Padalies ar šo informāciju ar citiem:

ESI INFORMĒTA
Piesakies buduars.lv jaunumiem un saņem bezmaksas stila veidošanas e-grāmatu.

Copyright © 2013-2017 Buduars.lv visas tiesības aizsargātas.

SVARĪGI! Ja esat veikušas vebināra apmaksu, bet neesat uz vebināru ieradušās, ar vebināra ierakstu mēs nodrošinām tikai tajā gadījumā, ja tas ir minēts konkrētā vebināra afišā! Vebināru ierakstus var iegādāties atsevišķi sadaļā: vebināru ieraksti.

GALVENAIS GARDEROBES VEIDOŠANAS RUDENS VEBINĀRS!

2017.gada 22.augustā plkst. 19:30 

"RUDENS-ZIEMAS 2017/2018 GARDEROBE. TOP-10 modernās jaunās sezonas krāsas. Kā izveidot viegli komplektējamu, ērtu un stilīgu rudens garderobi."

Vebināru vadīs:   AIJA VOITKĀNE - Buduars.lv projekta autore, garderobes vebināru vadītāja, stila nodarbību organizatore.

Galvenā tēma: kā izveidot ērtu, patīkamu, bet tai pašā laikā stilīgu, modes sezonai atbilstošu rudens garderobi?

Vebinārā runāsim par:
  • TOP-10 vismodernākās 2017/2018 gada rudens-ziemas sezonas krāsas. Meklēsim, kuras no šīm krāsām mūsu skapjos jau ir un veidosim jaunus, stilīgus komplektus.
  • Pieklusināti lietus toņi, spilgtas un piesātinātas rudens lapu krāsas mūsu tēlus spēj padarīt patiešām elegantus un skaistus. Šī vakara uzdevums būs apgūt to, kā modernos tuvojošās sezonas toņus izmantot savā garderobē.
  • Dažādo rudens laika apstākļu dēļ, lai mums būtu komfortabli gan dienā, gan vakarā, rudens garderobei jābūt funkcionālai. Tāpēc rudens garderobe ir visstabilākā un nemainīgākā. Mācīsimies veidot viegli komplektējamu, ērtu un stilīgu rudens garderobi.
  • Izpētīsim standarta rudens bāzes garderobes modeli un pielāgosim to savējai.
  • Un izpētīsim tos 10 bāzes garderobes apģērbus, bez kuriem rudenī neiztikt.