Efektīvi līdzekļi pret matu izkrišanu – kosmētika, kas var mainīt dzīvi

matu_izkrisanaKā apturēt matu izkrišanu ir viena no izplatītām problēmām, ar ko sievietes, diemžēl, cīnās ne mazāk par vīriešiem. Vienīgais, kas var nomierināt ir fakts, ka sievietes šo problēmu var izārstēt daudz efektīvāk, nekā vīrieši. Kaut gan alopēcijas formas sievietēm un vīriešiem ir vienādas, to iemesli ir ļoti atšķirīgi.

Pēc statistikas, izrādās, ka problēmas ar matu izkrišanu ir katram piektajam cilvēkam. Šodienas publikācija iepriecinās visus, kam šī problēma ir aktuāla.

Tagad arī pie mums Latvijā ir pieejami leģendārie līdzekļi no ASV kompānijas DS Laboratories, kas radīja īstu izrāvienu matu kopšanas un ārstēšanas jomā un arī dod 100% garantiju savai produkcijai.

DS_laboratories

Tā ir kosmētika, kas patiešām var mainīt dzīvi. Šo brīnumu rada sastāvdaļu komplekss kopā ar nano-kapsulām. Ārstnieciskās nano-daļas, kas pēc izmēra ir mazākas par ādas porām, iekļūst ļoti dziļi ādā, kur tās sāk aktīvi darboties. Visiem šiem preparātiem analogu pasaulē nav.Tie visi ir klīniski testēti, un pazīstami pasaulē jau kopš 1994.gada.

Lai pareizi izvēlētos jums piemērotu līdzekli, ir nepieciešams saprast, kas tieši neļauj jūsu matiem dzīvot pilnvērtīgi?

Ir divi matu izkrišanas veidi:

Difūza matu izkrišana – tā ir vienmērīga matu izkrišana visas galvas matainajā daļā, kas sastopama gan vīriešiem, gan sievietēm. Bieži sievietēm mati krīt pēc stresa, grūtniecības vai tas ir cieši saistīts ar hormonālo fonu.

Stress vienmēr atstāj negatīvas sekas cilvēka organismā, un diemžēl, tas ir visizplatītākais matu izkrišanas iemesls. Fiziskais nogurums, neizgulētās naktis, pārdzīvojumi, mūsdienu steidzīgais dzīves ritms… Tas viss neatstāj matiem iespēju dzīvot un izdzīvot uz ādas. Pēkšņi pēc stresa apstājas folikulas attīstība, kas varētu vēl turpināt savu dzīvi ilgu laiku. Viens aiz otra mati zaudē savu dzīvesspēju. Šo negatīvo tendenci var pamanīt tikai pēc dažām nedēļām vai pat mēnešiem.

Grūtniecības periodā sievietēm problēmu ar matiem parasti nav. Tie aug kupli, skaisti un zīdaini.Taču viss sākas pēc dzemdībām. Ekstrogēnu skaits organismā strauji samazinās, bet androgēnu skaits – palielinās. Tas viss ietekmē matu folikulas, bojā matu barošanas sistēmu un sievietei sākas intensīvā matu izkrišana.Organisms sāk dzīvot pavisam jaunu dzīvi, hormonālais fons mainās, līdz ar to mainās arī matu augšanas procesi.

Difūzas matu izkrišanas piemērs:

difuza_matu izkrisana

Androgēnā matu izkrišana – šī ir visplašāk pazīstamā matu izkrišanas forma. Tā ir iedzimtības hormonu un vecuma kombinācija. Šī kombinācija izraisa noteikta folikulu skaita samazināšanos – tā progresīvi saraujas vai miniaturizējas. Šī saraušanās izraisa mata augšanas cikla saīsināšanos. Ar laiku aktīvās augšanas fāze kļūst īsāka un atpūtas fāze kļūst garāka. Beigās matu augšana vispār nenotiek. Tā rezultātā pieaug īso matiņu skaits un beidzot vairs neviens mats netiek producēts un skalpam ir mazāks matu pārsegs.

Valda uzskats, ka šī matu izkrišana skar tikai vīriešus, taču arī sievietes cieš no šī veida matu izkrišanas. Androgēna matu izkrišana ir hormonāli noteikta. Pie androgēnās matu izkrišanas vīriešiem izkritušo matu vietā neizaug jauni mati, tādēļ to daudzums uz galvas lēnām samazinās. Pētījumi rāda, ka aptuveni 47% vīriešu, vecāki par 30 gadiem cieš no šāda veida matu izkrišanas un aptuveni arī 19% sievietēm, kas ir vecākas par 20 gadiem, ir novērota šāda tipa matu izkrišana.

Androgēnas alopēcijas piemēri sievietēm un vīriešiem:

androgena_matu_izkrisana

Ja jums jau ir skaidrs, kas tieši ir galvenais jūsu matu izkrišanas iemesls, tad ir jāķeras pie efektīva problēmas risinājuma.

REVITA šampūns

revita_sampuns

Revita šampūna iedarbība sākas jau kopš pirmās lietošanas dienas, un ir uzskatāms par vienu no visefektīvākajiem mūsdienu šampūniem, kas stimulē matu augšanu un to kvalitātes uzlabošanos.

Kā šis līdzeklis darbojas:

 • Efektīva augšanas stimulatoru, antioksidantu, inhibitoru DGT kombinācija novērš matu izkrišanu un uzlabo matu augšanu.
 • Pretsēnīšu komponenti nodrošina pretseborejas iedarbību, likvidējot blaugznas.
 • Mitrinošie komponenti un aminoskābes uzlabo mata stiegras.
 • Nesatur nātrija laurilsulfātu un nātrija laureāt sulfātu (SLS/SLES)- ar piemītošām maigām mazgāšanas īpašībām.

Revita šampūna izmantošana ir ieteicama difūzās matu izkrišanas gadījumā (pēc pārciestā stresa, operācijas, narkozes, saslimšanas), kompleksās androģenētiskās alopēcijas ārstēšanā.

matu_izkrisana

foto: pirms un pēc Revita lietošanas (kurss: 3 mēneši)

Revita komponenti tika atlasīti, ņemot vērā to īpašības, kvalitāti un efektivitāti. Revita šampūna sastāvā ir tādas dārgas sastāvdaļas, kā: kofeīns – 0,4%, Pyrus Malus (ābele) sēklu ekstrakts – 1,0% un spin lamatas, kuras apspiež brīvos radikāļus dzīvības sistēmās, kā arī citas augstas efektivitātes līmeņa sastāvdaļas, tādējādi padarot Revitu par unikālu savas kategorijas produktu.

REVITA.COR – kondicionieris ar nano-kapsulām

matu_lidzeklis

REVITA.COR izstrādāts kā turpinājums leģendāri veiksmīgajam REVITA šampūnam. Tā iedarbība ir ne tikai tiešās pielietošanas laikā, bet arī sekojošo 12 stundu laikā. Pateicoties katjonu tehnoloģijai, balzāma REVITA.COR sastāvdaļas ir iekapsulētas vienotās mikrosfērās. Šāda veida inovācijas nozīmē, ka šīs sfēras aizkavējas uz ādas virsmas un paliek tur ilgstošu laika periodu, pat intensīvu sporta nodarbību vai peldēšanas laikā.

Šī balzāma izstrādāšanā tika izmantotas ultra premium klases sastāvdaļas un katrai no tām ir uzkrāta bagātīga klīnisko izmēģinājumu vēsture. Sastāvdaļu atlase tika veikta tādējādi, lai to iedarbība būtu nozīmīga gan matu folikulu funkcionēšanai, gan arī ādas vitalitātei. Šis produkts ir unikāls vēl arī ar to, ka tas ir pietiekami iedarbīgs 5α- dehidrotestosterona blokators. Visas šīs formulā izmantojamās īpašības padara to par iedarbīgu matu augšanas stimulatoru.

Balzāms REVITA.COR ir ideāls gan individuālajā izmantošanā, gan arī kopā ar citām, matu kvalitāti uzlabojošām, procedūrām.

SPECTRAL. DNC-N – stiprākais līdzeklis

matu_lidzeklis_1

Spectral DNC-N ir stiprākais līdzeklis (vīriešiem un sievietēm), kas aizsargā pret matu izkrišanu un izretināšanos androgēnās apolēcijas gadījumā. Jau pēc 3 mēnešiem pamanīsiet, ka mati ir kļuvuši ievērojami biezāki. Tas ir viens no drošākajiem un efektīvākajiem līdzekļiem matu stiprināšanai un to izkrišanas apturēšanai. Līdzeklis Spectral DNC-N ir īpaši maigs (tajā nav minoksidila) un piemērots pat jutīgai ādai.

Spectral DNC-N ražošanā tiek izmantotas nanotehnoloģijas, kas palīdz aktīvajām vielām nokļūt zemādas slānī. Tādējādi mata sīpoliņš kļūst stiprāks un tiek apturēta matu izkrišana.

SPECTRAL RS

matu_lidzeklis_3

Sieviešu un vīriešu losjons Spectral.RS tiek izmantots difūzās matu izkrišanas ārstēšanā un difūzās matu nodilšanas novēršanai. Preparāts tiek izmantots arī androģenētiskās alopēcijas sākuma stadiju ārstēšanā sievietēm. Vīriešiem var tikt pielietots kompleksās androģenētiskās alopēcijas terapijas sastāvā, lai pastiprinātu minoksidilu saturošo augšanas stimulatoru iedarbības efektu.

Nesatur traumējošas ķīmiskās sastāvdaļas, ērts lietošanā un uztur galvas ādu brīnišķīgā stāvoklī. Droši var izmantot kopā ar citiem preparātiem, kuri paredzēti androģenētiskās alopēcijas ārstēšanai.

Patentēta nanosomu iekapsulēšana nogādā sastāvdaļas dziļākajos galvas ādas slāņos, kur tie var pienācīgā veidā darboties, iepakotas mikrosfērās no organiskās nanosomas, kuras, katra no tām, ir 200 reižu mazāka par cilvēka ādas šūnu.

Kā lietot pareizi?

tabula_1

Katru produktu var lietot gan atsevišķi, gan kompleksā. Lai sasniegtu maksimālu rezultātu, izvēloties vienu no losjoniem, DS Laboratories iesaka lietot arī šampūnu un kondicionieri.

Taču, ja problēma vēl tikai sākas, tad pietiek tikai ar vienu Revita šampūnu vai Revita.COR kondicionieri.

Jā, un vēl kaut kas īpašs…

Tām, kas nav apmierinātas ar savām skropstām.

skropstu_lidzeklis

Mūsu skropstas arī ir mati, par kuriem vienmēr ir jārūpējas. Skaistas skropstas vienmēr padara skatienu izteiksmīgāku. Klīnisko pētījumu rezultāti pierāda, ka, lietojot preparātu Revita EPS tikai 4 nedēļas, skropstas kļūst biezākas un garākas pat par 25 %. Preparāta sastāvā nav medikamentu (piemēram, bimatoprosta), tādēļ tas ir drošāks un saudzīgāks nekā citi.

Skeptiski noskaņotajiem…

DS Laboratories pārstāvis Latvijā AMARINA.LV garantē ka, regulāri lietojot līdzekli DS Laboratories, jūs apturēsiet matu izkrišanu un izretināšanos, kā arī padarīsiet jaunos augošos matus stiprākus. Vēlamo rezultātu sasniegsiet ātrāk, nekā lietojot citus matu ataudzēšanas līdzekļus.

amarina.lv

Neticat? Tad atceraties, ka:

DS Laboratories dod 100% naudas atdošanas garantiju visiem, kas ar rezultātiem nebūs apmierināts!

Sīkāk par to – www.amarina.lv

Interesanti raksti :

 • Sākot ar šī gada 23.oktobri Ja arī tu esi nolēmusi un arī apņēmusies līdz Ziemassvētkiem notievēt un nevis ar drastiskām metodēm un diētām, be ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 • Arvien vairāk sieviešu priekšroku dod tieši īsiem matu griezumiem un tas nav nekāds brīnums. Tas ir ērti, stilīgi un vēl viens liels pluss mums, 4 ...

 • Rudens ir laiks, kad gribas ieritināties dīvāna stūrī, ietīties siltā segā, nolikt blakus sev kūpošas, smaržīgas tējas krūzi un lasīt... Rudens ir ...

 

Tags: , , , ,

Atbildes pavisam: 4

Man ir ko teikt »

 
 • Jānis

  Sakiet, lūdzu, lietojot šo līdzekli – un pēc tā pārtraukšanas nesāks izbkrist laukā mati.
  Jo agrāk bija arī viens līdzeklis, kas skaitijās efektīvs un dārgs un sniedza mēneša laikā rezultātu. Bet līdzko pārtrauca lietot, tā sāka lielos daudzumos izkrist mati, pat tajās vietās kur iepriekš nebija problēmu.
  Vai šim preperātam ir šādi pētijumi un garantijas?

   
   
   
  • Šobrīd amarina.lv pārstāvji ir ceļā uz Igauniju, bet viņi solīja Jums tuvākajā laikā atbildēt.

    
 • Cien. Jānis!
  DS Laboratories līdzekļu iedarbība nav vērsta uz to, lai pēc iespējas ātrāk būtu rezultāts.Rezultāta sasniegšanas laiks ir atkarīgs no tā, cik ātri Jums personīgi aug mati. Šie līdzekļi ir vērsti uz to, lai atrisinātu galveno problēmu, kas neļauj matiem augt veselīgiem.
  Un protams, pēc lietošanas mati nekrīt, jo matu folikulas jau ir veselas. Taču tas neattiecas uz tiem, kam ir ģenētiskā matu izkrišanas problēma.
  Visi pētījumi jau sen ir veikti, jo DS Laboratories preparātiem ir gandrīz 20 gadi.
  DS Laboratories dod garantiju saviem klientiem. Par to sīkāk lasiet – http://www.amarina.lv/lv/info/17/

   
   
   
 • Ir gadījies sastapt klientes ar šo difūzo matu izkrišanas veidu. Lieta, ko varu ieteikt vizuālai uzmanības novēršanai- krāsot matus gaišākus vai šķipsnot (tas der arī vīriešiem).
  Caur tumšiem matiem gaiša galvas āda vairāk izceļas un parāda šo problēmu, bet labs nokrāsojums var padarīt neuzkrītošāku.

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata