BIKSES, BIKSES, BIKSES...
...izvēlamies stilīgu garo bikšu modeli jaunajai 2019.gada
pavasara-vasaras sezonai


Vebināru vadīs: Aija Voitkāne - Buduars.lv projekta autore, garderobes vebināru vadītāja un stila veidošanas nodarbību organizatore.

Aija par sevi: "Līdz šim nodzīvotā mūža pēdējos, vairāk kā 20 gadus, savu sirdi un prasmi būt noderīgai citiem esmu veltījusi, pievēršot  savu un citu sieviešu uzmanību viņu izskatam,  skaistumam, dvēselei un veselībai.

Pirms apmēram 20 gadiem vairāku gadu garumā es mācījos un reizē darbojos kā stiliste un sava skaistuma salona īpašniece.   Man tas deva ļoti lielu gandarījumu! Es ar sajūsmu vēroju, kā sievietes mainās! Īpaši tas deva gandarījumu tad, ja uz konsultācijām atnāca vienkārša, nedroša, par sevi nepārliecināta sieviete,  bet pēc pāris nedēļām manā priekšā stāvēja  šarmanta lēdija, kas patīk pašai sev! Tas viss paņēma daudz enerģijas, vakaros bieži vien biju pārgurusi, bet bezgala laimīga un gandarīta!

Maz pamazām es virzījos savā izaugsmē tālāk un nākamos 10 gadus veltīju sevi veselības profilakses industrijai un Dievam varu pateikties par to, ka viss, kas nonāca un nonāk manā ceļā un manās rokās, labu darīja un dara arī citiem!
Un tas viss ir tas, kā dēļ ir patiesi vērts dzīvot, un tas ir tas, kāpēc es uzsāku šo blogu, šos vebinārus - šo projektu un tas ir tāpēc, kamdēļ es to visu veltu Tev."

BIKSES, BIKSES, BIKSES...
Copyright © 2013-2019 Buduars.lv visas tiesības aizsargātas.
Kas ir vebinārs un kā to lietot?

Vebinārs ir atvasināts saliktenis no vārdiem "web un seminārs", kas nozīmē - tiešraides seminārs interneta vidē, kuru var vērot savā datorā, kas ir pieslēgts internetam.

Lai piedalītos vebinārā, tev ir jāzina unikālā saite, kas kalpo, kā ieeja šai vebinārā un, ja vebinārs ir maksas, arī  parole. Lai dzirdētu un saprastu visu redzēto, tev ir nepieciešami skaļruņi.

Reģistrācija un dalība vebinārā.

Pieslēgšanās vebināram ir ērta un pilnīgi droša, neprasot sarežģītu papildus programmu instalāciju. Atverot iegūto unikālo saiti, tev jānorāda savs vārds un jāakceptē dalība.


... ja Tev liekas, ka šis pasākums varētu interesēt arī citas sievietes, būšu pateicīga, ja padalīsies, nospiežot pogu.

Inese: Sestdien un vakar plosījos pa savu skapi un  likvidēju gandrīz 2/3 tā satura. Daļu gan aiznesu pažobelē, jo man ir trīs meitas, kuras šad un tad kaut ko sadomā  tur pameklēt. Bet šodien vēlos pieteikties, gan uz 9.maija vebināru, gan  pasūtīt krāsu karti.

Iveta: Liels paldies par sestdienas jauko vebināru. Tas iedvesmoja pavasarim. Neskatoties uz ziemīgo skatu pa logu, es jau jūtos kā tauriņš saulainā, krāsainā pavasarī. Super!

Inese: Paldies par atsūtīto vebināra kopsavilkumu! Izgāju tam cauri un vēlreiz pārdomāju savu garderobi un lietojamo aksesuāru krāsas. Te būs, kur izvērsties un kombinēt.
Tā vien liekas, ka ar šo sestdienas moderno krāsu vebināru arī manā apziņā pavasaris beidzot ir atnācis un ieslēdzies uz palikšanu.

Aiga: Vebinārs rada lielisku sajūtu arī ar to, ka tanī laikā mēs patiešām esam visas kopā - it kā vienā telpā, sajūtās un laiku, ko veltam sev un savai sievišķībai- tas viss rada ļoti pozitīvas emocijas, jo  tieši tā šai pasaulei  tik ļoti pietrūkst.. šādi netieši atceramies savu patieso dzīves sūtību un sievietes būtību... Paldies Jums!

Daiga: Gribu izteikt pateicību par iespēju piedalīties tik saturīgos un mūsu vecumam atbilstošos vebināros. Tas paceļ tonusu un liek aizmirst ikdienas stresu, kurš mums uzklūp no visām pusēm. Dažkārt liekas, ka esmu veca un ko nu vairs domāšu par sevi tik daudz, lai jau bērniem vairāk tiek jaunumu. Pēc šo konferenču apmeklējuma patiešām gribas sarosīties un liekas, ka jaunība atgriezusies. Paldies par dāvaniņām!

Anda: Jūs nupat man likāt mainīt domas par bēšo krāsu. Secināju, ka daudzas sievietes to neprot pareizi izvēlēties. Man pašai nekā bēša nav, esmu no tās izvairījusies, jo apkārtējo izvēle dažreiz pat stindzina. Izrādās, vienkārši zināšanu trūkums! Man nekad prātā nav ienācis, ka šī krāsa ir četru gadalaiku tipiem!!! Teorija ir brīnišķīga lieta!

Ilze: Paldies par jauko vebināru, man tas bija jauns piedzīvojums!

Inese: Paldies, Aija, par vakardienas vebināru, tu esi laikabiedre  īstā vietā un laikā - mūsu zemes sievietēm un  (diemžēl) finansiālajām iespējām!

Daiga: Liels paldies par šodienas vebināru! Patika un ieinteresēja turpmāk sadarboties!

Laila: Paldies par jauko tikšanos 2.martā. Vēlos iet arī tālāk kopā ar Jums!

Aelita: Paldies, Aija, par to, ko darāt. Šodienu vēl nesāku ne ar skapja revīziju (man tur nekā nav)  ne arī ar jauniem pirkumiem. Esmu bijusi pilnīgi izkritusi no dzīves kas ir apkārt. Dēļ svara.
Lasu padomus kā un ko darīt un viss kā gar ausīm. Bet vebinārā man  patika. Jūs runājat brīvi un sekojat tam kas tiek rakstīs, cilvēks jūtas pieņemts, ja pretī nav tikai darbs. Neskatoties, ka tas nav ļoti viegli, Jūs sevi veltat mums un - es sadzirdēju. Prāts sāk intensīvāk strādāt, domas kļūst spēcīgākas. Galvenais iekustināt prātu un gribu, tad arī dzīve sāks mainīties. Jauki arī tas, ka var sarakstīties ar meitenēm. Reakcija bija uzreiz, kaut arī vebinārā piedalījos pirmo reizi. Bariņā ir jautrāk. Kā skolā.

Anita: Paldies par sestdienas jauko pasākumu, kuru man ieteica draudzene, kura rūpējas par savu ārējo un iekšējo būtību.
Esmu vienkārša lauku sieviete 56 gadus veca, bet nekad nav bijis laika parūpēties par sevi, tad nu nolēmu piedalīties un veikt kaut cik izmaiņas savā skapī. Vakar iztukšoju atkal daļu no skapja satura un šorīt nezinu ko mugurā vilkt, vienas humānās drēbes tik ir.  Laukos tāda ir dzīve mūsu vienkāršajām lauku sievām, ģērbjos šausmīgi, tagad tik nesen no septembra sāku nēsāt svārkus.
Ļoti vēlos saprast elementāras lietas, ko nopirkt no tā mazumiņa, ko var atļauties. Aizejot uz veikalu, gribu iegādāties sev džemperi vai kleitu un nemāku nopirkt. Stulbi, bet patiesība, ka vecumgalā gribi labi izskatīties un tikai tagad sāc saprast kaut ko.
Esmu auns un spītniece un mēģināšu saprast mācītos. Man jau drusku ir par sarežģītu, bet Tavs vebinārs ir tik pārliecinošs, ka kaut kas jau notiks pozitīvs arī manā skapī.

Vinita: Paldies par interesanto vebināru...ir ko padomāt un pārdomāt.

Agita un Linda: Paldies, Aija, par idejām un iedvesmu! Pēc vebināra abas ar māsu izrevidējām manu skapi un sakomplektējām vairākus svaigus komplektiņus. Bez stimula "no malas" tas nebūtu izdevies.

Aija no ASV:  No sirds pateicos par jauko, sirsnīgo, zināšanām pilno vebināru! Tas mani salika pa plauktiņiem.

Dace: Paldies par vebināru! Es ļoti priecājos, ka esmu nonākusi jūsu pulkā. Paldies par Jūsu zināšanām, kuras jūs gribat un arī labi protat nodot citiem.

Ina: Labdien! Liels paldies JUMS, jo Jūsu vebināri patiešām ir  ļoti noderīgi un interesanti.  Tie  liek paskatīties uz sevi no malas un  rada vēlēšanos  vairāk pievērsties sev, vairāk mīlēt sevi, vairāk domāt par sevi. Tāpēc,  lai Jums   enerģija un spēks  turpināt iesākto- sekotāju noteikti  netrūks!!!

Inese: Paldies, Aija, par vakardienas saturīgo, labu padomu un paraugu bagāto semināru! Pat LNT tiešraide ar mēru diskusiju nebija tik interesanta. Atkal ir iespēja ar kritisku skatu pakomplektēt esošos krājumus un papētīt iespējamo.

Vita: Liels paldies Jums, Aija, ka dalāties ar savām zināšanām stilīgajos jautājumos un tēmās, un pārsteidzat ar dāvaniņām!  Pēc šī vakara vebināra bija jāiet uz koncertu, tādēļ, Jūsu iedvesmota, saģērbos koši un puķaini, pati jutos ļoti labi un saņēmu arī atzinību no citiem. Paldies Jums par iedvesmošanu un pozitīvajiem vakariem! Vēl gan man daudz darāms garderobes kārtošanā :)

Vēl dažas pagājušo stila vebināru dalībnieču atsauksmes:
Ja Tavā skapī pēdējos gados ir bijuši tikai divi (vai pat viens) bikšu modeļi: džinsi un klasiskas, taisna griezuma melnas bikses, tad šis vebinārs noteikti ir domāts Tev!

Skaistas un modernas bikses ir gandrīz vai obligāta katras sievietes garderobes daļa. Tieši tāpēc katru gadu sieviešu bikšu mode pilnveidojas, kā rezultātā paradās jauni un jauni bikšu fasoni un modeļi.

  • Kādu bikšu modeli izvēlēties jaunajai sezonai? 
  • Kādi bikšu modeļi iederas 40-50+ gadīgo sieviešu garderobē?
  • Kā izvēlēties bikses atbilstoši mūsu augumam - X, trijstūra, ābola un taisnstūra figūrai...
  • Daži noderīgi padomi un piemēri ko šai sezonā nēsāsim pie iemīļotajām biksēm šovasar?
2019.gada 15.maijā plkst. 19:30

Aizpildot zemāk redzamo dalības-pieteikšanās formu, Tu saņemsi rēķinu. Kad tiks veikta tā apmaksa, vebināra dienā, apmēram stundu pirms tā sākuma, uz savu e-pastu saņemsi vebināra dalības saiti, paroli un paskaidrojumu,  kā tajā piedalīties.
Dažas atsauksmes pēc  iepriekšējiem vebināriem:

Paldies par šo vakaru vebinārā. Pati es nemaz neesmu tāda modes dāma un dzīvoju vienkārši. Man ir nedzirdīga meita, kura bija izbrīnījusies, kad sēdos pie datora sapucējusies, bez meikapa. Mēs esam saistījušās ar Avon un Oriflame kompānijām un, kā ieteicāt vebinārā -  ir kur skatīties un vērot. Visi šie skaistie katalogi un pamācības noder. Arī meitai ir jau 44 un teicu, lai uzvelk kaut ko skaistu. Viņa man visu uztver dzīvē, vērojot. Lai ieinteresētu, kā visu sakaņot, vebināra laikā rādīju krāsu saderību.
Paldies!
Silvija

Sveika, Aija!
Palika nepateikts kompliments par iepriekšējo vebināru. Tas bija patiesi lielisks. Esmu sajūsmā! Es visu pierakstīju savā kladītē un jau ieskicēju, ko vēlos iegādāties:). Lai jauka diena!
Daiga, Norvēģijā

Labvakar, Aija, vēlreiz!
Šodienas vebinārs bija kolosāls, ar katru reizi, ko pavadu Jūsu vebinārā vai saitā, saprotu, ka esmu uz pareizā ceļa. Komplekti ir, īpaši vasarai, izrādās ir arī tā saucamās kapsulas. Vēl, protams, dažas lietas jāpapildina un būs labi. Tā turpināt un priecēt citus ar saviem vērtīgajiem padomiem!
Ar cieņu, Nora

Paldies vēlreiz, Aija, par pozitīvo enerģiju, kuru katru reizi saņemu Jūsu vebināros un jaunajām ierosmēm! Būs atkal ko domāt un ko darīt. Saprotu, ka profesionālās iepirkšanās māka man būs vēl jātrenē un jāapgūst.
Vita

Jūsu vebināri ir bezgala interesanti un es jau vairākas idejas esmu ieviesusi savā dzīvē. Esmu bezgala laimīga, ka ir šāda iespēja pamācīties par stilu, apģērbu kombinācijām un visu citu. Paldies par darbu! :)
Daiga

Paldies par jaukajiem vebināriem, vienmēr tajos piedalos  un iegūstu daudz jaunu un interesantu ideju, kuras pēc tam mēģinu realizēt.
Tanita

Paldies, Aija, ka dalāties ar savām zināšanām un liekat mums, vebināra dalībniecēm, paskatīties uz sevi no malas un  rast vēlēšanos vairāk mīlēt sevi, vairāk domāt par sevi, bet galvenais, ik pa laikam parevidēt skapi :) Priecājos, ka esmu nonākusi jūsu-mūsu domubiedru pulciņā! Kapsulas, tas bija, kas jauns priekš manis, kaut esmu apguvusi šuvējas arodu! Aija, visjaukākie vārdi Jūsu vadītajiem vebināriem! Paldies arī pārējām meitenēm, kuras piedalās veidošanā!
Rudīte

Bija baigi foršais vebinārs. Īstenībā man atnāca tāda atklāsme - man reāli visu dzīvi viss ir bijis pilnīgi vienalga. 40 gados uzzināju, ka krāsas nav tikai sarkana un rozā, un zila, bet gan jokera sarkanais, pāva rozā un aptumšotais!!!!
AigaDalības cena: 8.60 EUR


Katrai dalībniecei, kas veiks vebināra dalības apmaksu, neatkarīgi no tā vai viņa piedalīsies vebinārā vai nē, nākamajā dienā pēc vebināra tiks nosūtīts viss PDF formāta prezentācijas materiāls un vebināra video-ieraksts!

2019.gada 15.maijā plkst. 19:30

Bet šobrīd... nesteidzies atbrīvoties no biksēm, kuras Tava skapī jau ir. Ja tās joprojām ir labā stāvoklī, tad, iespējams, tās noderēs arī šajā sezonā, jo uz pavasara modes podiumiem varējām vērot gan platas, gan šauras, gan taisnas, garas un īsāka garuma bikses.
BIKSES, BIKSES, BIKSES...
...izvēlamies stilīgu garo bikšu modeli jaunajai 2019.gada
pavasara-vasaras sezonai