BEZMAKSAS VEBINĀRS

PAR PRODUKTU, KURŠ BŪTU JĀLIETO KATRAI
SIEVIETEI VISA MŪŽA GARUMĀ-2
Turpinām par minerālvielu grupu mūsu kauliem, locītavām un CNSŠī gada 19.aprīlī ar daudzām no jums es tikos vebinārā "PAR PRODUKTU, KURŠ BŪTU JĀLIETO KATRAI SIEVIETEI VISA MŪŽA GARUMĀ" , lai pastāstītu par minerālvielu kompleksu, kuru lietoju un par kuru zinu ļoti daudz un sen.

Pa šo neilgo laiku ir noticis tik daudz...Un izrādās tas bija tikai sākums... Šajā otrajā tikšanās reizē es runāšu jau par jūsu atsauksmēm par šo produktu, atbildēšu uz jautājumiem, kurus šī mēneša laikā saņēmu.SVARĪGI!
Tuvāk pasākuma dienai, Tu saņemsi vēstuli ar atgādinājumu, bet vebināra dienā, apmēram stundu pirms tikšanās, uz e-pastu saņemsi dalības saiti un paskaidrojumu, kā tajā piedalīties.


PAR PRODUKTU, KURŠ BŪTU JĀLIETO KATRAI SIEVIETEI VISA MŪŽA GARUMĀ-2
Copyright © 2015-2017 Buduars.lv visas tiesības aizsargātas.
... ja Tev liekas, ka šis pasākums varētu interesēt arī citas sievietes, esi tik mīļa, padalies, nospiežot pogu.


Un atceries:   "Jebkurā vecumā un jebkurā situācijā var mainīt  absolūti visu, ja vien zini kā..."
Vebināru vadīšu: es, Aija Voitkāne - Buduars.lv projekta autore.

Līdz šim nodzīvotā mūža pēdējos, apmēram 20 gadus, savu sirdi un prasmi būt noderīgai citiem esmu veltījusi, pievēršot savu un citu sieviešu uzmanību viņu izskatam,  skaistumam, dvēselei un veselībai.
Pirms apmēram 18 gadiem vairāku gadu garumā es mācījos un reizē darbojos kā stiliste un sava skaistuma salona īpašniece.   Man tas deva ļoti lielu gandarījumu!

Maz pamazām es virzījos savā izaugsmē tālāk un nākamos 10 gadus veltīju sevi veselības profilakses industrijai un Dievam varu pateikties par to, ka viss, kas nonāca un nonāk manā ceļā, manās rokās labu darīja un dara arī citiem! Un tas ir tas, kā dēļ ir patiesi vērts dzīvot, un tas ir tas, kāpēc es uzsāku šo blogu un tas ir tāpēc, kamdēļ es to un šos vebinārus veltu Tev.2017.gada 14.jūnijā plkst.19:30
Katrai dalībniecei, kas būs vebināram pieteikusies, neatkarīgi no tā vai viņa piedalīsies vebinārā vai nē, nākamajā dienā pēc vebināra uz e-pastu tiks nosūtīts vebināra video-ieraksts!


BEZMAKSAS VEBINĀRS

PAR PRODUKTU, KURŠ BŪTU JĀLIETO KATRAI
SIEVIETEI VISA MŪŽA GARUMĀ-2
Turpinām par minerālvielu grupu mūsu kauliem, locītavām un CNS2017.gada 14.jūnijā plkst.19:30
Un man ir nojauta, ka ŠIS vebinārs būs vēl svarīgāks un daudz praktiskāks, jo tas viss jau būs saistīts ne ar manām domām un pieredzi, bet jau ar jūsējo.

Pieteikšanās vebināram ir jau slēgta.