VEBINĀRS-TIKŠANĀS
Kas būtu jāzina Faberlic konsultantam.
...... jeb saliksim visu „pa plauktiņiem”.


Faberlic Konsultants – tas ir cilvēks, kas izlēmis mainīt savu dzīvi uz labo pusi, gūt papildus peļņu vai izveidot veiksmīgu biznesu tīkla mārketinga jomā. Konsultants regulāri saņem no kompānijas jaunas zināšanas par skaistumkopšanas mākslu, par stilu, kā arī par to, kā padarīt savu mājokli omulīgu, un padalīties ar šīm zināšanām ar citiem.
SVARĪGI!
Tuvāk tikšanās dienai, Tu saņemsi vēstuli ar atgādinājumu, bet vebināra dienā, apmēram stundu pirms tikšanās, uz e-pastu saņemsi dalības saiti un paskaidrojumu, kā tajā piedalīties.


Viss, kas būtu jāzina Faberlic konsultantam
Copyright © 2018 visas tiesības aizsargātas.


Un atceries:   "Jebkurā vecumā un jebkurā situācijā var mainīt  absolūti visu, ja vien zini kā..."
Vebināru vadīšu: es, Aija Voitkāne - Buduars.lv projekta autore, garderobes veidošanas vebināru vadītāja, stila nodarbību organizatore. Un mūsu Faberlic komandas konsultante un padomdevēja :).2018.gada 31.maijā plkst.19:30
JA NEESAT DROŠAS VAI UZ VEBINĀRU TIKSIET, VIENALGA PIESAKIETIES, JO katrai dalībniecei, kas būs vebināram pieteikusies, neatkarīgi no tā vai viņa piedalīsies vebinārā vai nē, nākamajā dienā pēc vebināra uz e-pastu tiks nosūtīts vebināra video-ieraksts!


Šis vebinārs domāts visiem, kas uz šo brīdi ir reģistrējušies kā konsultanti - tātad ar domu gūt papildus peļņu vai veidot savu biznesu daudz nopietnākā plāksnē.
Piesakieties zemāk redzamajā lodziņā un ieplānojiet šo datumu un vakaru būt kopā ar mums.
Būt Konsultantam – tas nozīmē būt zinošam padomdevējam skaistumkopšanas un mājas uzkopšanas jautājumos saviem draugiem un paziņām, būt sava likteņa saimniekam. Saņemot vispusīgu atbalstu no sava augstākstāvošā konsultanta un kompānijas, jūs varat:

  • Uzzināt visu par ādas kopšanu, grimu, modi un jaunākajām tendencēm, mājokļa kopšanu un veselīgu dzīves veidu.
  • Lieliski izskatīties un dāvāt skaistumu visiem, kas vēlas mainīt pasauli, savu vidi, sākot ar sevi.
  • Sajust, kā nelieli ikdienas soļi, virzoties pretī savam mērķim palīdz sasniegt iespaidīgus rezultātus.
  • Izvirzīt arī lielus mērķus un justies lepnai par to, kā dienu pēc dienas tie tiek sasniegti!
  • Tu vari iegūt arī līdera iemaņas un kļūt par savas komandas vadītāju – visiem, kurus uzaicinājāt iesaistīties biznesā jūs un jūsu Konsultanti.
  • Dāvāt cilvēkiem iespēju īstenot sapņus un palīdzēt tiem realizēties dzīvē.
  • Iemācīties saskatīt talantus un palīdzēt ikvienam atklāt savu potenciālu.

Mūsu Faberlic komanda, kuras vadītāja esmu es, darbojas tikai nepilnus 5 mēnešus, bet mūsu komandā jau ir vairāk kā 60 reģistrēto pašapkalpošanās klientu un konsultantu.

Par cik šis jau vairs nav mazs cipars, esam nolēmuši regulāri organizēt apmācības gan esošajiem konsultantiem, gan tiem, kuriem jau veidojas struktūra (tātad, viņiem jau ir savi konsultanti un klienti), gan tiem, kas vēl tikko ir par Faberlic uzzinājuši, bet vēl nav reģistrējušies.