Plati gurni: kā pareizi ģērbties

plati_gurni„Austiņas” uz gurniem – tā ir diezgan nepatīkama vizuālā problēma, kas uztrauc daudzas sievietes un pat jaunas meitenes.

Tas nav nekas šausmīgs un nav nekas traģisks, tā ir figūras individuālā īpatnība, kas bieži vien vēl vairāk pastiprinās, ja mēs pieņemamies svarā.

Galifē zona – tā ir sievietes auguma zona, kurā tauki uzkrājas visātrāk un vispirms. Ja tu jau no dabas esi apaļīga, tad “austiņas” uz gurniem, iespējams, nav tava vienīgā figūras problēma, bet varu “nomierināt”, galifē zonā „austiņas” var būt arī visai slaida auguma meitenēm. Un ko tur slēpt…ja augums ir slaids, tad šīs austiņas izskatās vēl nesimpātiskāk.

Bet labā ziņa ir tā, ka ar to VAR tikt galā un ir divi varianti: lieko svaru mazināt vai likvidēt galifē zonā ar speciālu vingrojumu, diētu, masāžas un ietīšanas procedūru un pat daudz kardinālāku paņēmienu palīdzību. Un otrs variants – tu vienkārši vari iemācīties ģērbties tā, lai šo trūkumu no apkārtējo skatieniem paslēptu.

Kā paslēpt galifē zonu ar apģērbu, kuru mēs valkājam? Nu tad darām tā – iedomāsimies, ka esam sieviešu apģērbu veikalā un, šķirstot pakaramos, izvēlēsimies tos apģērbus, kas mums to palīdzēs izdarīt.

Svārki

Ja vēlamies šo mīnusu paslēpt, svārki būs visideālākais apģērbs. Ja tev ir skaisti kāju ikri un arī ceļgalus droši vari rādīt citiem, tad nēsā svārkus, kas ir virs ceļgaliem vai kas ir platāki uz leju. Tev piestāvēs arī svārki ar dažnedažādām ielocēm, bet tām jāsākas uz reiz zem  vai tik tikko virs izvirzītās galifē zonas un uzmanība tai nav jāpievērš.

Man liekas, ka man tev nav jāstāsta, kurā no divām zemāk redzamajām fotogrāfijām, galifē zona tiek noslēpta prasmīgāk… Pievērsīsim uzmanību augšējās fotogrāfijas labās puses attēlam – ja svārku ielaidumi būtu sākušies nedaudz, burtiski dažus cm, virs galifē zonas vai precīzi uzreiz zem tās, šis auguma  mīnuss nebūtu tik acīmredzams.

ka_noslept_galife_zonu

paplatinati_gurni

Maksi garuma svārki gurniem var piekļauties, bet uz leju tiem ir jābūt paplatinātiem un šādu svārku audumam jābūt krītošam.

Ja vēlies nēsāt taisna griezuma svārkus, tad tev būs nepieciešams diezgan daudz laika, lai pie tādiem svārkiem atrastu atbilstošu augšdaļu – tās uzdevums būs novērst uzmanību no problemātiskās vietas. Uz leju sašaurinātie svārki jeb zīmuļsvārki, diemžēl, nebūs domāti tev.

Bikses

Bikses nedrīkst būt pieguļošas. Bet tas nenozīmē, ka jāatsakās no elastīgiem audumiem. Vienkārši bikšu fasonam ir precīzi jābūt tādam, kāds tas būtu no parastā auduma. Brīnišķīgi „austiņas” maskē taisna un nedaudz paplatināta griezuma bikses.

bikses_platiem_gurniem

Tabu būs uz leju sašaurinātas bikses, kas uzmanību pievērš tieši augšējai, platākajai un problemātiskajai zonai. Arī visos laikos modē esošie džinsi nedrīkst būt figūrai pieguļoši.

dzinsi_platiem_gurniem

Apģērba augšdaļa

Žaketēm, kardigāniem, tunikām jābeidzas nedaudz virs galifē zonas. Auduma materiāls var būt jebkāds – gan elastīgs, gan blīvs, gan plāns. Siluets var būt gan pieguļošs, gan taisns. Akcentam jābūt dekoltē zonā. Tā var būt aplikācija, izšuvums, dekoratīva apmalīte, dziļš izgriezums, pogas…auduma raksta elements utt. Pievēršot uzmanību dekoltē zonai, mēs to novēršam no gurnu „austiņām”.

Vakartērpi

vakartērpu sievietes bieži vien izmanto garu vai arī īsu, pieguļoša fasona kleitu. Savukārt, ja pastāv augstāk minētā problēma, labāk nēsāt kleitas ar paaugstinātu jostas vietu, kas uz leju kļūst plašākas. Brīnišķīgs vakara variants – platas bikses un tunika.

kleita_platiem_gurniem (2)kleita_platiem_gurniem (3)

Ar apģērba palīdzību var noslēpt jebkurus figūras trūkumus, pie tam tā, ka apkārtējie tos pat nemaz neievēros. Tāpēc, kamēr tu nodarbojies sporta zālē un centies savu svaru vai figūru uzlabot, nēsā to apģērbu, kurš spēj tavu problēmas vietu notušēt tā, ka nevienam pat prātā neienāks, ka tāda vispār eksistē.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 •   Mēteļi, kas izskatās tā, it kā būtu adīti no mohēras vai angoras dzijas, bet patiesībā ir austi no auduma, kuram pievienota mohēra vai ang ...

 • Ja tavā skapī ir melna bītlene – tu esi vinnētāja. Bet zini arī to, ka tu praktiski nekad vairs nevarēsi pateikt, ka tev nav ko uzvilkt mugurā, ...

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 • Pirms kāda laika mūsu blogā es jau biju izveidojusi publikāciju ar 10 padomiem kā izskatīties slaidākai. Šodien par nākamajiem desmit. Šie pado ...

 • Tām, kas mīl mini svārkus (tas gan nevar attiekties uz sievietēm vecumā pēc 40) būs jāpagaida līdz nākamajai sezonai. Mode ir kļuvusi „pieaugušāka ...

 

Tags: , , , ,

Atbildes pavisam: 2

Man ir ko teikt »

 
 • Par šaurām biksēm! Pašlaik modes topā!
  Var nēsāt arī tādas, ja tām pāri velkam tuniku, kas piesedz gurnus. Un patiesībā pie garas blūzes, tunikas vai īsas kleitas nemaz nevajadzētu nesat platas bikses- būsiet pārak apjomīga!

   
   
   
  • Kas attiecas uz platām biksēm un tuniku – platas bikses, tas ir nosacīti :) un tās var būt arī no viegla, plandoša auduma, bet vārds: tunika – tas jau nenozīmē, ka šis apģērbs ir plats. Tunikas ir no dažādiem audumiem, dažādu modeļu – gan platas, kā esam pieradušas domāt, gan taisna griezuma. Arī šī, piemēram, ir tunika: http://www.exoticexcess.com/wp-content/uploads/2009/06/haute-hippie-embellished-silk-tunic-dress.jpg un es domāju, ka ar brīva, viegla auduma biksēm un papēžkurpītēm tā izskatītos ļoti eleganti. Un, protams, kā minēja Ligita – arī ar šaurām biksēm. Viss būs atkarīgs no tunikas auduma, modeļa platuma un garuma :).

    
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata