7 padomu sērija “Viņš iemīlēsies tevī jau rīt!”

Svetlanas_jermakovas_padomi

Ļoti daudzas mūsu lasītājas ar rakstnieku Svetlanas Jermakovas un Leonīda Žarova e-grāmatām jau ir iepazinušās sen un es zinu – daudzas no jums jau sen nepacietīgi gaida kaut ko vēl…

Un šodien man ir laba ziņa – šī iespēja ir klāt! Ceru, ka lielākajai daļai krievu valodas zināšanas ir un līdz ar to problēmas iepazīties ar jauno Svetlanas Jermakovas piedāvājumu oriģinālvalodā nebūs:

Apgūsti 7 Svetlanas Jermakovas metodikas:

“VIŅŠ IEMĪLĒSIES TEVĪ JAU RĪT!

METODIKA, KURA ATDZIVINĀS PAT VĪRU!” padomus.

 • Padomi ir bezmaksas!
 • Tu uzzināsi kāds ir galvenais iemīlēšanās likums.
 • Sapratīsi, cik viegli sevī var “iemīlināt” vīrieti, pat savu vīru.
 • Nodarbībām būs vajadzīgas 15 min.dienā.
 • Šī likuma darbību Tu ieraudzīsi jau rīt.
 • Nekādas mistikas! Tikai vīriešu psiholoģijas zināšanas!

iepazities

Interesanti raksti :

 

Tags: , ,

Atbildes pavisam: 2

Man ir ko teikt »

 
 • Anna

  Nu gluži bezmaksas jau tie nav :) Man piedāvājumā tie bija par nepilniem 5 EUR.
  Bet tā nebūtu liela bēda, ja vien es prastu apmaksāt šos 5 EUR. Jau neskaitāmas reizes esmu vēlējusies ko nopirkt no Svetlanas repertuāra, taču ikreiz, tiekot līdz maksāšanas līdzekļu izvēlne,i palieku garu degunu – bez nekā. Man ir Swebank Mastercard. Varbūt kāds var padalīties pieredzē, kā ar to samaksāt par šīm metodikām? Būšu ļoti priecīga, ja kāds palīdzēs un man reiz izdosies nopirkt :)

   
   
   
  • Anna, paldies, ka uzrakstījāt! Visi 7 padomi ir bezmaksas. Tur, iespējams, šajās vēstulēs ir tik daudz informācijas, ka īsti līdz galam nav skaidrs kas ir kas – to gan es pieļauju :). Bet šie solītie septiņi padomi nāks 7 dienas un katru dienu viens padoms, bet pa to vidu tiek piedāvāts daudz labu Svetlanas e-grāmatu, ko viņa piedāvā iegādāties ar lielām atlaidēm. Kad nonāksiet līdz apmaksai, tad tur ir piedāvājums to izdarīt vairākos veidos, viens no tiem (liekas pats pirmais), ir apmaksa ar karti. Kad ieliekat punktiņu pretī šai ailei, tad atveras blakus pa labi lodziņš “оплата через”, izvēlaties “2Checkout”. Spiediet blakus pogu “подробнее” un nākamajā logā veiciet apmaksu. :)

    
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata