Mans padoms: dāvana vīrietim, kuram viss jau ir uzdāvināts…

noderiga_davana_virietim

Kaut arī mums daudzām jau ir 40 un 50+ un saviem vīriešiem kopdzīves laikā esam uzdāvinājušas visu, ko vien spējām iedomāties un izdomāt (jo nav jau noslēpums, ka vīrietim nopirkt jauku, noderīgu dāvanu ir daudz grūtāk, nekā sievietei), IR, tomēr, atlicis kaut kas, kas jūsu vīrietim noteikti vēl nav, un ko saviem vīriešiem varam uzdāvināt Valentīndienā vai arī citos viņa svētkos.

Dāvana būs praktiska, ļoti noderīga, bet kuras vērtību un izmantošanas ērtumu vīrietis apjautīs pēc kāda brīža un pēc tam (!!!) bez šīs dāvanas viņš vairs negribēs iztikt ne dienu! Es nopietni! Kas tā ir?

Tas ir griķu sēdeklītis!

Faberlic_griku_senalu-sedeklitis

Vispirms kamdēļ tas būtu vajadzīgs?

Tāpēc, ka nepareizs mazā iegurņa orgānu novietojums ilgstošas sēdēšanas laikā veicina daudzu slimību attītību: piena sēnīti, prostatītu, hemoroīdus un pat neauglību un impotenci.

Šis ortopēdiskais sēdeklis palīdz novērst visas šīs problēmas. Kā? Griķu sēnalu piramīdiņas nodrošina mikromasāžu un normālu ventilāciju mazā iegurņa apvidū.

Kam šis sēdeklis ir nepieciešams? Gribētos teikt, ka visiem. Un es nesamelotu. Bet precizēšu:

 • Vispirms jau mūsu vīriešiem-šoferiem un visiem tiem, kas strādā birojos un lielu dienas daļu pavada sēžot.
 • Un vēl – ortopēdiskais sēdeklis ir neaizstājams palīgs arī grūtniecēm (tātad, laba dāvana ne tikai mūsu vīriešiem, bet arī mūsu meitām, vedeklām vai mazmeitām), un arī mūsu skolēniem un studentiem – tātad, vēlreiz atkārtoju – tiem, kas pavada sēžot vairāk nekā 3-4 stundas dienā.

Kā tas darbojas?

Īpašais polimēru pārklājums vienā sēdekļa pusē lieliski pastiprina mikromasāžas efektu un novērš tā slīdēšanu un vēl tam ir sekojoši plusi:

 • Tas ir hipoalerģisks.
 • Higiēnisks.
 • Tam ir gaisu caurlaidošs materiāls.
 • Un vēl, dāmas, sēdeklis nodrošina arī efektīvu celulīta profilaksi.

Sēdeklīša izmērs ir: 40х40 cm.

Cena: 17.99 EUR.

griku_sedeklitis

Atsauksmes par šo sēdeklīti ir kolosālas! Pat no sākotnēji vislielākajiem skeptiķiem! Šobrīd, nu jau pāris mēnešus arī pati sēžu uz šāda sēdeklīša. Manu draugu mašīnā tādi ir pat 4 gabali, jo viņu ģimene daudz ceļo. Kāda sieviete, kas uzdāvināja šo sēdeklīti savam vīram-taksistam, smej, ka drīz vien šie sēdeklīši būs katram šī taksometru parka šoferim.

Tāpēc es domāju, ka – ja vien savam vīrietim esat uzdāviņājušas savas kopdzīves laikā vismaz 10 odekolonus, dušas želejas, zeķes, šalles, skūšanās putas… utt., Smile , tad laiks ir pienācis griķu sēdeklītim!

Izkopēju dažas atsauksmes no e-veikala:

1

2

3

Meitenes, ir divi varianti, kā tos iegādāties:

1. Jūs pašas reģistrējieties e-veikalā par pašapkalpošanās klientēm un pašas iepērkaties. Reģistrācijas saite ir šī >>>>>. Bet sēdeklīti meklējiet sadaļā: VESELĪBAI —> ORTOPĒDISKIE PRODUKTI.

2. Un otrs variants: varat droši sazināties ar mani, rakstot uz e-pastu: aija@buduars.lv un vienosimies, kā šis sēdeklītis nonāks pie jums.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

 

Interesanti raksti :

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata