VEBINĀRS-TIKŠANĀS
Par Faberlic -vēl vairāk.
...svarīgas nianses, par kurām, iespējams, vēl nemaz nezini.


Par cik redzu, ka daudzas no jums jau iepērkas un dažas jau pat diezgan lielos apjomos, man ir jums visām piedāvājums - tikties dzīvajā online translācijā, kurā es jums pastāstīšu vairāk par Faberlic un iespējām ar to.
Jo iespējas ir vairākas:
  • Būt par pašapkalpošanās klientu un pirkt preces tad, kad ir nepieciešamība vai vēlme iegādāties kaut ko jaunu + saņemt visām precēm 20-26% atlaidi, bonusus un
SVARĪGI!
Tuvāk tikšanās dienai, Tu saņemsi vēstuli ar atgādinājumu, bet vebināra dienā, apmēram stundu pirms tikšanās, uz e-pastu saņemsi dalības saiti un paskaidrojumu, kā tajā piedalīties.


PAR FABERLIC - VĒL VAIRĀK
Copyright © 2018 visas tiesības aizsargātas.
... ja Tev liekas, ka šis pasākums varētu interesēt arī citas sievietes, esi tik mīļa, padalies, nospiežot pogu.


Un atceries:   "Jebkurā vecumā un jebkurā situācijā var mainīt  absolūti visu, ja vien zini kā..."
Vebināru vadīšu: es, Aija Voitkāne - Buduars.lv projekta autore, garderobes veidošanas vebināru vadītāja, stila nodarbību organizatore. Un Tava Faberlic konsultante un padomdevēja :).2018.gada 10.maijā plkst.20:00
           dāvanas (tās saņem visi, kas iepērkas, bez izņēmuma).

  • Gūt papildus ienākumus un tik cik vēlaties. Tas notiek, piedāvājot apskatīties katalogus  (papīra formātā vai pārsūtot e-pastā, WhatsUp vai citādi flash katalogu) un iepirkties saviem tuviniekiem, draugiem, kolēģiem - visiem, kam ir interese.

  • Veidot biznesu, organizējot tirgu Latvijā un daudzās citās valstīs ar biznesa orientētiem cilvēkiem.

Var izvēlēties vienu iespēju, tad var izmantot arī nākamo iespēju vai visas vienkopus un uzreiz. Online jeb interneta tikšanās laikā es pastāstīšu atsevišķi par katru no tām. Jūs izvēlēsieties to, kas jums šobrīd ir visaktuālākais variants. Nekas nebūs jādara, nekas nebūs jāaizpilda - tā būs vienkārša tikšanās un es dalīšos pieredzē.NEBAIDIETIES VEBINĀRAM PIETEIKTIES PAT, KA NEESAT DROŠAS VAI UZ TO TIKSIET, JO... Katrai dalībniecei, kas būs vebināram pieteikusies, neatkarīgi no tā vai viņa piedalīsies vebinārā vai nē, nākamajā dienā pēc vebināra uz e-pastu tiks nosūtīts vebināra video-ieraksts!