Kā būt stilīgai pēc 40 – 1.daļa

eleganta sieviete pec 40-3Šodien sāksim rakstu sēriju  par to, kā būt stilīgai pēc 40 un konkrētāk – par stilīga izskata pamatprincipiem.

Nav, taču, noslēpums, ka ar gadiem maināmies – mainās ne tikai mūsu seja, bet arī ķermenis un figūra. Šī iemesla dēļ, ik pēc kāda laika garderobe ir jāpārskata, atbrīvojoties no mantām, kas savu „dzīvi” jau beigušas un jāpapildina garderobe ar aktuālākām, stilīgākām un funkcionālākām drēbēm. Pie tam, varbūt pa šo laiku ir mainījies tavs dzīvesstils un gaume?

Kļūdas, ko savas garderobes veidošanā pieļauj sievietes, bieži vien ir diezgan fatālas un  tām ļaujoties, pat jauna, pievilcīga sieviete var izskatīties par 10-15 gadiem vecāka.

1.daļa – labojam kļūdas

Galvenās stilīgas  garderobes veidošanas kļūdas, ko pieļauj 40+ gadīgas sievietes:

Ekonomēt sev domātos tēriņuselegantas sievietes aksesuari

Ja tu esi no tām, kas pēc 40 ir nolēmusi joprojām izskatīties jauna, skaista un stilīga, tad tavā budžetā noteikti jābūt paredzētiem tēriņiem sava skaistuma uzturēšanai (pie tam ar gadiem šī summa palielinās nevis samazinās!): jaunam apģērbam, aksesuāriem, frizierim, kosmetologam, manikīram utt.utt. Nav krāšņu sieviešu,kas uz sevis ekonomē, kas friziera apmeklējumu ziedo jaunas pannas iegādei.

Nemainīties

Ar gadiem mainās ķermenis, seja un figūra, un, protams, ir jāmainās tavai garderobei! Ja tajā nav nekas mainījies pēdējo 10-15 gadu laikā – tā ir īsta katastrofa! Kleitas,ko nēsāji 20 gadu vecumā, 30 gadu vecumā neizskatās vairs tik grezni, bet 40 gados – smieklīgi. Toties, ir TIK daudz fantastisku kleitu, svārku, blūžu, kas tevi padarīs daudz seksuālāku un pievilcīgāku tieši vecumā pēc 40! Meklē, pēti un eksperimentē!

eleganta sieviete pec 40Nēsāt lētu apģērbu

Lēts apģērbs daudz maz iederas tikko savas mācību gaitas sākušas nabaga studentes tēlā, bet 40-gadīgai dāmai ģērbties lētos svārciņos un sintētiskās blūzītēs ir vienkārši nepieklājīgi! Vai tiešām tu neesi laba un stilīga apģērba vērta?

Nēsāt lētu somu un apavus

Tev tikai tā liekas, ka lēta soma ir analoga dārgai un, par cik, apkārtējie to nezina – viņi pērk dārgas somas. Patiesība ir sekojoša – soma un apavi ir statusa aksesuāri, tie parāda ko tu domā par sevi. Sievietes, kas sevi uzskata par skaistām un  stilīgām NEKAD neiegādāsies dermantīna somu un šausmīgus apavus.

Šai sakarā ir ļoti labs tests. Atstāj savu somu un zābaciņus koridorā un, paskatoties uz tiem vēlreiz, uzdod sev jautājumu: vai vīrietis, ieraugot  tavus zābaciņus un somu, gribētu iepazīties ar šo aksesuāru  īpašnieci? Ja tava atbilde būs nē – padomā kā tu to visu varētu mainīt.
Vai ir jāsaka, ka arī pārējiem aksesuāriem  – bižutērijai, jostām, cimdiem, šallēm un  brillēm nav tiesību izskatīties lēti? Tiem nav obligāti jābūt dārgiem, bet tiem jāizskatās šiki.

Starp citu, ja tev ir jāveic izvēle – vai nu ekstravagants apģērba fasons (vai tonis) vai aksesuārs, izvēlies ekstravagantu aksesuāru! Tas tavam tēlam dos svaiguma un, tādu kā, draiskuma noti, toties pārlieku ekstravagants fasons var radīt neveiklas 40-gadīgas sievietes tēlu, kas jebkādā veidā vēlas izskatīties jaunāka.

Izvēlēties īpaši modernus modeļus

Esmu pārliecināta, ka esi no tām sievietēm, kas pēta modes žurnālus, bet vai ir vērts savu garderobi papildināt ar visiem modes jaunumiem? Pirms ko iegādājies, iedomājies kādu tēlu radīs tavs  jaunais pirkums, vai tas papildinās jau esošo garderobi un vai šis tēls būs tev tuvs.  Ja tas ir tā – droši to iegādājies!

Izvēlēties kliedzošas krāsas, nēsāt jauniešu apģērba un apavu fasonus


Skaidrs ir tas, ka sasniedzot konkrēta vecuma slieksni, tavam apģērbam jābūt vairāk klasiskam un tērpu toņiem tuvāk dabiskajiem. Lai vai cik ideāls būtu augums, sieviete vecumā pēc 40 dzeltenīgos-salātu toņa legingos vai ultramini svārkos vienmēr izskatīsies smieklīgi.

Nēsāt  tikai attiecīga vecuma kategorijai domātu apģērbusievietes pec 40 aksesuari

Ir sievietes, kas tieši otrādi – „iekrīt” otrā galējībā un nēsā klasiskus kostīmus un vecmodīgus apavus. Tas, patiešām,  ir nomācoši, kad 40-gadīga sieviete ģērbjas kā vecmodīga dāma.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

P.s. Dāmas, nepalaidiet garām iespēju pieteikties un būt kopā ar mums pie datoriem 26.aprīļa vakarā, mūsu ikmēneša garderobes veidošanas vebinārā jeb online seminārā “”PAR MELNO KRĀSU MŪSU SKAPJOS …jeb 12 Padomi kā Pareizi Nēsāt  Melnas Drēbes”. Domāju, ka ŠĪ tēma interesē praktiski katru dāmu. Vairāk uzzināt un pieteikties varat šajā afišā >>>.

Interesanti raksti :

 • Amerikas zinātnieki apgalvo, ka vislielāko baudu no seksa sievietes mācās iegūt vecumā pēc 40. Un iemeslu tam esot daudz. Saskaņā ar speciālistu ...

 • Šoreiz  bez vārdiem un liekvārdības.   Neatkarīgi no tā vai tu esi māte vai meita,  vai tev šobrīd  25, 40 vai 65, ziema aiz l ...

 • Ja sievietei tās piemīt, no viņas vīrs nekad neaiziešot... Vācu sociologi aptaujāja vīriešus vecumā no 25 līdz 50, lai noskaidrotu uz kuriem tad ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Skatoties un klausoties šo video manās acīs sariesās asaras…Ne tikai par mums sievietēm pēc 50. Vispār par mums, sievietēm. Par mums cilvēkiem. Pa ...

 

Tags: , , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata