Ar rītdienu sāksim dzert citronūdeni

citronudensMēs, sievietes tiešām mīlam lasīt blogus, klausīties vebinārus, pat skrupulozi visu pierakstīt, bet vienalga ir jādzird frāzes: „jā, bet, lai notievētu ir jāmaina dzīves stils”, „jā…. bet….”

Mēs zinām, kas būtu jādara, bet… Ir BET un, pie tam, katrai tas ir savs. Tāpēc es ļoti bieži bloga rakstos esmu tevi mudinājusi – izlasi padomus, bet atrodi starp tiem vismaz TO VIENU, kuru tu esi gatava ieviest. Kaut vai tikai vienu un tu redzēsi pēc mēneša, kā tava dzīve, tavs izskats sāks mainīties. Jo nav nekādas jēgas vienā dienā sākt ēst tikai salātu lapas vien, līdz nespēkam vingrot un vēl šausmās iemesties aukstā dušā, ja pēc nedēļas šīs visas apņemšanās kaut kur ir pačibējušas.

Tāpēc man ir ierosinājums – ar rītdienas rītu, katru rītu sāksim dzert citronūdeni. Ja tev šobrīd ir slinkums, ja nav spēka neko citu dzīvē mainīt, ja atrodi 100 un 1 iemeslu kāpēc tev nekas nesanāk, nav motivācijas utt., tad sāksim ar 1-2 glāzēm ūdens katru rītu. Un mans ierosinājums – kamēr vēl mums nav sava foruma, atzīmējies katru rītu te, zem šīs publikācijas – komentāros, ka tu atkal esi izdzērusi savu vienu vai divas ik rīta glāzes. Tā tu sevi kontrolēsi, tā mēs viena otru motivēsim neatkāpties. Kopā būs jautrāk mainīt dzīvi!

Un redzēsi – ja „noturēsies”, pēc mēneša tu tās dzersi bez piespiešanās un tas jau būs kļuvis par tavu ieradumu un arī jutīsies tu jau pavisam savādāk!

Tev vajadzēs tikai 2 minūtes, lai šo dzīvības eliksīru pagatavotu un izdzertu, toties palūkojies cik daudz labuma:

1. Tu nostiprināsi imūno sistēmu. Citrons ir bagāts ar C vitamīnu un kāliju, tas stimulē smadzeņu un nervu sistēmu darbību, kontrolē asinsspiedienu.

2. Ph līdzsvars. Šāds dzēriens izlīdzina skābes līdzsvaru organismā, jo citronskābe nepaaugstina skābes līmeni.

3. Figūra. Tu ātrāk tievēsi. Citrona sula satur pektīnu, kas organismam palīdz cīnīties ar bada sajūtu. Pie tam, ir pierādīts, ka cilvēki, kas ievēro šo ieteikumu, tievē daudz ātrāk.

4. Āda. Tu ievērosi, kā attīrīsies tava āda. Turklāt, C vitamīns veicina grumbiņu un plankumu mazināšanos uz ādas, jo no asinīm tiek izvadīti toksīni.

5. Anti-kafijas līdzeklis. Ja tev piemīt ieradums katru rītu dzert kafiju, tad glāze ctronūdens ļoti veiksmīgi tev palīdzēs no tā atbrīvoties. Starp citu, citronūdens glāzes spirdzinošais efekts nemaz nav mazāks par kafijas efektu.

6. Organisma sagatavošana dienai. Glāze ūdens – tā ir cīņa ar dehidratāciju. Jau nocitrons_ar_udeni agra rīta, visas sistēmas darbosies pareizi un vispirmām kārtām – virsnieru dziedzeri, kas izdala hormonus. Ķermenis būs gatavs stresam un cauru dienu spēs funkcionēt normāli.

7. Citrona sula stimulē gremošanu. Silts ūdens kalpo kuņģa-zarnu trakta motorikas stimulācijai.

8. Šim dzērienam piemīt maiga urīndzenoša iedarbība. Citronūdens palielina urinācijas biežumu, kas palīdz ātri attīrīt organismu, vienlaikus saglabājot urīnceļu veselību.

Nu ko – uz tikšanos tepatās, rīt no rīta!

Aija

Interesanti raksti :

 • Šoreiz  bez vārdiem un liekvārdības.   Neatkarīgi no tā vai tu esi māte vai meita,  vai tev šobrīd  25, 40 vai 65, ziema aiz l ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Lai pagatavotu marmora kafiju tev būs nepieciešamas divas tējkarotes maltas kafijas, 200 grami ūdens un piecdesmit grami piena. Uzvāri melno kafi ...

 • Žurnāls Forbes ir publicējis 2010.gada visaugstāk apmaksāto Holivudas aktrišu sarakstu un pārsvaru gūst „labākā vecuma” pārstāves! Sandra Bullo ...

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 

Tags: , , , , , ,

Atbildes pavisam: 92

Man ir ko teikt »

 
 • Aija

  Nu ko? Glāze citronūdens ir izdzerta – diena var sākties! :) Un kā ar tevi?

   
   
   
  • Diena gan iesākās, gan turpinās ar citronūdeņiem :)

    
   • Nu tad rīt arī jauno nedēļu sāksim ar citronūdeņiem! :))

     
 • Ginta

  Man tāpat ! Tā gan, jāsāk ar mazumu. Es gan varu palielīties, ka kopš pirmā vebināra neēdu pēc sešiem vakarā un kafiju, tēju dzeru bez cukura ! Esmu malace ! Un, nudien, nav nemaz tik grūti.

   
   
   
 • Ilze

  vai ir recepte tam citronūdens pagatavošanai? proporcijas? vai uz izjūtu?

   
   
   
  • Tas ir pavisam vienkārši, tiešām, kā Jūs sakāt – uz izjūtu :). Es šorīt izdarīju pavisam vienkārši – piecēlos un, pirms devos uz vannas istabu, nedaudz sasildīju ūdeni, iemetu lielā glāzē citrona šķēli, uzlēju virsū ūdeni un pirms izdzert, nedaudz citronu paspaidīju ar karoti. Tad lēnām, 2-3 piegājienos izdzēru. Sajūta tiešām bija tāda, ka organisms “sāk darboties” :).

    
   • Paldies! Sen jau bija dzirdeta šī recepte, bet kā jau rakstā tika minēts vienmēr kāds bet atrodas. tā kā ar jauno gadu sākās jauna dzīve, tad šī raksta iedvesmota gribas mainīt vēl kaut ko, un kāpēc gan lai tas nebūtu citronūdens.

     
    • Tieši tā, Ilze! Mēs vienmēr gaidām TO datumu, kas būs īpašs un kad sagaidām, atrodam to BET, kas ir iemesls to, tomēr, nedarīt… Bet viss ir pavisam vienkārši – nav jāgaida nekādi datumi un nav jāmainās krasi – sāksim ar vienu, it kā sīkumiņu, tad pēc laika ar otru – un re, pēc gada jau spogulī lūkojas pavisam cita sieviete! :)

      
 • Krista

  Es arī gribēju dzirdēt to webinaru, bet apstākļu dēļ nesanāca. Vai ieraksts nav šim webinaram? Gribetu noklausīties ….

   
   
   
  • Tas, Krista, bija maksas vebinārs (tajā ne tikai dzird, bet arī redz :) )un ieraksts pienākas tikai tām, kas šai vebinārā piedalījās. Bet nekas, sekojiet sadaļas: http://buduars.lv/pasakumu-afisa/ – apakšsadaļai “Tuvākie vebināri”, jo drīz varēsiet pieteikties veselam Ineses Milleres vebināru ciklam (4 nodarbības), kurā ne tikai daudz ko uzzināsim, bet arī būs mājasdarbi, uzdevumi un viss būs jau ne tikai sarunu līmenī vien, bet jau krietni nopietnāk. Februāris un marts ir īstais laiks, lai pirms pavasara sevi savestu kārtībā! Jaukākais ir tas, ka bariņā vienmēr ir interesantāk un rezultatīvāk!

    
 • Krika

  Labrīt!
  Arī es šo rītu sāku ar citronūdeni. īstenībā jau kādus 2 mēnešus manu ikrīta kafiju aizstāj citronūdens vai ingvertēja.

   
   
   
  • Malacis, Krika! Vai līdz šim ikrīta kafija bija vienkāršs pieradums jeb jau kļuvusi nepieciešamība? Arī es šorīt jau izdzēru savu citronūdens devu! :)

    
 • Krika

  Aija, tas bija ieradums nevis nepieciešamība. man nav svarīga kafija. man ir svarīgs mirklis , ko pavadu gaidot kad atdziest kafija. man patīk uzliet kafiju un tad pasēdēt klusumā, domās un lēnām izdzert kafiju, tā lai mani neviens netraucē.. un arī pa dienu gribas tādas kafijas pauzes. bet kad viss notiek steigā, tad man nepatīk. tad pietiek ar citronūdeni. tas uzmundrina vairāk nekā kafija. un to var dzert jebkad, bet kad atdziest kafija, tad tā ir negaršīga….tagad kafiju baudu tikai brīžos, kad zinu, ka mani neviens netraucēs.

   
   
   
 • Krika

  šorīt izdzēru apm 400ml ingvertēju. pagatavoju brokastis no ķirbja un sataisīju otru 500ml tējas krūzi. jūtu, ka pēc svētkiem mans organisms ir ļoti izslāpis pēc šķidruma.
  un domās esmu pie veselīgām pusdienām.
  Pēc Ineses ieteikuma, šodien likvidēšu neveselīgo pārtiku. Manas vistiņas būs ļoti pateicīgas. Diez marcipāns viņām garšotu?
  Vakar biju ļoti pārgurusi. vēl māju kārtojot atradu šokolādes tāfelīti. lielu. pārgurums+ šokolāde= burvīgs vakars. tikai viss notika savādāk- pārgurums+ vebinārs= šokolāde palika neaiztikta uz plaukta.

   
   
   
  • Man prieks, Krika! Tu tiešām esi no tām, kas ne tikai dzird un pieraksta, bet arī dara! Tā turpināt!….Jā, un par kafiju tu TĀĀĀ prati aprakstīt, ka man to sagribējās…. :)))))). Bet es pēc vebināra aizgāju uz veikalu un sapirkos visādus putraimus, tai skaitā prosu. Vakar pagatavoju prosas putru…..Man garšoja! :)

    
 • Krika

  Aija, man putras garšo. prosa ir pati gardākā.
  paldies par uzmundrinājumu. es atkal domāju nopirkt žurnālu Ievas virtuvi. mana pavārmāksla ir kaut kur pazudusi. dienas steigā tik uzvāru kādu gaļas zupu vai kartupeļus ar mērci. tik vienveidīgi, ka….gribas atkal gatavot kaut ko interesantu un veselīgu.

   
   
   
 • Krika

  Labrīt!
  Vakar godam izturēju šķidruma lietošanu visu dienu. + vēl centos ēst lēnām un izbaudot ēdienu. sāku ar brokastīm. galarezultāts- knapi paspēju pamanīt, kas atrodas uz šķīvja, kā jau viss bija aprīts. turpināju ar pusdienām, vakariņām, uzkodām. galarezultāta secinājums- ēdienu es apriju.
  nemaz nezināju, ka es apriju ēdienu. būs ko patrenēties.

   
   
   
  • Jā, tas daudzām no mums IR varoņdarbs – izdzert tik daudz šķidruma, cik dienas garumā tas būtu nepieciešams! Malacis, Krika! Un es atkal so rītu sāku ar citronūdeni…..bet vakar “iekritu” vistu spārniņu lamatās… :(. Nekas! Šodien dodos uz ūdens aerobiku un vāru prosas putriņu…iegaršojās :))!

    
  • Krika, pamanīšana, ka ēdiens tiek aprīts to neievērojot jau ir apzinātība….centies ievērot vismaz 2 kumosus katrā ēdienreizē…tas kā Tu apraskatīji savu kafijas izbaudīšanu ir patiesa apzinātības pauze…ātruma palēnināšana…un stresa ēšana ar laiku atkāpsies, un stress vispār mazināsies, pareizāk sakot mainīsies tas, kā Tu uz to reaģē, jo apzinātība smadzenēs veido jaunus neironu ceļus , kas atļaus katrai stresa situācijai pieiet ar ‘vēsu prātu’…liekas neticami, bet viss var sākties ar klusumā izbaudītu kafijas krūzi…par to detalizēti runāsim jaunajā vebināru ciklā.

    
 • Krika

  Aija, nekad neesmu sapratusi, kas tajos spārniņos tik gards? Tos kaulus pat sunim nedrīkst dot, lai zarnas nesavainotos. Bet ūdens aerobika, tas ir forši.
  Es atkal tupu uz ķirbja. sagriežu ķirbi mazos gabaliņos, kad gribas siltus -uzsautēju, kad gribas kaut ko iemest mutē-tad apēdu tādu kāds ir. man ļoti,ļoti garšo ķirbis.

   
   
   
  • :)) – nu kaulus es negraužu, bet spārniņos IR kaut kas tāds….. bet nu gan jau tikšu no tiem vaļā :)).

   Jā, ķirbis ir arī “manējais” dārzenis! Es tevi pilnībā saprotu :)

    
 • Krika

  Aija, kā pagāja peldēšana?
  Vakar gandrīz 1l ūdeni izdzēru. Nupat lielā citronūdens glāze blakus.

   
   
   
  • Sveika, Krika! OOO, super! :) Vakar paņēmu uz baseinu arī savu 13-gadīgo meitu – es vingroju ar dāmām vienā galā, meita peldējās un kaifoja otrā. Vingrot ar katru reizi kļūst grūtāk, jo es sāku censties ar katru reizi vingrojumus pildīt pareizāk :)). Bet sajūtas fantastiskas pēc tam!
   Tu esi malace! Tu turies! Re, man ar nupat, kad tev rakstu, stāv lielā citrona glāze blakus! :)

    
 • Krika

  Kolosāli, jums tur baseins ar vingrošanu. es ar tā gribētu. šorīt apdomāju sev arī kādu vingrošanu.
  šodien jau esmu ļoti pārgurusi. ideāls vakars būtu vīns + šokolāde+ tv pults. bet iegādāju dziju, adāmadatas. noadīšu kādu šallīti. tik ļoti sagribējās adīt!!!
  Nupat tik ieraudzīju, ka Inese iesaistījusies sarunā un atrakstījusi man. Paldies.

   
   
   
  • Jā, man burtiski var teikt pagalmā (3 min. iešana) atrodas baseins un pēkšņi uzzināju, ka ir arī ūdens aerobikas grupa sievietēm. Man patīk, ka uz to nāk dažāda vecuma sievietes un vairums ir +- manā vecumā. Vingrojam 40 min. un slodze ir ogogoooooo…. :).

    
 • Aiva

  Sveiki!
  Gribu pateikt paldies par daudziem noderīgiem rakstiem, ko esmu tikai nesen atklājusi priekš sevis! Pēc dēliņa piedzimšanas esmu atkal pieņēmusies svarā mājās dzīvojot jau vairāk kā gadu, tāpēc beidzot izlēmu sākt rīkoties! Jau nedēļu, katru rītu un vakaru dzeru kanēļa un medus dzērienu un neēdu pēc sešiem. Nu izlasīju par citronūdeni, ko ar varētu mēģināt. Šodien jau nopirku citronus! Tas droši vien viens otram nekaitēs?! Kafiju dzeru pieraduma pēc un arī tādēļ, ka neiedzerot ikrīta kafiju, sāp stipri galva pa dienu, citādi varētu arī nedzert. Bet kā ar brokastīm pēc viesiem dzērieniem…?

   
   
   
 • jana

  Es jau gadiem ik rītu dzeru ūdeni bez piedevām..Vai tiešām citrons ir tik nepieciešams?

   
   
   
  • Protams, Jana, ka tīrs ūdens pats par sevi ir bezgala nepieciešams un dienas laikā jāizdzer 1.5-2 litri, bet šai publikācijā iet runa par tādu kā ik rīta organisma pamodināšanas variantu un par to, ko šāds “komplekts” dod veselībai, ir teikts šai publikācijā :).

    
 • Gunta

  Labrīt! Vairāku gadu personīgā pieredze pierāda, ka ši metode ir ļoti laba, stiprina imunitāti, palīdz izvadīt no organisma toksiskās vielas, tomēr manus kafijas lietošanas paradumus neietekmē un brokastis ir manas dienas sākuma pamatu pamats. Tiesa gan kafiju dzeru jau esot darbā, nevis brokastīs. Veiksmīgu un veselīgu dienu! Gunta

   
   
   
 • Aiva

  Labrīt!
  Pēc savas kanēļa un medus dzēriena porcijas tagad malkoju siltu citronūdeni… Un jāsaka, sajūta ir tiešām patīkama! Veiksmīgu visām dienu!!!

   
   
   
 • Krika

  Labrīt!
  Citronūdens mundrina gan. šorīt nevis laiski ieslēdzu datoru, tv, bet esmu jau pusi darba padarījusi. pat brokastis paēdusi. tagad sevi apbalvoju ar inetu un otro citronūdens krūzi.

   
   
   
  • Super! Es ar šodien barojos veselīgi un pašai prieks! :))

    
 • Krika

  Labrīt!
  Mundrumam izdzēru 2 glāzes citronūdeni, tagad cenšos saskatīt šajā dienā kādu jaukumu, uzmundrinājumu. Murgaina nakts bija. Vakar vīrs ieradās mājās ar bulciņmaisu, šokolādi. Galarezultāts- cītīgi adu, kamēr man apkārt ēd bulkas un šokolādi. ievēroju, ja es nepaņemu pirmo kumosu, tad varu sēdēt bulciņās kaut aprakta- man tās nemaz negribas.
  Vakar izbaudīju pusdienas- garda gan man zupa sanākusi.

   
   
   
  • Bet man šodien ir gavēnis. Bet ūdens, protams, jebkurā gadījumā stāv visu laiku man blakus! Par Krikas “murgaino nakti” smējos…. :)). Redzi – nav sliktuma bez labuma – toties būs laikam gaaaaara šalle :).

    
 • Krika

  Aija, ne tikai šalle taps, bet bērni prasa arī cimdus, zeķes, jaku, kleitu.
  es mundrumu tagad gūstu klausoties atkārtoti vebināru. atrodu visu laiku jaunas atziņas. pierakstu visu savā darba plānotājā tukšajās dienās.
  Vai jau ir klāt gavēņa laiks?

   
   
   
  • Nē, es gavēju katru piektdienu. Tu kļūsi par lielo adītāju? Es kādreiz (nudien, laikam jaunībā) arī visus savējos biju apadījusi. Pirms tam bija “trakums” uznācis uz šūšanu – tie bija laiki, kad pēc jebkāda audumiņa bija jāstāv rindās, jo veikalos nebija pilnīgi nekā. Es “pa blatu” :)) dabūju Burdas žurnālu un šuvu tērpus sievietēm, kleitas un nodevu ateljē salonā un to darīju tikai ar vienu nolūku, lai sev pierādītu, ka VARU! :) Un tiešām – mani tērpi tika vienmēr izpirkti pirmajā nedēļā! Kāds gandarījums! :) Pat pēc šujmašīnas (pēc sludinājuma) toreiz devos ar autobusu uz Latvijas otru galu….Tik interesanti atcerēties….. :)).

    
 • Aiva

  Sveiki!
  Tikko izstaigājāmies ar dēlēnu pa sniegotajām ielām, lai arī ir auksts, tomēr skaists laiks šodien! Tagad lēnām malkoju otru lielo citronūdens glāzi un gatavoju dēliņam dārzeņu zupu. Jau otro dienu nedzeru kafiju un viss ir ok!

   
   
   
  • Re, izrādās, ka varam iztikt bez kafijas ar! Es ar tūlīt došos ārā – tiešam sajūta, ka auksta, bet skaista ziemas diena! :)

    
 • Krika

  Aija, es arī senāk visus apadīju, tad to nodarbi atmetu. tagad vienkārši ļoti sagribējās adīt. esmu nopirkusi arī šujmašīnu. Lietotu. Esmu aizmirsusi( nekad to neesmu darījusi, tik bērnībā redzēju kā mamma dara) kā ielikt kuģīti un ievērt diegu. Kaut kas piņķerējas. Bet ļoti gribas kaut ko uzšūt. Patika skolas laikā piegrieznes darināt uz milimetra papīra.
  Es arī līdzīgi kā tu domāju- kāpēc man citu roku darinājumi jāpērk pa naudu, ja pati to varu sameistarot. :). tā es pamēģināju darināt rotas, gleznot, izšūt gleznas arī krustdūrienā un vēl daudz ko tml. un viss man sanāca, cilvēki izķēra.
  Labrīt!
  Tagad malkoju lielo krūzi ar citronūdeni ,jāpabrokasto un došos uz darbu.
  bet vakar!!! notika brīnumi!!!! ierados mājās pēc darba un vakaru pavadīju neatverot ledusskapi!!! pat biju aizmirsusi par tāda eksistenci.paknibināju tikai ļoti,ļoti pasakaini gardu rupjmaizi.

   
   
   
  • Krika! Tu audz burtiski acu priekšā! Malace! :)

   WOW! Mums termometrs rāda -18….brrr…. Bet izskatās ārā TIK skaista diena! NU ko – es ar ielēju tikko savu ctronūdeni un pēc 2.5 st. došos uz savu ūdens aerobiku! :)

    
 • Krika

  vispār man patīk, ka vebināru tagad varu klausīties kad man ir sagribas. vakar tik jauki motivējos.

   
   
   
  • Sveikas meitenes, man prieks par jūsu panākumiem!!! Pamazām vien…un tā mēs mainamies. Pats svarīgākais ir nesākt veikt daudzas pārmaiņas vienlaikus. Pat ja tie ir labi paradumi. Ja pakampjam lielāku komosu nekā „varam sakošļāt” mēs zaudējam ticību saviem spēkiem. Un tas taču mums nav nepieciešams, vai ne? Krika, Tev taisnība — labi, ka var atkārtoti klausīties vebināru ierakstā. Man arī tā ir, ka pirmo reizi kaut ko lasot vai dzirdot uztveru tikai to, kas jau zināms, tā teikt prāts atrdo zināmas asociācijas, bet atkārtoti klausoties sākam ‘sadzirdēt’ko jaunu…jocīgs lieta tā mūsu uztvere un prāts.
   Aiju, vai Tu gavē tikai ar ūdeni?

    
   • Sveika, Inese! :) Vienreiz es gavēju ar ūdeni vien…bija grūti. Tagad es katrai piektdienai nopērku tādu vienu plakanu “Turku maizi” – tā tiek rakstīts uz tās. Domāju, ka saproti. Vispār nemaz nav grūti, pie tam, ja to nes kā upuri Jēzum par godu :).

     
    • Es gavēju kādus 15 gadus uz ūdens reiz nedeļā un kādus vismaz 5 divas reizes nedēļā. Bet nu sen gan vairs ne. Man pat no rīta bija tāda atvieglojuma sajūta, ka nav jādomā ko ēst. Man maize būtu to procesu sarežģijusi, man bija labāk, ka neēdu vispār. Es sāku pēc Paul Bragg (Brega), man bija tāda grāmata, Bdošanās noslēpums? Vai kas tamlīdzīgs.

      
 • Kinta

  Dzeru, dzeru, dzeru… Jūtos lieliski, bet izskatās ka tā ir brīvdienu izklaide ;( Tas šķidums tad prasās ārā :( Un darbdienās tik bieža skraidīšana sagādā neērtības. (Maigi izsakoties).

   
   
   
 • Krika

  Kinta, kad sāku dzer ūdeni, man arī pirmās dienas bija pastiprināti jāskrien uz WC. bet nu jau organisms ir pieradis. nav tik traki.
  Meitenes!! Vai turpinat dzert citronūdeni? Es jā!!!

   
   
   
  • Sveika, Krika! Bet protams! :) Viss notiek un šī ikrīta tradīcija sāk kļūt pamazām par pašsaprotamu! Vai ne? Super!

    
 • Aiva

  Esmu atklājusi priekš sevis knifu, kā izdzert pietiekami daudz ūdens, kas mums visiem tik ļoti nepieciešams! Kad sāku no rītiem dzert citronūdeni, taisīju to lielā glāzē (0,5l), tikai vēlāk sapratu, ka dienas laikā bez problēmām izdzeru 3-4 tādas glāzes! Kad dzēru ar mazākām glāzēm, rezultāts bija tāds pats 3-4 glāzes, bet tilpums pavisam cits! Tagad esmu priecīga par savu atklājumu un turpinu dzert regulāri citronūdeni!

   
   
   
  • Sveika, Aiva! Pilnībā tev piekrītu! Super knifs! 😉

    
 • Krika

  Aiva, šis knifs darbojas arī uz mani. jau vairākas nedēlas rītos izdzeru 0,5l krūzi ar citronūdeni. bet ,ja gadās steidzīgi rīti, kad paspēju tik glāzi izdzert, pa dienu jūtos tik izslāpusi. man pat lielajā krūzē tēja garšo labāk nekā mazajās. mazajās pat nav kur ieskrieties, kad krūze jau tukša :)

   
   
   
 • Krika

  nupat atkal klausos vebināru. izrādās, ka mums bija uzdoti 2 mājas darbi.

   
   
   
  • Sveika, Krika! Jā, jā – jau grasījos jautāt Inesei vai meitenes ir “atskaitījušās” ar kāda? 😉

    
   • es atskaitījos. man jau ļoti patīk kā Inese visu pastāsta, pamāca.
    šodien vispār sanāca humors par manu vecumu.
    bet no sākuma man jāpasaka ievadam, ka es nekādīgi nevaru pieņemt, ka man tuvojas 40 gadi. man liekas, ka man kādi 20 vai 25 gadi. dažreiz man pat jāatgādina, ka man jau tūlīt 40 gadi. šodien pat nodomāju par 40gadīgajiem vīriešiem ,kas paņem sev 2x jaunākas sievas- vai viņi tik tiešām sajutušies baigie vecīši, ka vajag sevi atsvaidzināt ar jaunāku sievu? es jūtos tik žirgta, kā 25 gadīgs skuķis.
    bet šodien no cilvēciņiem izdzirdēju, ka viņi domājuši, ka tie ir mani mazbērni nevis bērni!!! :):):) raudāt vai smieties?:):)

     
 • jana

  Man mājās ir daudz saldētas dzērvenes.Parasti no rītiem uzleju kādu zāļu tēju un klāt pieēdu dzērvenes ar medu. Vai tās dos tādus pašus labumus kā citronūdens?

   
   
   
  • Tādu pašu, mazāku vai lielāku labumu, nezinu, bet tas, ka labums noteikti ir – tas droši! :) Gan dzērvenes, gan medus paši par sevi ir brīnišķīgi produkti. Bet mēs runājam šai gadījumā vairāk par ūdens dzeršanu, kas TIK ļoti nepieciešams mūsu organismam – gan veselībai, gan skaistumam. Tas ir dikti liels “klupšanas akmens” ļoti daudzām sievietēm – ūdens dzeršana jeb drīzāk NEdzeršana.

    
   • pareizi saki NEdzeršana. mājās es savus 500 ml izdzeru no rīta. bet darbā nevaru, jo man pat nav sava galda, kur ūdens glāzi nolikt, pat pildspalvu nav kur nolikt. mājās no darba esmu ap 19tiem, kad lēnu garu lieku bērnus uz 21niem gulēt. pieliet sevi ar neizdzero šķidrumu šajās stundās….tad naktis jāpavada wc…

     
 • Laine

  Sveikas. Heijā, arī es esmu iedvesmota, gatavojos 3 gadus…traki grūts darbs. Rīt dzeršu…;)

   
   
   
  • Sveika, Laine! :))) – jā, tas ir trakoti grūts “uzdevums” 😉 – nāc droši mūsu bariņā!

    
 • Inta

  Sveikas meitenes!
  Jūsu raksta iedvesmota, esmu atsākusi arī dzert citronūdeni. Pa dienu mierīgi sanāk izdzert 1.5 litru citronūdeni.:) Un nemaz nav tik grūti to izdarīt.

  Lai Jums veicas! :)

   
   
   
  • NU RE! Mums prieks, ka arī Inta ar mums! :)

    
 • Indra

  Sveikas. Jusu iedvesmotas citronudeni dzeru jau nedelu. Pirms tam uzskatiju, ka bez kartigas, stipras kafijas pamosties nav iespejams. Pasai par parsteigumu atklaju- citronudens “strada”!!!!
  Pec glazes izdzerta citronudens, kafiju vairs kaut ka neprasas.

  Paldies par ieteikumu. Turpinasu!

   
   
   
  • Man prieks, Indra! Izrādās ir arī “dzērāji- pagrīdnieki” :)) , kas izlien pēc nedēļās un pie tam ar šitik kolosālu atsauksmi! :)

    
 • Krika

  Labdien!
  varu jau pa dienu izdzert 3 500ml krūzes ar citronūdeni. un nekāda nakts slapināšana nav. organisms ir pieradis.

   
   
   
  • Krika! Tu mūs esi apsteigusi! :))

    
 • Aiva

  Sveikas!!!
  Jā viss notiek jau tik dabiski, rīts bez kafijas ir pilnīgi normāla lieta! Pamostoties, pat nevaru sagaidīt, kad tikšu pie savas puslitra citronūdens glāzes! Liekas dīvaini, ka agrāk tik maz dzēru, bet tagad 3-4 tādas glāzes ir nieks!

   
   
   
 • Krika

  Labrīt !
  2L citronūdens dienā. vakar pat vakarā dzēru ūdeni un nekādas vainas. mierīga nakts.
  redzu, ka jo vairāk dzeru, jo vairāk slāpst. it kā nemitīgi ēstu siļķi.

   
   
   
 • Krika

  Labdien. ievēroju, ja pa dienu dzeru tikai citronūdeni, tad ar wc viss ok, bet ja iedzeru pa vidam kafiju, tad biežāk jāapmeklē wc. dažreiz līdz apgrūtinājumam…

   
   
   
  • Krika, interesanti novērojumi! Jā, starp citu no kafijas vienmēr ir lielāka “skraidīšana”…

    
   • pārtraucu dzert kafiju…neizturami…kā sunītis pie katra krūma….varbūt pie vainas, ka tā nebija parastā kafija, bet 3 in 1? tik un tā mazajā krūzītē dzēru un tikai 2x dienā….

     
    • Nu re, organisms, ja ne ar labu, tad ar “sliktu” tev liek saprast no kā jātiek vaļā :))).

      
 • Svetlana

  Labdien!
  Nu jau divus mēnešus domāju par to, ko ēdu un ko dzeru. Šajā laikā esmu atbrīvojusies no 7 kg., bet tagad, kādas divas nedēļas svars stāv uz vietas. Rītu sāku ar glāzi ūdens, bet ar rītdienu sākšu dzert citronūdeni, varbūt tas palīdzēs izkustināt iestrēgušo svaru.

   
   
   
 • Dita

  Sveiki!
  Cik daudz citrona likt uz 500ml ūdens?

   
   
   
  • Sveika, Dita!

   Vienalga – vienu šķēli, divas – kā garšo :). Tas ir dabīgs produkts tāpēc recepšu konkrētu nav. Es parasti iemetu tikko nogrieztu citrona šķēlīti un pēc brīža dzeru. Man nepatīk dikti skābs… :).

    
 • Zita

  Mīļās, kur jūs visas esat pazudušas? Kādi tad ir rezultāti kopš janvāra??? Auū!

   
   
   
 • Māra

  Kādu mēnesi dzeru citronūdeni :) Sākumā apm. nedēļu dzēru no rītiem glāzi ūdens ar izspiestu puscitrona sulu, tad pārgāju uz tādu variantu – 1,5 l pudelē (tajā, kur minerālūdeņus pārdod) no rīta iespiežu puscitrona sulu. Jo man labāk tādu vājāku dzert :) Un esmu atteikusies no kafijas :) Agrāk dzēru to no rīta mājās, tad darbā 3-4 tases. Tagad vairs negribas, pat negaršo. Tās vietā dzeru zaļo tēju bez cukura, dažreiz kādu zāļu tēju. Uz WC sākumā bija vairāk skriešanas, tagad mazāk…. Un esmu krietni samazinājusi sāli savā uzturā.

  Paldies par iedvesmojošiem Buduāra rakstiem, tos visus vēl pat neesmu izlasījusi :) Bet pamazām….

   
   
   
 • Helēna

  Žēl, ka šo diskusiju uzgāju tikai tagad.
  Jau vairāk kā nedēļu dzeru citronūdeni un daudz – gan no rīta, gan visas dienas laikā. Lai gan man nav liekā svara problēmas, jau ātri pamanīju, ka šis tas tiešām nogājis nost, turklāt arī ēst gribas mazāk un labāka vēdera darbība.
  Ja kāda vēl svārstās – IESAKU! Nekas grūts tur nav, tikai jāiesāk un tad jau tas kļūs kā veselīgs ieradums.

   
   
   
  • Paldies, Helēna! Nekas nav par vēlu – kādam noteikti nāk Jūsu atbalsts un padoms īstajā laikā! :)

    
 • Inga

  paldies veiksmei, ka uzgāju šo diskusiju! veselības problēmas piespieda mazināt svaru, no janvāra esmu tikusi galā ar 28 kg, patreiz ap 86 grozās, sen domāju par citronūdeni, viss, kā tikšu no saviem laukiem uz veikalu, dzeršu . patreiz dzeru tīru ūdeni ap 2,5 l dienā, un protams kafiju. ēdu putras,daudz zaļus un sautētus dārzeņus, pilnīgi nemaz piena taukus. iesaku

   
   
   
  • Inga, Jūs esat malace! :) Tas taču ir fantastisks sasniegums! Kā Jums tas izdevās?

    
 • Lita

  Sveiki. Kā būtu, ja citronūdenim uz 1 glāzi pievienotu arī 1 t.k. linsēklas?

   
   
   
  • Es domāju, ka eksperimentēt var…vienīgi eļļa droši vien ar ūdeni nesajauksies. Pamēģiniet kā tas viss būs :). Es gan domāju, ja esat nolēmusi lietot linsēklu, vienkārši to paņemiet mutē un viss.

    
 • Ruta

  Gribat manu pieredzi? Dzeru ar ūdeni atšķaidītu citronu sulu – dienā sula no 2-3 citroniem, viena citrona sula uz glāzi ūdens.Ir jau diezgan skābi, bet esmu pieradusi. Protams, dzeru arī tīru ūdeni, tā lai viss kopā ir apm.2 l dienā. Jau apmēram pusgadu. Kad biju to darījusi kādus 2 mēnešus, kosmetoloģe, kura “pazīst” manu sejas ādu, pajautāja, kādu es krēmu viņai nezinot esmu sākusi lietot, mana sejas āda esot kļuvusi svaigāka un “dzīvāka”…

   
   
   
  • Kolosāli, Ruta! Bet nu dikti skābs GAN tev tas dzēriens sanāk, laikam (pat tirpas pār ādu pārskrēja iedomājoties), un, ja tas tavam kuņģim nekaitē, tad tu esi atradusi SAVU skaistuma recepti!!! Paldies, ka padalījies! :)

    
 • Ilze

  mani visvairak interese – kas ir udens ir citronu? es dzeru no rita un dienas gaita udeni iespiezot taja dazus pilienus citrona…..vai tas ir pietiekami?

   
   
   
  • Absolūti pietiekami. :) Katrs atrod sev labāko, gardāko un veselībai, tomēr, drošāko citronūdeni, jo ir cilvēki, kuriem lieks skābums nav ieteicams, bet ir cilvēki, kas var apēst citrona šķēli bez cukura un vēl paprasīs :)).

    
 • Ilze

  vispar jau organisms pats jut, cik skabuma vinam vajag…pec sevis zinu, ka ir, tiesam ir periodi, kad bez jeb kadiem vaipstiem var apest citrona skeli, bet ir periodi, ka skebina no domas vien, un, ja citrons tiek ar varu (veselibas labad) apests, otreiz to ieksa vairs nedabusi….tatad, ka jau visam uz sis pasaules – ir jabut ar meru!!!

   
   
   
  • Tieši tā! :)

    
   • Sveikas. Jus visas pazudushas :( Vai kada veel te busiet?

     
 • padalos ar savu ..

  Sveikas miiljas meitenes :).
  Izstastishu par citrona udeni kaa man ar to gaaja.
  2011.gadaa saaku stradaat kaadaa firmaa (atrodos Vacijaa). Man diezgan fizisks darbinjsh ir shis. Es sho pati izveleejos jo man patik but kustiibaa :). Nekad neesmu iipashi par lieko svaru sudzejusies. Bet! Patreiz man ir 43 gadi un es velos arii savoe 50 un 60 un 70 izskatiities un justies pec iespejas labak. Tatad. Kad saku stradaat shajaa darbaa taa bija vasara un bija diezgan karsts laiks. Uz darbu njemu liidzi 1 plastmasas pudeli ar mineraludeni bez gaazes (uudeni leeju no kraana :) un iestuukjeeju caur shauro pudeles kaklu citronu sagrieztu un pieienoju cukuru). Taa bija mana dienas partika mans uudens no kraana platsmasas pudelee ar citronu un cukuru :). Es to dariju tapec ka karstumaa man vienkarshi nav apetites es varu visu dienu iztikt ar sho pudeli 1.5l ik pa laikam no taas pa druskai padzeroties. Kaut kaa shadi iesaaku ar sho uudens dzershanu neko internetaa nelasot. Es nudien neko par to nezinaaju ieprieksh. Visu pati izdomaaju spontaani jo man ljoti garshi shada kombnacija un man nepatik veikala mineraludenji un sulas. Es visu mujuzhu dzeru kraana udeni vienalga kur dziivoju. Turpinot kas ar mani notika….pat 1 meenesis nepagaaja :). Shada kombinacija tas udens pa dienu un fiziskais es jutu ka man drebes par lielu :). Ja mans drebju izmers bija 38 kas jau ta neizklausaas liels…tad tas nokritaas lidz 34. Vis beidzot vareju droshi pirkt bernu.meitenju dreebes. Saaku satraukties ka par traku svars kritaas. Vizuaali man ir muskuji ljoti trennets augums. Nolemu pie aarsta aiziet nodot asins analizes kaa teikt paarbaudit veselibu vai viss ir kartiibaa. Jo es nedomaju ka to dara shii udens dzershana jo neko pat nenojautu ka taa varetu but. Arste apskatiija mani. teica ka par cik es fizisku darbu stradaju mugurai varetu but slodze tagad par cik man nekur nebija neviena tauku slaaniisha vai riepinjas. Bet viss muskuljos bet nudien ar veseliigu piesitienu. Es nebiju tad kaarna!!!! Viss proporcionaali. Mans augums ir 167m, 51kg. Taads bija mans svars ka arste nosvera mani. Un ticiet vai neticiet es uz sho apstaajos. 51-53 kg taa man ir visu laiku :). Asins analiizes bija idealas. Arste pajautaaja ko es daru ka man ir tik tiiras asinis? …es teicu…neko. Es maz eedu, daudz dzeru uudeni ar citronu ne tikai to 1.5l ko uz darbu njeemu liidzi arii taapat vien majaas dzeru citrona uudeni…nenojausdama ka tas ir manu svaru nodzinis :). Taatad secinaajums ka shis viss stradaa!!! To velejos jums izstaastit :) Sakotnejais mans svars varetu toreiz but bijis (es nesveros tapec nevaru tieshi pateikt) jo sprieshu tikai pec drebju izmera 38 ap kaadiem 58kg taatad vareeja man buut.
  Pateikshu vienu jums. Es nekad neriju…pareizak sakot es nekad nepareedos!
  Reti eedu ceptus edienus. Censhos biezhi eest zivis. Pati arii esmu makshkjerniece :) mans hobijs ir but pie dabas un makshkjereet :). Protams nokjerto lomu pati arii apeedu :). 1x gadaa eedu MC Donalda veidiigos latviski sauktos free kartupeljus ar pamatiigu majoneezes kaudzi :). Bet 1x gadaa :)!!! Coca Cola un tamliidziigos dzerienu vispaar nelietoju. Neko gaazeetu nedzeru. Edu tikai to kas man prasaas nekas nepareedoties. Ir dienas ka vispar needu. 1 vai 2x gadaa parbaudu savas asins analizes kaa teikt pati velos zinaat savas analizes un ja kaut kas kur trukst piestradaat pie taa. Tatad dzerat siltu uudeni tukshaa duushaa ar vai bez citrona :) tas nudien stradaa :)!! Ar vis labaakiem velejumiem jums visaam. M.

   
   
   
 • padalos ar savu ..

  ..jaa aizmirsu piebilst.
  Paaris gadus atmetu sho udens dzershanu. Un tikai nesan apmeeram pirms 5 vai 7 meneshiem nejaushi internetaa uzduros shai receptei. Palsaot to :) neko jaunu neatklaaju sev. Tikai to kaa apstiprinaajumu ko jau pati biju nejaushi sakusi darit :). Atzishos pa shiem paaris gadiem man bija atpakalj mani (tagad gan sveros) 58-59 kg. Pa starpu gan tika piedzivotas shadas taadas lietas kaa piemeram bju stavoklii utt. Tapec svars pamainijaas atkal uz augshu.
  Tagad dzeru kafiju katru ritu apmeram 20min peec citrona udens dzershanas. Un jau manu ka man “riepinja” kura bija uz vedera tik pat kaa ir izzudusi :). Es vispar nesudzos par savu svaru. Tikai redzu kaa taa citrona udens dzershana darbojas. Bet nudien galvenais to dzert kad esat tikko pamodushaas!!!
  1.panjemu 1 vesalu citronu. 2.pargriezhu to uz puseem. 3. stikla glaazee apmeram 150-200ml iespiezhu no shii pus citrona sulu taa pamatiigi liidz pedeejai piliitei. 4. uzleju no kraana siltu uudni citreiz siltaaku citreiz remdnu kaa kuro reizi. Velams kjermenja temperatuuras udens jo taa labaak iedarbosies aatraak :). Un izdzeru sho glaazi. No otras pusiites citrona taisu vakaraa vai pa dienu vai kaa iena praataa vienkarshi kad slaapst. Es neskatos pulktenja laikus utt. Ja man slapst dzeru arii naktii.
  Jaa par zobiem saka nesot labi tas citronudens un veel kaut kur lasiiju ka kaut kam skadee. Nu nevajag jau meneshiem ilgi vai gadiem ilgi to dzert. Taaiepauzet var. Padzer vienkaarshi siltu udeni bez citrona arii labs lidzeklis. Jo svariigi no rita tukshaa duushaa to iedzert lai attiira zarnas no gljotaam kuras pa nakti sakraajushaas bariibas vadaa. Es taa vienkarshi jums rakstu :). Tas jau ir tas svariigaakais no rita dzert :). Un brokastot ne atraak kaa pec 30min pes shis dzershas. Protams es toneieveeroju dzeru savu rita kafiju jau peec 15 vai 20 minuteem. Bet man nav aktuaali samazinaat svaru :). man aktuaali laba pashsajuta jo svars jau man atkal nokrities uz 56kg patreiz. Bet mazaak nekriitaas. Es nemaz mazaak neveelos nekaadaa gadijumaa!!!!!!!!!

   
   
   
 • padalos ar savu ..

  ES pat teiktu veel ko. Par eeshanu. Ediet visu ljoti lenaam!!! Vis vis vis svariigakais to ko eedat tik smalki sakoshljaajiet pirms noriishanas lai taa ir putra bez neviena krikuma vai gabala!!!! Un izvairieties no ceptas partikas lai kaa taa jums garshotu. Pa retam driigst pilniigi visu arii treknu spekji apeest :)! BET ne ikdienaa!!! Un retaak eest galju. Galju ir jaaed bet reti cik vien var!!! Un maksimaali kusteeties buut kustibaa nesedeet birojaa piekaltaam pie kresla :).
  Manaa gadijumaa es izvelos darbu kuru ikdienaa strdaaju lai tas buutu kustiigs un fizisks. Un viss ir ok un taa dzivoju gadiem jau un neviens nevar pateikt ka man ir jau 43 :). Lai jums meitenes veicaas!!!!

   
   
   
  • Sveika M.! Dikti žēl, ka nevaru uzrunāt vārdā! :) BEZGALA liels paldies par šiem komentāriem jeb drīzāk nevis komentāriem, bet gan ļoti vērtīgu pieredzes sniegšanu! Tas, ko mums uzrakstīji ir zelta vērts, jo tā ir Tava reāla, konkrēta pieredze! Bet man ir jautājums….varbūt ko nesapratu: Tu raksti, ja puscitronu izspied uz 200 ml, tātad uz 1 lielu glāzi – vai nav par daudz? Tad nozīmē, ka dienā, ja Tu izdzer, piemēram,8 glāzes vai vairāk, tad uz katru pa 1/2 citronam spied?

    
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata