Padalies ar šo informāciju ar citiem:

ESI INFORMĒTA
Piesakies buduars.lv jaunumiem un saņem bezmaksas stila veidošanas e-grāmatu.

Copyright © 2013-2018 Buduars.lv visas tiesības aizsargātas.

SVARĪGI! Ja esat veikušas vebināra apmaksu, bet neesat uz vebināru ieradušās, ar vebināra ierakstu mēs nodrošinām tikai tajā gadījumā, ja tas ir minēts konkrētā vebināra afišā! Vebināru ierakstus var iegādāties atsevišķi sadaļā: vebināru ieraksti.
VISIECIENĪTĀKAIS GARDEROBES VEIDOŠANAS 5 VEBINĀRU CIKLS-MEISTARKLASE

1.nodarbība: 2018.gada 13.februārī

STILĪGAS ĢĒRBŠANĀS MĀKSLA. Garderobes  Sakārtošanas, Veidošanas un Iepirkšanās prasmes 5 nedēļu laikā.

Tās būs piecas nodarbības-vebināri (tikšanās internetā), kuros mēs sakārtosim savu skapi, tekošās sezonas garderobi, katra sev izveidosim vismaz vienu kapsulu. Iemācīsimies iepirkties atbilstoši savam augumam, dzīves stilam un saskaņojot krāsas. To visu mēs darīsim pareizā secībā, lai beidzot tas viss, ko Tu līdz šim esi lasījusi žurnālos, pētījusi internetā, dzirdējusi iepriekšējos modes un stila vebināros, tiktu realizēts ne tikai Tavā prātā un sapņos, bet arī realitātē. Mēs pildīsim mājasdarbus, mēs pildīsim uzdevumus vebināru laikā. Mēs strādāsim nopietni!

DIVI SAVSTARPĒJI SAISTĪTI BEZMAKSAS VEBINĀRI-MEISTARKLASES

2018.gada 4. un 9.februārī plkst.19:30

UZBURSIM SAVU AROMĀTU PAŠAS! Vai esi gatava būt par parfimēru?
Šobrīd jau to var nosaukt par ļoti modernu modes  tendenci - prast pašām sajaukt aromātus, pamatojoties uz unikālu un personisku pieeju. Tāpēc es aicinu šai pasaulei pieskarties burtiskā nozīmē un radīt savu unikālo aromātu.
Kaut kas jauns un nebijis!