19 stilīgi matu griezumi sievietēm pēc 50

matu_griezumi_sievietem_pec50Lai vai kāds būtu mūsu vecums, mēs vienmēr būsim sievietes! Par tēmu „Kā saglabāt jaunību un sejas, un auguma skaistumu” mūsdienu skaistuma industrija piedāvā simtiem variantu, bet nekādā gadījumā mēs nedrīkstam aizmirst par matiem, jo tieši tie ietver mūsu sejas ovālu un rada iespaidu par mūsu tēlu kopumā.

Tāpēc apgalvošu nepārspīlējot: pareizs matu griezums var mūs padarīt par 5-10 gadiem jaunākas. Un galvenā sieviešu kļūda ir gadiem ilgi pieturēties pie vienas un tā pašas frizūras. Jauns matu tonis un griezums var darīt brīnumus!

Un labā ziņa ir tāda, ka matu griezumu modē nav nekā jauna, un mūsu iecienītie „piksi” griezumi un” bobi” joprojām ir populāri, taču tie ir ieguvuši jaunas krāsas, un ir ļoti piemēroti arī sievietēm pēc 50.

Īss, gaišu matu griezums.

Gaiša matu krāsa mūsu izskatu padara svaigāku un vieglāku, bet īss griezums izceļ mūsu sejas vaibstus.

griezumi_sievietem_pec_50 (2) griezumi_sievietem_pec_50 (3) 

Īss sprogainu matu griezums

Šāds griezums un matu veidojums ir ļoti populārs ne tikai 50+ gadīgu, bet arī jaunu sieviešu vidū. Šāda frizūra izskatās apjomīgāka, vieglāka, pie tam, brīnišķīgi papildina jebkuru tēlu.

griezumi_sievietem_pec_50 (14)griezumi_sievietem_pec_50 (15)griezumi_sievietem_pec_50 matu_griezumi_2019_1

Īss piksi griezums

Šis brīnišķīgais matu griezums ir populārs neatkarīgi no vecuma un laika. To iecienījušas gan gados vecākas sievietes, gan jaunas meitenes. Ja vēlaties izcelties un pievērst sev uzmanību – šis griezums ir domāts tieši jums!

griezumi_sievietem_pec_50 (13)griezumi_sievietem_pec_50 (10) 

Īss matu griezums ar poniju

Tas ir populārs jau vairāku gadu garumā. 2019.gadā tas joprojām ir vispopulārākais un pieprasītākais, un derēs jebkuru matu tipu īpašniecēm.

griezumi_sievietem_pec_50 (5)matu_griezumi_2019_3matu_griezumi_2019_4 griezumi_sievietem_pec_50 (17)

Īss rudu matu griezums

Šāda matu krāsa izskatās ļoti koši un stilīgi. Ja vēlies acīmredzamas  izmaiņas, vienkārši pievieno vairāk košuma! Ruda matu krāsa ļoti labi izceļ ādas toni, un tēlu kopsummā padara daudz stilīgāku.

griezumi_sievietem_pec_50 (12)griezumi_sievietem_pec_50 (20)matu_griezumi_2019 griezumi_sievietem_pec_50 (16)

Īss rozā toņa matu griezums

Vari būt droša, ka visa apkārtējo uzmanība tiks pievērsta tev un taviem matiem. Ja vien tas ir saskaņā ar tavu būtību un stilu, rozā matu tonis izskatās stilīgi, spilgti un mūsdienīgi. Šādu griezumu var atļauties tikai drosmīgās un tās, kuras ir gatavas uz kardinālām sava ārējā izskata pārmaiņām.

griezumi_sievietem_pec_50 (4) roza_mati_pec50

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Arvien vairāk sieviešu priekšroku dod tieši īsiem matu griezumiem un tas nav nekāds brīnums. Tas ir ērti, stilīgi un vēl viens liels pluss mums, 4 ...

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 •   Vasaras Saulgrieži sagaidīti, Jāņi nolīgoti, jāņu bērni aizbraukuši. Kas atliek? Jākārto māja, jāatvadās no svētku pušķojuma, greznojuma. ...

 •   Nav obligāti Jaungada pienākšanas mirklis jāsagaida ar mežā cirstu egli, pie tam, dabas mīļotāji katru gadu atgādina: egles vieta ir tur, k ...

 • Nu ko, cepures esam noņēmušas, matus izpurinājušas, sakopušas un tas nozīmē, ka varam sevi rotāt ar auskariem. Un tieši par tiem šodien vēlos ju ...

 

Tags: , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata