?

DIDZIS K. Mums šeit Latvijā ir izveidojusies interesanta situācija,  ka lietas un produkti, kas Eiropā atzīti ar augstāko novērtējumu, ir jāpierāda vietējiem Latvijas speciālistiem! Šo produktu esmu prezentējis ārstiem ar ideju, ka viņi to ieteiks cilvēkiem,  jo analogu pēc visiem rādītājiem tam nav… Dietoloģe un uztura speciāliste Svetlana Aleksejeva to notestēja un atsaucās ļoti atzinīgi. Starp citu, viņas  instagram kontā bija viņas raidījums tieši par Fitline jogurtu.

AIJA V. Un tagad vēl daži svarīgi, pēdējie jautājumi. Cik izmaksās šāda jogurta lietošana ikdienā? Tātad – kādas būs izmaksas?

DIDZIS K. Jogurta cena ir 33 EUR, no kura sanāk 12 l jogurta un vienreiz janopērk pagatavošanas trauks, kura cena ir  6 EUR. izmaksa uz 1 litru jogurta (jau kopā ar nopirkto pienu) sanāk 3.60 EUR.

AIJA V. Tām sievietēm, kurām svarīgi cipari, konkrēti apraksti, pamatojumi – vai ir pieejams kāds šī jogurta oficiālais apraksts, kas visu Tevis stāstīto apstiprina un, kur varētu izlasīt vēl vairāk?

DIDZIS K. Mums ir sava mājaslapa >>>> , kurā var iegūt smalkāku informāciju par jogurtu un ne tikai.

Fitline_jogurta_pagatavošana

AIJA V. Un Tu jau zini, ka es nebūšu es,  ja savām „buduāra” meitenēm neizdiņģēšu kādu papildus labumu no katra, kas vēlas mums ko tiešām labu pastāstīt vai rekomendēt.

Tāpēc, mans pēdējais jautājums:  kādu īpašu akciju Tu mums, buduāra lasītājām, piedāvāsi?

DIDZIS K.:

Jums visām, kas izlasot šo publikāciju, gribēs Fitline jogurtu iegādāties, mēs piedāvājam īpašu cenu:

nevis 33 EUR (kas ir pastāvīgā jogurta komplekta 6 iepakojumu cena), bet gan  23.76 EUR + pagatavošanas trauku pa 6.00 EUR!  

Un mūsu ofiss nosūtīs jums šo pirkumu ar Omniva  pakomātu (vai citādi, vienojoties) palīdzību visā Latvijā.

Piegādes izmaksas ar Omniva būs tikai 1 EUR.

Nu ko, Didzi, man ir sajūta, ka mēs izdarījām labu lietu un īstajā laikā!  Kāpēc īstajā – nu tāpēc, ka tūlīt sāksies zemeņu, zaļumu un visādu svaigo smūtiju laiks, un šis jogurts tiešām ir labākais, ko tam visam pievienot un gūt prieku un veselību gan vēderam, gan pašiem sev, gan mūsu bērniem un mazbērniem! Paldies Tev par šo diskusiju un noderīgo informāciju!

Bet es vēl gribu paspēt palielīties ar sava tikko pagatavotā un izdzertā jogurta bildi (tam šodien pievienoju saldēto upeņu biezeni):

fitline_probiotiskais_jogurtsfitline_jogurts_1

Starp citu, meitenes, vai redzat fotogrāfijā bukletiņu zem manas jogurta glāzes? Tas tiek dots katram jogurta pircējam un es tajā izlasīju dažas ļoti interesantas, savdabīgas receptes: piemēram, ka jogurtu var izmantot ne tikai ar augļiem, mušļiem, riekstiem utt., bet arī gatavojot (kā jau Didzis minēja) aukstās zupas, piemēram, gaspačo vai auksto tomātu zupu.

————————————–

Un tagad neliela piebilde: ja vēlaties iegādāties šo jogurtu, zvaniet uz ofisu ļoti atsaucīgai meitenei Zanei Lībekai (klientu apkalpošanas nodaļas vadītājai), un, sakot paroli “Buduārs”, droši jautājiet visu, kas jautājams un vienojaties par jogurta iegādi.  Zemāk pievienoju visus nepieciešamos kontaktus:

Fitline ofisa tel.: 67345345 vai mob. 29650025.

Adrese: Vienības gatve 109 –1.14, Rīga.

Darba laiks: pirmdien-ceturtdien: no plkst.11:00 – 18:00

                      piektdien: no plkst. 11:00 – 17:00

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata