Maģiskais aksesuāru spēks

 

aksesuari_2014_54Bieži vien mēs sievietes sapērkam daudz apģērbus, bet pēc tam redzam, ka nav ko valkāt, jo nevar kombinēt garderobi, veidojot jaunus un jaunus komplektus.

Dodoties iepirkties, mēs negribot pakļaujamies atlaižu, akciju, izpārdošanu bumam (kā var pretoties, ja atlaide ir 70%?). Bet galu galā, neskatoties uz iztērēto naudu, joprojām nesanāk izskatīties stilīgi un eleganti. Vai var kaut ko šajā visā mainīt?

Viss noslēpums ir tajā, ka ir jānomaina iepirkšanās un stila veidošanas akcenti. Tā vietā, lai pirktu daudz apģērbus, kas viens otram nepiestāv, labāk izlietot līdzekļus aksesuāru iegādei.

Pie tam, garderobe var būt pavisam neliela. Galvenais par pamatu tajā ir jābūt klasiskajiem bāzes apģērbiem. Šādu garderobi var izmantot vairākus gadus – tā vienkārši nespēj būt nemoderna. Pie tam, šāds apģērbs ļoti labi saskaņojams viens ar otru un labi iekļaujas jebkurā komplektā.

Apģērbiem, kurus pērkam, jābūt vienkāršiem un bez liekām detaļām. Vienkāršiem – tas nenozīmē prastiem. Tiem jābūt no laba auduma un ar labu griezumu. Bet bez liekām detaļām.

Lūk, kam būtu jābūt katras sievietes skapī: zīmuļsvārkiem, klasiska griezuma žaketei, baltai kreklblūzei, laba griezuma biksēm, pieguļošai, gluda auduma trikotāžas kleitai, dažiem plāniem džemperīšiem ar apaļu vai trijstūra kakla izgriezumu utt. – mēs jau zinām, kādai jāizskatās bāzes garderobei, vai ne?

bazes_gaderobe

Savukārt, aksesuāriem gan jābūt mūsdienīgiem un moderniem! Pateicoties tiem, tu vienmēr izskatīsies stilīgi un moderni. Šādi garderobes papildinājumi demonstrē apkārtējiem, ka tu seko modei un rodas iespaids, ka arī regulāri atjauno savu garderobi. Jo:

Klasika kopā ar ultramoderniem papildinājumiem pārstāj būt konservatīva un tieši pretēji – izskatās moderna un aktuāla.

Tagad palūkosimies, kādus modernus aksesuāru akcentus varam izmantot jau šajā sezonā.

 

Apavi

Galvenā pašreiz modē esošo apavu pazīme – spilgtas krāsas. Izteikti spilgti sarkani, zili, violeti, zaļi, dzelteni un oranži toņi. Neparasti, vai ne? Un vēl – ļoti augsta platforma. Šādos apavos tu nepaliksi nepamanīta!

aksesuari_2014_4aksesuari_2014_8

Atceries par to, kad iesi uz veikalu pēc jauna apavu pāra. Ja vien tu neej tiešām pēc melnām kurpēm, tad pierasto, melno apavu rindām ej garām. Ar klasiskiem apģērbiem tās tiešām izskatīsies garlaicīgi un neinteresanti. Bet, ja savu garderobi papildināsi ar spilgtām kurpēm, botiljoniem vai zābaciņiem, tad kopā ar tiem tava bāzes garderobe „ieskanēsies” pilnīgi citās notīs.

Vienīgi… mans ieteikums – visu dari saprāta robežās, lai tu izskatītos gan sievišķīga, gan stilīga, gan visu to pielietojot, nedarītu pāri savai kāju veselībai.

 

Somas

Arī to krāsas šajā sezonā ir spilgtas, pat kliedzoši spilgtas. Toņi tie paši, kā apaviem. Un vispopulārākais fasons – apgriezta trapece ar platāko malu uz augšu.

Cabinet Meeting Downing Street London SW1 08/10/13

Šobrīd modernajām somām ir ļoti daudz dažādu detaļu – dažnedažādas aizdares, sprādzes un kniedes.

aksesuari_2014_6aksesuari_2014_9

Tāpēc, pērkot somu, aizmirsti par brūnajiem un melnajiem variantiem – lai vai cik tās nebūtu elegantas, šīs krāsas jau ir apnikušas. Šobrīd vajag kaut ko jaunu, ekstravagantāku un būs uzreiz redzams, ka soma iegādāta šodien un tu esi stilīga un mūsdienīga sieviete.

aksesuari_2014_7aksesuari_2014_3

 

Bižutērija

Galvenais sezonas trends – etniskas, austrumnieciska stila rotas. Šodien nēsā vairākas rokassprādzes vienlaicīgi.

aksesuari_2013-2014aksesuari_stils_mode

Modē ir arī daudzrindu apjomīgu posmu ķēdes un bižutērija, kas imitē rubīnus, safīrus, topāzus un smaragdus.

aksesuari_2014_10aksesuari_2014_11

 

Šalles un lakati

Arī te pirmajā vietā ir etniskie un austrumnieciskie turkmēņu, Indijas un Pakistānas raksti. Šādas šalles izskatās dārgi un grezni.

aksesuari_2014aksesuari_2014_15

Lai panāktu jaunu, modernu tēlu, būs absolūti gana, ja uz klasiska, vienkārša griezuma vienkrāsainas kleitas pār plecu vai ap kaklu pārmetīsi šādu viegli drapētu šalli.

aksesuari_2014_16aksesuari_2014_17

Un tagad tu zini – ieejot veikalā, tā vietā, lai iegādātos kārtējo apģērba gabalu, kurš ātri apniks, dodies uzreiz uz aksesuāru nodaļām. Meklē tajās ultramodernus jaunumus, kas tavu tēlu spēs padarīt stilīgāku un svaigāku.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 •   Vasaras Saulgrieži sagaidīti, Jāņi nolīgoti, jāņu bērni aizbraukuši. Kas atliek? Jākārto māja, jāatvadās no svētku pušķojuma, greznojuma. ...

 •   Vasaras puķes jau sals ‘’nokodis’’, ziemcietes jau būtu laiks nogriezt, pabarot ar rudens mēslojumu un likt gulēt. BET – kur tad ņemt ko ...

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 •   Vasaras sezona beidzot ir klāt! Grili izvilkti, notīrīti un jau iemēģināti. To mūsmājās dara stiprais dzimums. Kas atliek dāmām? Rūpētie ...

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 

Tags: , , , ,

Atbildes pavisam: 3

Man ir ko teikt »

 
 • Vika

  50 gadīga sieviete un dzeltenas platformenes – tas tik ir skats!

   
   
   
  • Es gan īsti nesapratu kāpēc 50-gadīga sieviete un dzeltenas platformenes Jums izsauca tādu reakciju, bet man pēc 3 mēnešiem būs 50 gadi un nav ienācis prātā, ka TĀPĒC dzeltenas krāsas apavus es nedrīkstētu nēsāt :). Varbūt ne TIK indīgi dzeltenus (šis indīgais tonis man tiešam netīk), kā publikācijas foto, bet dzeltens man vienmēr ir paticis!

    
 • ilona

  Man ir 60 un es nebaidos uzvilkt ko košu. Man ir mīļš oranžās krāsas komplekts – žakete, soma un platformenes – 2 veidu, vasarai un rudenim.
  Ticiet man, tas padara sievieti jaunāku. :)

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata