STILĪGAS ĢĒRBŠANĀS MĀKSLA
Garderobes  Sakārtošanas, Veidošanas un
Iepirkšanās prasmes 5 nedēļu laikā

Vebināru ciklu vadīšu es: Aija Voitkāne - Buduars.lv projekta autore.

Nedaudz par sevi: "Līdz šim nodzīvotā mūža pēdējos, apmēram 20 gadus, savu sirdi un prasmi būt noderīgai citiem esmu veltījusi, pievēršot  savu un citu sieviešu uzmanību viņu izskatam,  skaistumam, dvēselei un veselībai.

Pirms apmēram 20 gadiem vairāku gadu garumā es mācījos un reizē darbojos kā stiliste un sava skaistuma salona īpašniece.   Man tas deva ļoti lielu gandarījumu! Es ar sajūsmu vēroju, kā sievietes mainās! Īpaši tas deva gandarījumu tad, ja uz konsultācijām atnāca vienkārša, nedroša, par sevi nepārliecināta sieviete,  bet pēc pāris nedēļām manā priekšā stāvēja  šarmanta lēdija, kas patīk pašai sev! Tas viss paņēma daudz enerģijas, vakaros bieži vien biju pārgurusi, bet bezgala laimīga un gandarīta!

Maz pamazām es virzījos savā izaugsmē tālāk un nākamos 10 gadus veltīju sevi veselības profilakses industrijai un Dievam varu pateikties par to, ka viss, kas nonāca un nonāk manā ceļā un manās rokās labu darīja un dara arī citiem!
Un tas viss ir tas, kā dēļ ir patiesi vērts dzīvot, un tas ir tas, kāpēc es uzsāku šo blogu, šos vebinārus un tas ir tāpēc, kamdēļ es to visu veltu Tev."

STILĪGAS ĢERBŠANĀS MĀKSLA
Copyright © 2013-2019 Buduars.lv visas tiesības aizsargātas.
Kas ir vebinārs un kā to lietot?

Vebinārs ir atvasināts saliktenis no vārdiem "web un seminārs", kas nozīmē - tiešraides seminārs interneta vidē, kuru var vērot savā datorā, kas ir pieslēgts internetam.

Lai piedalītos vebinārā, tev ir jāzina unikālā saite, kas kalpo, kā ieeja šai vebinārā un parole. Lai dzirdētu un saprastu visu redzēto, tev ir nepieciešami skaļruņi.


Reģistrācija un dalība vebinārā.

Pieslēgšanās vebināram ir ērta un pilnīgi droša, neprasot sarežģītu papildus programmu instalāciju. Atverot iegūto unikālo saiti, tev jānorāda savs vārds un jāakceptē dalība.


... ja Tev liekas, ka šis pasākums varētu interesēt arī citas sievietes, būšu pateicīga, ja padalīsies, nospiežot pogu.

Viss, ko līdz šim zināju par ģērbšanos, bija tāds nedaudz haotisks, no dažādiem avotiem, pašas eksperimentiem, citu komplimentiem un pieredzes sagrābstīts. No vebināru cikla ieguvusi esmu ļoti daudz vērtīgas un apdomājamas informācijas. Šobrīd ir tik daudz atziņu, kurām ir vēl jānosēstas apziņā un jāatrod sava īstā vieta drēbju skapī. :)

Vebināru cikls un Jūsu uzstājība gan veikt piezīmes, gan sniegt atbildes uz jautājumiem, gan pildīt mājasdarbus pamatīgi sakārtoja domas par manu garderobi un vēlmēm. Labi, ka starp vebināriem bija nedēļa laika, tika saņemtas prezentācijas un bija iespēja vēlreiz noklausīties ierakstus, arī laiks izpildīt mājasdarbus - tas soli pa solim palīdzēja sakārtot domas. Tas, ka bija iespēja šo mācību kursu klausīties esot mājas, bija liels pluss.

Man ļoti patika izvēlēto tēmu secība un iztirzāšana. Sapratu virzienu un to, ka vēl pamatīgi jāstrādā pašai, lai izveidotu savu stilu. Vienu zinu droši - veikalos vairs nebūs haotisku pirkumu, domāšu par savu kapsulu, tās papildināšanu. Esmu priecīga, ka man bija iespēja piedalīties šajā vebinārā! Paldies Jums!Bet kursu vadītājā man patika dabiskums komunikācijā un personiskā attieksme pret meitenēm. :)
Silvija

**********

Aija, liels paldies par 5 burvīgām, praktiskām un ļoti noderīgām nodarbībām. Esmu ieguvusi vairāk nekā cerēts! Ja iepriekš manā skapī valdīja haoss, tad tagad jau visu sāku "iekapsulēt". Veidoju kapsulas gan darbam, gan ikdienai, gan svētkiem. Izrādās, ka drēbju skapja saturu var ļoti veiksmīgi kombinēt un veidot daudz un dažādus komplektus.

Nekad nebūtu iedomājusies, ka sarkanvīna krāsas soma tik labi iederas pie ikdienišķā pelēkā kostīma darbam birojā. Izrādās, ka košie aksesuāri tik lieliski atdzīvina tērpu.

Šobrīd, krietni vairāk kā iepriekš, pievēršu uzmanību, kā sievietes ģērbjas, kā veido savu stilu. Skatos, iet ~70 gadīga kundzīte pa Brīvības ielu un tik padomā - rozā cepure galvā, rozā šallīte, tumši zils mētelis un melni zābaki, melna somiņa.  Meitenes, cik lieliski izskatījās ! Tās nebija dārgas "brendu" drēbes, bet gan vienkāršas, lieliski saskaņotas. Arī mētelis nebija tikko kā no veikala, bet jau ar daudzu gadu pieredzi, arī somiņa nedaudz nobružāta, bet koptēls bija vienkārši izcils. Kaut nu mēs katra savos 70 varētu tik gaumīgi un skaisti izskatīties!
Ikdienā mēs savā aizņemtībā steidzamies un, garām skrienot, pat nepievēršam uzmanību garāmgājējiem. Satiekam paziņu, pasveicinām un aši tālāk savās darīšanās. Paldies Aija, ka iemācīji uz visu paskatīties nedaudz citādāk !

Kristīne no Rīgas

**********

Gribu pateikties par kopā pavadīto laiku.
Man tūlīt būs 52. Strādāju sporta skolā un vakaros vadu sievietēm vingrošanu.
Cik patīkami redzēt, kā dažāda vecuma sievietes seko savai fiziskai formai, kļūst staltas, starojošas.
Ieteikšu viņām arī pieteikties šiem jaukajiem vebināriem, jo, kas varētu būt labāks, kā uzlabot savu vizuālo tēlu un celt savu pašapziņu.
Uzskatu, ka savā vecumā svarīgi pilnveidot sevi garīgi, fiziski un arī estētiski.
Ziemassvētku gaidīšana ir laiks, kad īpaši to izjūti. Ir vēlme rast sevī mieru, harmoniju, dāvāt citiem labu.
Paldies Aija, un novēlu gūt patiesu gandarījumu no padarītā!

Vija

**********

Priekš manis bija ļoti daudz jaunu zināšanu, domāju - kāpēc šos knifiņus neuzzināju jau pirms 10 gadiem... Jau pēc pirmajiem diviem vebināriem varu teikt pilnīgi noteikti, ka tagad ir pavisam labāka pašsajūta un cēlusies pašapziņa, jo skaidrāk zinu, kas vajadzīgs sievietes garderobē un kāds apģērbs būs efektīvs manam augumam.

KristīneVēl dažas iepriekšējo vebināru ciklu dalībnieču atsauksmes:
Jā, katrai no mums gribētos izveidot savu unikālo stilu, izmantojot apģērbu, iemācīties korektēt figūru,  komplektēt garderobi, būt dažādai. Un to tiešām var iemācīties! Mēs visas zinām, ka apģērbs liecina par daudz ko - par gaumi, par paradumiem, raksturu un garastāvokli, profesiju utt. Mēs visas gribētu (un tas būtu ideālākais variants) vismaz reizi mūžā nokļūt stilista kabinetā un stilista "rokās"...bet ne visām ir tāda iespēja, ne visas dzīvo tik tuvu lielpilsētām un ne visas, varbūt, pat ir tik drosmīgas...

It kā jau varētu iztikt arī bez tā...Bet, lai vienmēr būtu viegli atrast ko uzvilkt nākamajā dienā uz darbu, uz tikšanos, teātra apmeklējumu, lai justos komfortabli un tajā pašā laikā stilīgi, tomēr ir jāzina elegantas garderobes veidošanas principi. Ko darīt?

Vispirms atbildi uz šiem jautājumiem:
 • Tu katru sezonu tērē daudz naudas apģērba, apavu, aksesuāru iegādei, bet rezultāts Tevi nepriecē?
 • Tavā garderobē ir divas galvenās problēmas: nav ko vilkt un nav kur karināt...Tas ir par Tevi?
 • Visas mantas Tavā garderobē ir līdzīgas viena otrai, bet, kad Tu izvēlies kaut ko jaunu, tad iegūsti gandrīz to pašu fasonu un krāsu, kas Tavā skapī jau karājas.
 • Tu nesaproti, kā savā starpā saskaņot krāsas. Tu gribētu to iemācīties.
 • Tu nezini, kā veidot interesantus komplektus. Tu nesaproti ko ar ko var vilkt kopā.
 • Tu nesaproti, ko varētu vilkt svētkos, uz svinīgāku pasākumu, izņemot mazo melno kleitiņu.
VISIECIENĪTĀKAIS GARDEROBES VEIDOŠANAS VEBINĀRU
CIKLS-MEISTARKLASE

Lai saņemtu rēķinu apmaksai, piesakies zemāk redzamajā lodziņā.
Cikla katra vebināra dalības cena:
18.00 eur
(apmaksu var veikt par katru atsevišķi)
Maksājot par visiem 5 uzreiz, dalības cena:
72.00 eurDažas atsauksmes no iepriekšējo  5 vebināru cikla grupiņu dalībniecēm:

Mans vārds ir Anda, esmu 49 gadus jauna, strādāju par grāmatvedi. Tā kā bērni ir izauguši un aizgājuši savās dzīvēs, es nolēmu vairāk pievērsties tiem jautājumiem, kas atkal un atkal neizbēgami jāatrisina visām sievietēm - kā labāk izskatīies ar tiem līdzekļiem, kas nu mums ir. Jo, kā daudzām citām, arī man šķiet, ka, it kā jau kaut kas tiek pirkts, bet tā īsti labi kaut kas nav.
Šis vebināru cikls patiešām man palīdzēja.
1) Tā kā esmu Svari pēc horoskopa, bieži man ir grūti veikalā kaut ko izlemt, bet pēc vebināru cikla esmu sapratusi - ja jādomā - nepērc.
2) Iepriekš esmu impulsīvi pirkusi lietas - pārsvarā krāsaini raibas un tad domājusi, kā sakombinēt. Tagad  es saprotu - jāsāk ar bāzi - vienkrāsaino, kas "jāapaudzē".
3) Tas, ka ir zināms, kā sākt, atvieglos garderobes veidošanu turpmāk. Tāpēc es zinu, ka tagad viss būs kārtībā!
4) Un ir skaidrs arī tas, ka kaut ko jaunu sākt  un mācīties , nav par vēlu nekad! Paldies, Aija!
Anda
**********
Guvu ļoti daudz vērtīgas informācijas un padomus par stilu, tagad tikai atliek to visu pielietot dzīvē. Noteikti esmu kļuvusi zinošāka par to, kam jāpievērš uzmanība iepērkoties, kā to izdarīt vislabāk. Visas 5 nedēļas diendienā domāju par modi un stila lietām, tas taču ir tik sievišķīgi! Paldies Aijai, viņa ļoti centās, lai mūsu tikšanās būtu jaukas un vērtīgas, lika daudz pildīt mājasdarbus, lai nebūtu tikai teorija, bet praktiska darbošanās.
Daiga, Talsi
**********
Vēlos pateikt lielu paldies par 5 vebināru ciklu "Stilīgas ģērbšanās māksla". Ieguvumu ir ļoti daudz - ne tikai vērtīgie materiāli, bet arī tas , ka drēbju skapis ir sakārtots un tajā atstāts tikai vajadzīgais. Esmu apguvusi kā veidot komplektus no esošajiem apģērbiem un ar ko savu garderobi vēl vajadzētu papildināt. Tāds arī bija mans mērķis uz šo vebināru ciklu piesakoties.

Tagad zinu savu figūras tipu un kā to labāk izcelt. Esmu iegādājusies jaunu kaklarotu jau ar domu, ka to varu lietot pie lielākās daļas apģērbu. Ļoti patika praktiskā darbošanās mājas darbu sagatavošanā un pēc tam to analīze. Jau iepriekš zināju savu krāsu sezonu, bet krāsu paleti saņēmu tikai pēc cikla beigām. Skatos, cik tuvu komplektu veidošanā biju sev atbilstošajām krāsām. Tagad sāku lūkoties pēc kāda aksesuāra savā acu krāsā.

Ļoti vēlētos, lai jaunajā gadā piepildītos doma par vebināru savas krāsu paletes praktiskā pielietošanā. Vēlreiz mīļš paldies Jums par dalīšanos zināšanās un prasmēs, par pozitīvismu un uzmundrinājumu!
Indra
**********
Esmu pateicīga šim 5 vebināru ciklam, jo:
1) mans skapis ir kļuvis tukšāks un sakārtotāks;
2) tagad ir nojausma par to, ko man vajadzētu iegādāties, un īpaši par to kas man nu nekādīgi nav jāpērk.
Uzsākot šīs vebināra nodarbības, mazliet bija bailes no mājas darbiem, kā visu paspēšu un vai varēšu izdarīt. Bet šeit galvenais ir jāgrib ar sevi strādāt un mainīties. Un nekad jau nav par vēlu mainīties!

Visgrūtākais mājas darbs bija izšķirot savu skapi, un galvenais, izmest visu lieko, jo tik žēl šķirties no džemperīša, kuru jau valkāju 10 gadus, varbūt vēl pa māju to varēšu uzvilkt! Bet kādēļ tad maniem mājiniekiem būtu jāredz šis novecojušais džemperis. Un tā cīnoties ar sevi iztīrīju skapi un diezgan daudz arī izņēmu no tā ārā. Bet pēc šī smagā, sevis pārvarēšanas darba, jotos daudz vieglāk un galvenais gatava pārmaiņām ne tikai fiziskā redzamā veidā, bet arī iekšējām. Šī skapja tīrīšana man itkā palīdzēja iztīrīties arī pašai un saprast, ka dzīvē nav jēgas vazāt līdzi kaut kādus vecus aizvainojumus un nepiedošanas. Ar pārējiem mājasdarbiem jau gāja vieglāk, jo tad jau tikai vajadzēja raudzīties nākotnē.

Manī pārmaiņas ir notikušas. Varbūt, tās atklāsies ne uzreiz, bet es zinu, ka lēnām un pamazām es uz tām iešu. Vēlreiz paldies par šo vebināru ciklu un paldies par to darbu, kuru Jūs darāt, jo mums sievietēm tas ir ļoti nepieciešams!
Ilze
**********
Šie 5 vebināri ir ideāls pasākums sievietei, kura vēlas izskatīties labi, neatkarīgi no sava vecuma un figūras!
Varētu pafilozofēt par visu to jauko, ko esmu apguvusi šajās piecās nedēļās. Sapratu to, ka skapis pilns ar apģērba gabaliem, uz kuriem jau gadiem neesmu paskatījusies. Stāvēja un aizņēma vietu, bet atdeves no tiem nekādas. Vien "latvietis taupīgais" bija liedzis šķirties, jo - ja nu noderēs! Ir tā, ka vebinārs ļāva paskatīties uz tiem pareizi, jo balasts skapī ir lieks. Radās motivācija izmest no skapja laukā daudzgadīgus uzkrājumus un par to vien jāsaka atsevišķs paldies šim vebināram! 
Aizraujošas sarunas bija par apģērbu komplektēšanu un kapsulu veidošanu. Šķiet, šeit iznāks atkāpe no tā, ko vajadzētu saukt par manu kapsulu. Savu "tarakānu" dēļ īsti pilnas šīs kapsulas nebūs nekad, jo esmu sapratusi, ka svārki slikti "sadzīvo" ar manu figūru, tāpēc kleita un sarafāns varētu būt galvenais manu kapsulu elements. Blūzes atsvaidzina gan garderobi, gan seju un tāpēc ir doma par šūtu auduma sarafānu kā svārku aizvietotāju. Adīts sarafāns ir un ļoti patīk.
Daudz interesanta un galvenais noderīga sapratu par aksesuāriem, te izrādās esmu tāda nabadzīga. Lakatiņus un šallītes līdz šim nelietoju kā apģērbu atsvaidzinošas detaļas. Tātad iegādāšos un arī NĒSĀŠU.
Bagātīgais informācijas klāsts vebināros ļāva izvērtēt savas līdzšinējās kļūdas garderobes veidošanā. Prieks, par šiem vebināriem ir milzīgs! Paldies Aijai par tik svētīga darba veikšanu, jo mums laiku pa laikam vajag kādu, kurš tā ļoti smalkjūtīgi norāda uz trūkumiem!
Inta
**********

Esmu priecīga, ka saņēmos drosmi pieteikties šim  vebināru ciklam! Laiks, ko pavadīju vebināros, gatavojot mājasdarbus un visu šeit uzzināto pārdomājot, bija ļoti saturīgi pavadīts. Esmu saņēmusi daudz vērtīgu zināšanu, ierosmju un ideju, kā arī  padomus, kā šīs zināšanas izmantot un idejas realizēt ikdienas dzīvē. Un tas ir ļoti svarīgi, jo bieži vien internetā un žurnālos lasītais ir vairāk izklaidei, bet nav īsti realizējams vai arī nav saprotams kā to realizēt. Bet Aija visu pastāsta ļoti saprotami un prot motivēt un iedvesmot labām pārmaiņām.
Šajā vebināru ciklā iegūtās informācijas ir ļoti daudz un tā vēl joprojām ir "jāpārstrādā". Šis pasākums mani piespieda trakajā ikdienas skrējienā apstāties un starp rūpēm par ģimeni, bērniem, ikdienas darbiem, ieraudzīt beidzot arī sevi, savas vēlmes un vajadzības, izcelt tās saulītē un šo sajūtu vairs negribas laist vaļā! Iegūtās zināšanas būs kā ceļamaize ceļā uz sakārtotu garderobi, eleganci, savu stilu, pārliecību par sevi un priecīgāku noskaņojumu ikdienā.
Un paldies Aijai par sniegtajiem vērtīgajiem individuālajiem padomiem un idejām šo piecu nedēļu laikā. Esmu iedvesmota un noteikti turpināšu pilnveidot savas zināšanas stila jomā, apmeklējot turpmākos Aijas vadītos vebinārus.
Liene 
Un kāds tam visam rezultāts?
 • Pārliecības trūkums par sevi, savu izskatu.
 • Sajūta, ka esi "pelēkā pele".
 • Saviesīgos vakaros un arī ikdienā galīgi nejūties kā "karaliene".
 • Jūties atkarīga no sveša viedokļa.
 • Prieka, brīvības  un laimes sajūtas trūkums.


Vai ir risinājums?
Tu, droši vien, esi satikusi sievietes, kas pēc Tavām domām, prot ģērbties. Tu domā, ka šī prasme ir iedzimta? Nebūt ne obligāti!
Un tā nav arī maģija vai burvestība! Ir vienkārši pareizā secībā jāizdara konkrētas darbības, jāzina konkrēti noteikumi, jāapgūst dažas metodikas, kuru ievērošana arī Tev beidzot ļaus atrisināt šobrīd pastāvošās Tavas garderobes problēmas. Mēs darīsim to kopā!

Mūsu mērķis: Tās būs piecas nodarbības-vebināri, kuros mēs sakārtosim savu skapi, tekošās sezonas garderobi, katra sev izveidosim vismaz vienu kapsulu. Iemācīsimies iepirkties atbilstoši savam augumam, dzīves stilam un saskaņojot krāsas. To visu mēs darīsim pareizā secībā, lai beidzot tas viss, ko Tu līdz šim esi lasījusi žurnālos, pētījusi internetā, dzirdējusi iepriekšējos modes un stila vebināros, tiktu realizēts ne tikai Tavā prātā un sapņos, bet arī realitātē. Mēs pildīsim mājasdarbus, mēs pildīsim uzdevumus vebināru laikā. Mēs strādāsim nopietni!
 • Tevī mīt bailes no pūļa izcelties, izskatīties pārāk spilgti.
 • Tu neproti pielietot aksesuārus, lai izskatītos interesanti.
 • Tu bieži nēsā melnu apģērbu, jo patiesi tici, ka tas slaidina. Bet nezini par citiem slaidinošiem paņēmieniem un krāsām.
 • Tava garderobe Tev liekas garlaicīga un Tu nezini, kādā virzienā virzīties un kā to mainīt.
 • Ja Tev uzdotu jautājumu, kas Tavā figūrā Tev nepatīk, atbilde būtu kā garš monologs, toties, kad tiktu jautāts - kas patīk, tad atbildes vietā būtu klusums. Tas ir par Tevi?
 • Ieejot veikalā un ieraugot bezgalīgo sakarināto apģērbu rindu, Tu samulsti un pat nezini ar ko sākt.
 • Vai arī Tavā garderobē ir daudz impulsīvo pirkumu, kurus Tu nenēsā?
 • Atlaižu dienās Tu iegādājies daudz nevajadzīgu mantu, kas tiek pirktas tikai tāpēc, ka tām izsludināta liela atlaide.
 • Gribas, lai ikdienas apģērbs būtu praktisks, bet vienlaikus izkatītos arī stilīgs.
 • Tev liekas, ka Tavai figūrai ir daudz trūkumu un Tu nezini, ko ar to visu darīt.
 • Neuzdrošinies izmēģināt kaut ko jaunu.
 • Jo vairāk  informācijas meklē un lasi, jo lielāka "putra" galvā, bet problēmas saistībā ar garderobi paliek joprojām.
 • Bieži vien nēsā vienu un to pašu, kamēr laiks vai apstākļi neliek to nomainīt.

Ja ar "jā" Tu atbildēji kaut vai uz vienu no šiem jautājumiem - tici man, Tu neesi viena!
Bet, kas Tev jāzina un kam jābūt gatavai...
Es motivēšu jūs sasniegt konkrētus rezultātus un nevienai neļaušu slinkot!
Mūsu ikmēnešu vebināros visa šī gada, pusotra laikā es ievēroju, ka jūs cenšaties kaut ko darīt, bet man ir nojauta, ka daudz kas, tomēr, netiek izdarīts, līdz ar to - gandarījums nav pilnīgs. Ne man, ne jums. Man ir svarīgi, lai mēs sasniegtu rezultātus! Lai jūs sāktu tērēt mazāk naudas veikalos, bet atspulgs spogulī katru dienu sniegtu arvien vairāk prieka un gandarījuma.

Atklāšu noslēpumu... vienu reizi sakārtojot skapi pareizi, izprotot un iegaumējot garderobes veidošanas likumus, Tu tos pratīsi izmantot visu atlikušo dzīvi.
Jā - šī cikla laikā nāksies sasparoties, jo būs daudz informācijas, daudz uzdevumu, bet tieši tas ļaus Tev sasniegt maksimālu rezultātu! Pie tam - labā ziņa ir tā, ka tā nav joma, kas Tev nepatīk, jo tas viss: par un ap ko mēs runāsim,  būs mums sievietēm patīkamais, tuvais, pierastais, svarīgais  un TIK sievišķīgais!

Vai esi gatava?

Ko Tu iegūsi?

 • Tu pratīsi izveidot sev pabeigtu, stilīgu un harmonisku garderobi ne tikai šai sezonai, bet visu dzīvi un neatkarīgi no tā, kā mainās mode.
 • Tu pārstāsi justies kā "pelēkā pele" um sapratīsi, ka arī Tu spēj būt spilgta, interesanta un pievilcīga sieviete.
 • Iepirkšanās, beidzot, sāks sniegt Tev prieku un rezultātu, vienlaicīgi ekonomējot Tavas finanses un laiku.
 • Tu varēsi racionalizēt un optimizēt savu garderobi.
 • Tu pārstāsi būt atkarīga no sveša viedokļa, skaidri apzinoties, kas Tev piestāv un patīk.
 • Atspulgs spogulī Tevi iedvesmos un stiprinās Tavu pašpārliecinātību.
 • Tev izveidosies skaidra sapratne kas, kad un kurp ir jānēsā, kā veidot komplektus katram gadījumam atsevišķi.
 • Pēc nodarbības Tu spēsi izstrādāt savu personīgo ģērbšanās stilu: individuālu, interesantu, aktuālu un svaigu. Tu spēsi veidot interesantus un stilīgus komplektus darbam un brīvajam laikam.
 • Tu iemācīsies piemeklēt apģērbu atkarībā no savas figūras - tādu, kas piestāv tieši Tev.
 • Tava garderobe būs dažāda, spilgta, interesanta, saskanīga savā starpā.
 • Tu sapratīsi kā piemeklēt aksesuārus dažādiem gadījumiem, veidojot skaistu, pabeigtu komplektu.

 • Tu sāksi izjust prieku par savu ārējo izskatu.
 • Tu sajutīsi, kā pret Tevi mainīsies tuvu cilvēku, draugu un kolēģu attieksme.
 • Un beidzot, kas ir ļoti svarīgi - ienākot veikalā, Tu sāksi redzēt "savas" mantas un daudz labāk orientēsies daudzo pakaramo gūzmā.

Pie tam, rezultātā Tu ne tikai iemācīsies veidot savu garderobi, bet, attīstīstot gaumes un stila izjūtu, sāksi to pielietot arī citās jomās.

Bet, varbūt, Tev tas viss ir zināms, bet vajag kādu, kas Tevi pieskata, lai Tu BEIDZOT sakārto savu garderobi līdz galam, iztīri skapi no visa liekā, un no tā, kas jau tajā atrodas, izveidotu jaunus komplektus un kapsulas? Arī tas var būt iemesls, kāpēc šajā nodarbību ciklā varam būt kopā! Es arī esmu  tāda pati sieviete, kā visas mēs un ļoti labi saprotu - zināt ir viena lieta, bet darīt...pavisam cita! Tāpēc šajās piecās nedēļās savas zināšanas, prasmes apvienosim un ķersimies, beidzot, "vērsim pie ragiem"!

Vebināru cikla norises  laiks, formāts un stils.

Nodarbības notiks: augstāk minētajos datumos, izmantojot interneta pieslēgumu caur vebināru sistēmu.  Tev nekur nav jābrauc, nav jātērē laiks ceļam, nauda transportam. Būs absolūti gana, ja Tev mājās ir dators un interneta pieslēgums. Nodarbības notiks Tev pierastā atmosfērā un vidē.

Nodarbību laikā Tev tiks doti papildmateriāli. Ja mūsu vidū būs "labprātīgās", noteikti gribēsim redzēt dalībnieces stāstām, kā sokas, kā veicas ar mājasdarbiem. Analizēsim iegūtos rezultātus. Pēc katra vebināra būs konkrēti mājasdarbi, kurus būs jāizpilda paralēli saviem ikdienas darbiem.
Ja Tev nav iespēju vai brīva laika šajās piecās nedēļās tam, lai investētu pāris stundas laika sevī, savas garderobes sakārtošanai, man ir ļoti žēl, bet es Tev neiesaku šajās nodarbībās piedalīties.

Tās, kuras kādā vebinārā piedalīties nevarēs, tāpat kā visas pārējās, kuras vebinārā būs, nākamajā dienā saņems vebināra video ierakstu un prezentācijas materiālu.
STILĪGAS ĢĒRBŠANĀS MĀKSLA
Garderobes  Sakārtošanas, Veidošanas un
Iepirkšanās prasmes 5 nedēļu laikā
VISIECIENĪTĀKAIS GARDEROBES VEIDOŠANAS VEBINĀRU
CIKLS-MEISTARKLASE

5 vebināru cikls notiks (12 vebināru stundas kopsummā):
2019. gada 6;13; 20. un 27. februārī un 6.martā plkst.19:30


Bonusi:
 • Dalībnieces saņems visa cikla jeb 12 vebināru stundu video ierakstus  un visus prezentāciju materiālus.
 • Dāvanas!
 • 2 loterijas!
 • Katrai dalībniecei pienākas 30 - 50 min. individuāla konsultācija pa telefonu, e-pastu, skype vai citādi, kā vienosimies!

5 vebināru cikls notiks (12 vebināru stundas kopsummā):
2019. gada 6; 13; 20. un 27. februārī un 6. martā plkst.19:30