KĀ IEPIRKTIES SECOND HAND VEIKALOS
...un ar šiem pirkumie veiksmīgi un stilīgi papildināt
savu garderobi 

Vebinārus vadīs: Aija Voitkāne - Buduars.lv projekta autore.

Aija par sevi: "Līdz šim nodzīvotā mūža pēdējos, apmēram 19 gadus, savu sirdi un prasmi būt noderīgai citiem esmu veltījusi, pievēršot  savu un citu sieviešu uzmanību viņu izskatam,  skaistumam, dvēselei un veselībai.

Pirms daudziem gadiem vairāku gadu garumā es mācījos un reizē darbojos kā stiliste un sava skaistuma salona īpašniece.   Man tas deva ļoti lielu gandarījumu! Es ar sajūsmu vēroju, kā sievietes mainās! Īpaši tas deva gandarījumu tad, ja uz konsultācijām atnāca vienkārša, nedroša, par sevi nepārliecināta sieviete,  bet pēc pāris nedēļām manā priekšā stāvēja  šarmanta lēdija, kas patīk pašai sev! Tas viss paņēma daudz enerģijas, vakaros bieži vien biju pārgurusi, bet bezgala laimīga un gandarīta!

Maz pamazām es virzījos savā izaugsmē tālāk un nākamos 10 gadus veltīju sevi veselības profilakses industrijai un Dievam varu pateikties par to, ka viss, kas nonāca un nonāk manā ceļā un manās rokās labu darīja un dara arī citiem!
Un tas viss ir tas, kā dēļ ir patiesi vērts dzīvot, un tas ir tas, kāpēc es uzsāku šo blogu, šos vebinārus un tas ir tāpēc, kamdēļ es to visu veltu Tev."

KĀ IEPIRKTIES SECOND HAND VEIKALOS
Copyright © 2013-2018 Buduars.lv visas tiesības aizsargātas.
Kas ir vebinārs un kā to lietot?

Vebinārs ir atvasināts saliktenis no vārdiem "web un seminārs", kas nozīmē - tiešraides seminārs interneta vidē, kuru var vērot savā datorā, kas ir pieslēgts internetam.

Lai piedalītos vebinārā, tev ir jāzina unikālā saite, kas kalpo, kā ieeja šai vebinārā. Lai dzirdētu un saprastu visu redzēto, tev ir nepieciešami skaļruņi.

Reģistrācija un dalība vebinārā.

Pieslēgšanās vebināram ir ērta un pilnīgi droša, neprasot sarežģītu papildus programmu instalāciju. Atverot iegūto unikālo saiti, tev jānorāda savs vārds un jāakceptē dalība.
... ja Tev liekas, ka šis pasākums varētu interesēt arī citas sievietes, būšu pateicīga, ja padalīsies, nospiežot pogu.
Iepirkšanās second-hand veikalos nu jau vairāk nav nekas, kas būtu jāslēpj vai no kā būtu jākaunās. Mūsdienās praktiski nav pilsētas, kurā nebūtu šādu veikalu un tajos iepērkas ne tikai tie cilvēki, kuri nevēlas lielu naudu tērēt, lai ģērbtos pieklājīgi un stilīgi, bet arī visai turīgas dāmas un kungi, kuri savu stilu prot un vēlas dažādot un padarīt interesantu tieši ar pirkumiem no second-hand veikaliem. Un, starp citu, arī turīgie vēlas naudu ietaupīt :).

Tāpēc šis mini-vebinārs būs veltīts second-hand veikaliem un prasmei tajos iepirkties.


GARDEROBES VEIDOŠANAS MINI-VEBINĀRS

2018.gada 20.decembrī, plkst. 19:30,
vebināra  ilgums ~1 stunda

SVARĪGA INFORMĀCIJA: gmail.com un inbox.lv vēstuļu īpašniecēm!  Ja mūsu vēstules neatrodi savas pasta kastītes galvenajā vēstuļu rindā, tad gmail.com īpašniecēm tās jāmeklē e-pasta augšējā horizontālajā joslā mapē "Reklāmas", bet inbox.lv pasta kastīšu īpašniecēm - kreisajā vertikālajā ailē, mapē "Abonētie".

Katrai dalībniecei, kas būs vebināram pieteikusies, dienu iepriekš tiks nosūtīts atgādinājums, bet nākamajā dienā pēc vebināra uz e-pastu tiks nosūtīts vebināra video-ieraksts un prezentācijas materiāls!

Dalības maksa: 5.60 eur
Mēs runāsim par to, kā  šajos veikalos iepirkties, kas būtu jāievēro, no kā būtu jāizvairās, kādus apģērbus būtu vēlams iegādāties un kādus nē. Un arī par to, kā ar šiem pirkumiem veiksmīgi papildināt  savu garderobi, dažādot personīgo stilu un izpētīsim dažus stilīgu komplektu veidošanas principus ar second-hand un vintage apģērbiem.
KĀ IEPIRKTIES SECOND HAND VEIKALOS
...un ar šiem pirkumie veiksmīgi un stilīgi papildināt
savu garderobi 
GARDEROBES VEIDOŠANAS MINI-VEBINĀRS