Melna bītlene visiem dzīves gadījumiem

merilina_monroJa tavā skapī ir melna bītlene – tu esi vinnētāja. Bet zini arī to, ka tu praktiski nekad vairs nevarēsi pateikt, ka tev nav ko uzvilkt mugurā, ja pēkšņi jau tajā pašā vakarā tev jādodas uz koncertu, teātri, viesībām, lietišķu tikšanos vai jauku vakara tusiņu pie draugiem utt.! Netici?

Pieguļošs svīteris ar augstu krādziņu ir gandrīz katras elegantas sievietes ziemas garderobes must-have elements. Tu domā, ka melna bītlene ir pārāk garlaicīga un drūma? Nekā nebija! Visparastākā melnā bītlene spēj formēt tēlu praktiski jebkuram dzīves gadījumam.

Melna bītlene vakara komplektam

Uzvelc melnu pieguļošu bītleni kopā ar….kleitu. Sievietes vienmēr ir pieradušas pie kleitas uzvilkt žaketi, bet pamēģini taktiku mainīt. Saskaņo vakarkleitu, kurai ir kupla lejasdaļa ar pieguļošu svīteri – tu iegūsi pilnīgi svaigu ziemas kompozīciju!

melna_bitlene_iziesanai (6)

Papildini tēlu ar interesantas tekstūras vai printa aksesuāriem (metāliks) un jauns tērps ir gatavs!

ka_nesat_melnu_bitleni (3)ka_nesat_melnu_bitlenimelna_bitlene_iziesanai (2)melna_bitlene_iziesanai (3)melna_bitlene_iziesanai (4)melna_bitlene_iziesanai (10)

Protams, ir daudz arī citu variantu iziešanai. Tos vari papētīt augstāk un zemāk redzamajās fotogrāfijās.

melna_bitlene_iziesanai (5)melna_bitlene_iziesanai (7)melna_bitlene_iziesanai (8)

Melna bītlene darbam

Bet melna bītlene var kļūt arī par praktisku elementu vēsajām ziemas dienām ofisā. „Apspēlēt” bītleni var ar visdažādākajiem elementiem, apaviem vai somiņām.

melna_bitlene_ofisam (2)melna_bitlene_ofisam (6)melna_bitlene_ofisam (7)melna_bitlene_ofisam (9)melna_bitlene_ofisam (10)melna_bitlene_ofisam (13)melna_bitlene_ofisam (15)melna_bitlene_ofisam (20)melna_bitlene_ofisam (21)melna_bitlene_ofisam (22)melna_bitlene_ofisam (25)melna_bitlene_ofisam

Var veidot gan tumšus komplektus, par akcentiem izvēloties spilgtākus aksesuārus, gan kontrastainu krāsu salikumu komplektus, kas būs daudz uzkrītošāki. Bet eleganti izskatīsies gan vieni, gan otri.

melna_bitlene_ofisam (3)melna_bitlene_ofisam (4)melna_bitlene_ofisam (5)melna_bitlene_ofisam (11)melna_bitlene_ofisam (14)melna_bitlene_ofisam (16)melna_bitlene_ofisam (17)melna_bitlene_ofisam (18)melna_bitlene_ofisam (19)

Melna bītlene brīvdienām vai pastaigām

Beidzot klāt brīvdienas un atkal tu droši vari izmantot savu melno bītleni.

melna_bitlene (11)melna_bitlene (13)melna_bitlene (14)melna_bitlene

Interesantākais ir tas, ka, tai pateicoties, savu garderobi vari variēt bez gala – tu vari to uzvilkt pie džinsiem, pieguļošām biksēm, ādas vai rūtotiem, īsiem vai gariem svārkiem, tu vari pat ietērpties pilnīgi melnā…un arī tad tu izskatīsies eleganti un stilīgi utt. Atliek vien izvēlēties īstos aksesuārus.

melna_bitlene (2)melna_bitlene (3)melna_bitlene (6)melna_bitlene (4)melna_bitlene (5)melna_bitlene (9)melna_bitlene (7)melna_bitlene (8)melna_bitlene (12)melna_bitlene (15)melna_bitlene (16)melna_bitlene (17)

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 •   Lai paļāvība, miers un prieks mājo mūsu dvēselē!   

 •   Mēteļi, kas izskatās tā, it kā būtu adīti no mohēras vai angoras dzijas, bet patiesībā ir austi no auduma, kuram pievienota mohēra vai ang ...

 •   Cik daudz skaistu vārdu, pateicību, stāstu un notikumu aprakstu PĒC šīs dienas mēs esam šajos trijos mēnešos saņēmušas! Paldies jums visas ...

 •   Ja tu mīli puķes, tad noteikti gribēsi tās redzēt it visur - ne tikai dārzā, tām atvēlētajā vietā, bet arī uz lieveņa, uz laukumiņa pretī ...

 •  

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata