Egles vietā

 

Jaungada rotajumi (7)Nav obligāti Jaungada pienākšanas mirklis jāsagaida ar mežā cirstu egli, pie tam, dabas mīļotāji katru gadu atgādina: egles vieta ir tur, kur ir viņas saknes.

Svētku atmosfēru dzīvoklī vai mājā var radīt arī savādāk. Un, tātad, šis raksts šodien ir tām, kuras nav paspējušas savā dzīvoklī ienest egli un joprojām ir izmisumā, ka to nav izdarījušas.

Papētot šo publikāciju un tai pievienotās idejas, domāju, uztraukums drīz zudīs.

Var, protams, iegādāties arī mākslīgo egli. Bet arī šim procesam ir nepieciešama nauda (pie tam taupīt nav vēlams, jo egle būs vairākiem gadiem) un laiks, lai tādu atrastu.

Manuprāt, ļoti jauki šai gada laikā izskatās istabas puansetija jeb Ziemassvētku zvaigzne.

Lai attēlus varētu aplūkot tuvāk, nospied uz tiem ar “peles” kreiso taustiņu.

Jaungada rotājumi (28)Jaungada rotājumiJaungada rotājumi (27)Jaungada rotajumi (2)Jaungada rotajumi (3)Jaungada rotajumi (15)Jaungada rotajumi (16)Jaungada rotajumi (17)Jaungada rotajumi (18)Jaungada rotajumi (19)Jaungada rotajumi (20)Jaungada rotajumiJaungada rotajumi

Sarkanas, rozā, dzeltenas un baltas puansetijas lapas savu pievilcību saglabās 2-6 mēnešu garumā. Lai augs labāk justos, pacenties to pasargāt no caurvējiem, sagādā pietiekoši daudz gaismas un mitra gaisa (neslinko – apsmidzini to diezgan bieži).

Mūžzaļajai Aslapainajai palmai ogas ir sarkanā krāsā. Un to zariņi arī izskatās ļoti grezni. Ja tev ir iespēja sagādāt šo augu vai tā zariņus, noteikti izmanto to.

Jaungada rotājumi (4)Jaungada rotājumi (5)

Ja arī šis augs tev nav dabūjams, nesteidzies tērēt naudu egles iegādei. Noteikti tuvākajā parkā vai skvērā atradīsies kādi sausi, interesantas formas zariņi.

Kancelejas preču veikalā iegādājies līmi ar spīgulīšiem, vari izmantot arī zelta vai sudraba krāsu. Sagādā mazus stikla bumbulīšus, dažas sveces, dzīvos ziedus (neļķes, rozes vai gerberas) , lentītes, spīguļus… – un svētki ir nodrošināti. Ja nav ziedu, kompozīcijā izmanto sausas lapiņas, vārpas, mežrožu zariņus ar ogām…

Jaungada rotājumi (2)Jaungada rotājumi (8)Jaungada rotājumi (12)Jaungada rotājumi (15)Jaungada rotājumi (19)Jaungada rotājumi (21)Jaungada rotājumi (25)Jaungada rotājumi (18)Jaungada rotājumi (23)Jaungada rotājumi (31)Jaungada rotājumi (24)Jaungada rotājumi (13)Jaungada rotajumi (8)Jaungada rotajumi (9)Jaungada rotajumi (10)Jaungada rotajumi (11)Jaungada rotajumi (12)Jaungada rotajumi (13)Jaungada rotajumi (14)Jaungada rotajumi (25)Jaungada rotajumi (27)Jaungada rotajumi (28)Jaungada rotajumi (31)Jaungada rotajumi (21)Jaungada rotajumi (22)Jaungada rotajumi (23)Jaungada rotajumi (24)Jaungada rotajumi (26)

Jaungada rotajumi (6)To visu var papildināt, istabā izkarinot lampiņu vai paštaisītu papīra eglīšu virtenes, izveidojot logos iluminācijas , kā dekorācijas izmantojot eglīšu mantiņas un pašdarinātas sniegpārsliņas.

Re, varbūt, šogad tava egle var palikt mežā, pie savām saknēm?

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , ,

Atbildes pavisam: 2

Man ir ko teikt »

 
 • Anita

  Paskatoties šos paraugus man liekas, ka eglīte diez vai būs tik skaista kā te attēlotie varianti. Kolosāli ! Ļoti interesanti, oriģināli un krāšņi ! Paldies par idejām !

   
   
   
 • Man ipasi patika pats pirmais attels, tik vienkarss un reizee izskatigs!Stikls vispar ir smalks dekors un ja vel uguntinas…..skaisti!

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata