UZBURSIM SAVU AROMĀTU PAŠAS!
Vai esi gatava būt par parfimēru?Vebināru vadīšu es: Aija Voitkāne - Buduars.lv projekta autore, garderobes vebināru vadītāja un stila veidošanas nodarbību organizatore.

Aija par sevi: "Līdz šim nodzīvotā mūža pēdējos, apmēram 20 gadus, savu sirdi un prasmi būt noderīgai citiem esmu veltījusi, pievēršot  savu un citu sieviešu uzmanību viņu izskatam,  skaistumam, dvēselei un veselībai.

Pirms apmēram 20 gadiem vairāku gadu garumā es mācījos un reizē darbojos kā stiliste un sava skaistuma salona īpašniece.   Man tas deva ļoti lielu gandarījumu! Es ar sajūsmu vēroju, kā sievietes mainās! Īpaši tas deva gandarījumu tad, ja uz konsultācijām atnāca vienkārša, nedroša, par sevi nepārliecināta sieviete,  bet pēc pāris nedēļām manā priekšā stāvēja  šarmanta lēdija, kas patīk pašai sev! Tas viss paņēma daudz enerģijas, vakaros bieži vien biju pārgurusi, bet bezgala laimīga un gandarīta!

Maz pamazām es virzījos savā izaugsmē tālāk un nākamos 10 gadus veltīju sevi veselības profilakses industrijai un Dievam varu pateikties par to, ka viss, kas nonāca un nonāk manā ceļā un manās rokās, labu darīja un dara arī citiem!
Un tas viss ir tas, kā dēļ ir patiesi vērts dzīvot, un tas ir tas, kāpēc es uzsāku šo blogu, šos vebinārus - šo projektu un tas ir tāpēc, kamdēļ es to visu veltu Tev."

UZBURSIM SAVU AROMĀTU PAŠAS
Copyright © 2018 Buduars.lv visas tiesības aizsargātas.
Kas ir vebinārs un kā to lietot?

Vebinārs ir atvasināts saliktenis no vārdiem "web un seminārs", kas nozīmē - tiešraides seminārs interneta vidē, kuru var vērot savā datorā, kas ir pieslēgts internetam.

Lai piedalītos vebinārā, tev ir jāzina unikālā saite, kas kalpo, kā ieeja šai vebinārā un, ja vebinārs ir maksas, arī  parole. Lai dzirdētu un saprastu visu redzēto, tev ir nepieciešami skaļruņi.

Reģistrācija un dalība vebinārā.

Pieslēgšanās vebināram ir ērta un pilnīgi droša, neprasot sarežģītu papildus programmu instalāciju. Atverot iegūto unikālo saiti, tev jānorāda savs vārds un jāakceptē dalība.


... ja Tev liekas, ka šis pasākums varētu interesēt arī citas sievietes, būšu pateicīga, ja padalīsies, nospiežot pogu.
2018.gada 4. un 15. februārī plkst. 19:30

Piesakies zemāk redzamajā dalības-pieteikšanās formā. Vebināra dienā, apmēram stundu pirms tā sākuma, uz savu e-pastu saņemsi vebināra dalības saiti un paskaidrojumu,  kā tajā piedalīties.
Visām dalībniecēm, kuras piedalīsies vismaz pirmajā vebinārā, nākamajā dienā pēc otrā vebināra beigām es nosūtīšu abu vebināru PDF prezentācijas.
Bet man Tev ir lūgums...

Pastāsti 2 savām draudzenēm vai paziņām par šo meistarklasi un, ja viņām tas liekas interesanti, uzaicini uz to arī viņas!

Kopā taču jautrāk! :)
Šodien vairs nav problēmas veikalā kaut ko atrast, šodien ir problēma izvēlēties. Ne mazāk tas attiecas uz smaržām. Izvēle ir TIK plaša, ka varētu mēģināt kaut ko jaunu gandrīz vai katru dienu! Mēs mēģinām vienu aromātu, otru aromātu, bet vienmēr būsim sava ideālā parfīma meklējumos. Vai esat to ievērojušas?

Varbūt, mēs meklējam ... pašas sevi? Mūsu būtību, mūsu radošo pusi.

DIVI BEZMAKSAS VEBINĀRI-MEISTARKLASES
Varbūt mēs meklējam iespēju pielietot savu radošumu?

Šobrīd notiek daudz dažādas hand-made tēmai veltītas meistarklases. Mēs katra dziļi savā dvēselē alkstam kļūt par kaut kā sava - unikālā un neatkārtojamā īpašniecēm. Šāda iespēja pastāv  arī smaržu pasaulē. Tā saucamie mono-aromāti ļauj mums justies, kā īstiem parfimēriem un radīt savu personīgo aromātu. Ir tikai nedaudz  šis tas jāzina un jāapgūst...

Šobrīd jau to var nosaukt par ļoti modernu modes  tendenci - prast pašām sajaukt aromātus, pamatojoties uz unikālu un personisku pieeju. Tāpēc es aicinu šai pasaulei pieskarties burtiskā nozīmē un radīt savu unikālo aromātu.

Vai esi gatava kļūt par parfimēru?

Tie būs divi vebināri  (katrs ilgs ~1 - 1,5 st.)- viens ar otru saistīti un viens otru papildinoši.
Kā jau jebkurā meistarklasē, ir jābūt arī saviem izejmateriāliem. Cik investēt to iegādei, tā būs Tava izvēle. Ieteicamā ieguldījuma summa būs: no 3.00 eur - ~16.00 eur. Par to visu uzzināsi pirmā vebināra gaitā. Protams, ja tas nebūs iespējams, šajā divu vebināru meistarklasē Tu varēsi piedalīties arī kā klausītāja un skatītāja :).