SEZONĀLĀS KRĀSU KARTES
Rudens, Vasaras, Ziemas un Pavasara sievietēm

Copyright © 2017 Buduars.lv visas tiesības aizsargātas.
SEZONĀLĀS KRĀSU KARTES

Lai veiktu sezonālās krāsu kartes izvēli un pirkuma apmaksu, nospied uz zemāk redzamās pogas un noformē rēķinu.
Krāsu kartes cena   8.60 EUR*
* Cenā nav iekļauti Latvijas Pasta izdevumi 1.48 EUR vai Omniva pasta izdevumi 2.80 EUR. Izmantojot Latvijas Pasta pakalpojumus, karte tiks noformēta kā ierakstīts A  klases sūtījums.
... ja Tev liekas, ka šīs krāsu kartes varētu noderēt arī citām sievietēm, padalies, nospiežot pogu...
Tu jau esi noskaidrojusi vai arī esi pārliecināta, ka Tu esi rudens, ziemas, vasaras vai pavasara sezonas tipa sieviete? 
Bet:
-     Tu vēl neesi iegādājusies savu personīgo sezonālo krāsu paleti, jo... (nav svarīgi kāpēc)?
-     Bet Tu ļoti vēlies pielietot kaut vai dažas savas sezonas krāsas jau tagad?

Buduars.lv ir radījis brīnišķīgu piedāvājumu, kas domāts absolūti katrai sievietei, kas jau zina savu sezonālo tipu!


Daži svarīgākie jautājumi un atbildes:

Vai es varu šo karti iegādāties, ja savu sezonu vēl nezinu?
Nav jēgas to darīt, jo vispirms, lai Tu varētu no 4 krāsu kartēm izvēlēties savai sezonai atbilstošo, Tev jāzina savējā. Izņēmums ir gadījumi, kad Tu savu sezonalitāti esi noteikusi pati (tie ir gadījumi, kad viennozīmīgi skaidrs, ka esi ziema vai vasara) vai arī gadījumos, kad, kā palīginstrumentu sezonas apstiprināšanai esi izmantojusi Buduars.lv "9 DOMU KARTES". Lai gan, vispareizāk to būtu izdarīt pie stilista, kas šādu pakalpojumu piedāvā.

Vai man ir vērts šo karti iegādāties, ja man jau ir individuālā krāsu palete?
Tā ir Tava izvēle. Ja Tu savu paleti vienmēr nēsā sev līdzi somiņā, tad šis pirkums Tev nav vajadzīgs. Bet, ja Tu savas somiņas maini vai arī Tava krāsu palete visbiežāk paliek mājās, šis pirkums noderēs arī Tev, jo tas vienmēr atradīsies Tavā makā, karšu nodalījumā un nekad netiks aizmirsts mājās.

Kā šo krāsu karti izmantot?
To var izmantot, testējot savā garderobē jau esošo apģērbu atbilstību Tavas sezonas krāsu gammai. To var izdarīt sekojoši: izņem no skapja konkrētu apģērbu, noliec to uz kādas virsmas un uzliec šo krāsu karti virsū vai arī ieslidini to šī apģērba krokās. Ja Tava apģērba krāsa vai tā krāsu gamma (ja raksts ir raibs) "iekļaujas" krāsu kartes gammā, tad apģērbs atbilsts Tavai sezonai.

Krāsu karti var pielietot, izvēloties apģērbu veikalā. To dari tieši tāpat, kā iepriekšējā padomā. Izvēlētā apģērba krāsai nav precīzi jāsakrīt ar krāsas toni uz krāsu kartes, bet toņiem jābūt tuviem un vai nu "vēsiem" (ja esi ziema vai vasara) vai "siltiem" (ja esi pavasaris vai rudens).

Ko Tu iegūsi, veicot šo pirkumu:

  • Tev vairs nebūs jāprāto vai izvēlētās kleitas vai jebkura cita apģērba krāsa piestāv vai nē. Tu pieliksi krāsu karti pie apģērba un notestēsi to pati.

  • Ērtais sezonālās krāsu kartes formāts ļauj tai vienmēr būt blakus. Maciņu (atšķirībā no somiņas) sieviete maina reti, tāpēc krāsu karte Tev vienmēr būs līdzi.

  • Kamēr vēl neesi iegādājusies savu individuālo krāsu paleti, tā būs iespēja sākt vai turpināt veidot savu garderobi pareizā krāsu gammā.

  • Ja Tava "acs vēl nav trenēta" un Tu nespēj pati atšķirt dažādas nianses, krāsu vēsuma un siltuma pakāpi, noskaidrot to, kāda krāsas vai tās toņa apģērbs Tev piestāv, palīdzēs sezonālā krāsu karte.

  • Pat, ja Tu to visu proti un zini, ko vēlies atrast, šī sezonālā krāsu karte noteikti spēs saīsināt  laiku, kuru Tu veltīsi līdzīgu toņu apģērbu piemērīšanai.

  • Ir tādi krāsu toņi, kurus bez šāda "ceļa rādītāja" atšķirt grūti pat trenētas acs īpašniecei. Teorētiski Tu vari zināt, ka Tavs ideālais pelēkais tonis ir, piemēram, siltais. Bet kā šis tonis izskatās dabā, kad blakus atrodas nevis citi pelēkie toņi, bet visas pārējās krāsas?

Ņem vērā! Tavai sezonai piemērotās krāsas neaprobežojas tikai ar tām, kuras redzi uz krāsu kartes. Tas, savā ziņā, ir minimums, kurš piestāv Tava sezonas tipa sievietei. Tomēr, lai, veidojot garderobi, justos krietni drošāk, pagaidām ar to būs gana.Sezonālā krāsu karte - tā ir īsta glābējnūjiņa jebkurai sievietei. Tajā ir apvienoti 30 toņi, kurus Tu vari izvēlēties atkarībā no savas sezonas. Tajā ir pārstāvēti visu krāsu toņi: sarkanie, zilie, zaļie, dzeltenie utt.

Vienā kartes pusē Tu atradīsi 7 tumšos toņus. Tie būs piemēroti Tavai bāzes garderobei, piemēram, mēteļiem, biksēm, svārkiem, apaviem, žaketēm, somām, cimdiem utt. Pretī tiem Tu atradīsi 7 toņus, kurus varēsi izmantot blūzēm, sievišķīga, romantiska stila apģērbam un vasaras apģērbam.
Kartes otrajā pusē atradīsi spilgtos Tavai garderobei un aksesuāriem piemērotos toņus.

SEZONĀLĀ KRĀSU KARTE "RUDENS" SIEVIETEI
SEZONĀLĀ KRĀSU KARTE "PAVASARA" SIEVIETEI
SEZONĀLĀ KRĀSU KARTE "VASARAS" SIEVIETEI
SEZONĀLĀ KRĀSU KARTE "ZIEMAS" SIEVIETEI
IZVĒLIES SAVU SEZONĀLO KARTI, PASŪTI TO ŠODIEN UN SAŅEM JAU RĪT!
IZVĒLIES SAVU SEZONĀLO KARTI, PASŪTI TO ŠODIEN UN SAŅEM JAU RĪT!
JAUNUMS! Pasūtījuma piegādi veicam arī ar Omniva pakomātiem!                                                    JAUNUMS! Pasūtījuma piegādi veicam arī ar Omniva pakomātiem!