Vai izvēlēties tamponus

tamponu pareiza izmantosanaPar cik tamponi nosprosto šķidruma noplūdi no dzemdes, ārsti rekomendē tamponus mainīt ik pēc divām stundām tā iemesla dēļ, lai nespētu vairoties patogēnie mikroorganismi.

Ja sievietei jau ir dzimumorgānu iekaisuma problēmas, tas nozīmē, ka infekcija jau pastāv, līdz ar to šai gadījumā tamponus izmantot nedrīkst.

Kā tamponus izvēlēties?

Nedrīkst pirkt tamponus ar lielāku uzsūkšanās spēju, nekā nepieciešams, un tamponus, kas domāti ilgākam izmantošanas laikam (piemēram, uz 24 stundām). Veselībai nekaitīgs ir tampons, kurš uzsūc ne vairāk par 20 ml šķidruma ( skatieties uz iepakojuma). Ja sieviete grib iegādāties tamponus ar lielāku absorbcijas spēju, tad viņai ir jāzina, ka uzbriedis tampons ir auglīga patogēno mikroorganismu augsne.

Nav vērts speciāli meklēt sterilus tamponus – tas nav nepieciešams. Tamponi, kas ir piesūcināti ar augu antiseptiķiem ne vienmēr ir labāki par parastajiem, jo tu nevari paredzēt sava organisma reakciju uz jebkādu jaunu preparātu.

Tampona aplikators domāts tamdēļ, lai tampons nebūtu jāievada ar roku, lai nerastos lieka infekcija. Tamponi ar aplikatoriem ir maigāki un komfortablāki. ka lietot tamponus

Izmantot tamponus vai nē – tā ir katras sievietes personīgā izvēle, bet vienmēr ir jāzina par to īpatnībām, priekšrocībām un arī kaitējumiem, ko tie var radīt.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata