Elegances noteikumi

Allison_MoorerLai vai ko mums nediktētu mode, bet elegance nebija, nav un nebūs pakļauta nekādu laiku un modes tendenču izmaiņām. Pats vārds elegance ir radies no latīņu vārda un tā nozīme vien to apliecina – „izvēlēties”.

Tātad – rūpīgi pārdomāts, izvēlēts apģērba stils liecina par to, ka sieviete ir eleganta.

Elegantam sieviešu apģērbam nav nekā kopīga ar lētumu. Bet arī uztraukties par dārgiem zīmoliem nav vērts. Vienkārši, ja sieviete ir eleganta, viņas skapī nekad neatradīsies nonēsāti apģērbi, kuri uz īpašnieces auguma neizskatās labi.

Elegantā apģērbā nav nejaušu detaļu, izšuvumu, spīdumu. Vispirms tas ir ieturēts stils, brīnišķīgs griezums, pareizs siluets, veidots tieši konkrētai figūrai. Apģērba cena var būt dažāda, bet tam jāizskatās dārgi – tā it kā šīs garderobes īpašniece piederētu elitei, augstākās sabiedrības slāņiem. Tas ir galvenais un pirmais elegances noteikums, kuru ievērot nemaz nav tik viegli.

Katru mirkli izskatīties tā, it kā esi uzaicināta uz svarīgu pieņemšanu mūsdienu sievieteiAllison Moorer nemaz nav tik vienkāršs uzdevums.

Otrais noteikums – nekādas atkailinātas kājas, atkailināti pleci vai mugura. Nekādas mežonīgas krāsas un neizprotami maisveidīgi apģērbi.

Trešais noteikums – pareizi izvēlēti aksesuāri. Nejauc eleganci un garlaicību kopā. Visu garlaicību savā tēlā ir jāizkliedē ar rotām, lakatiņiem, šallītēm, rokassprādzēm utt. Rotām jābūt izgatavotām no dabiskiem metāliem un akmeņiem, bet, ja tu nēsā rokas pulksteni, tad nav ieteicams bojāt savu tēlu ar lētiem, nezināmiem brendiem. Rokas pulkstenim jābūt dārgam.

Ceturtais noteikums – sieviete eleganta var izskatīties gan atpūšoties pie jūras, gan pastaigā pa mežu, bet galvenajiem garderobes elementiem jābūt kleitām, blūzēm un svārkiem. Visam šim skaistumam jābūt ideāli izgludinātam un viegli pieguļošam tavam augumam.

Piektais noteikums – prasības, kas attiecas uz audumiem. Tās ir augstas. Audumiem noteikti jābūt dabīgiem, citādi dārgi tu neizskatīsies nekad. Vilna, zīds, lins, kokvilna – tie ir elegantas sievietes izmantojamie materiāli. Nekādu sintētiku!

Sestais noteikums – rūpīgi izvēlēti apavi. Vienkārši, lietišķi un ērti ādas apavi. Apavus jāizvēlas ļoti uzmanīgi.

Septītais noteikums – ja tavi svārki ir īsi, papēdim jābūt zemam. Un otrādi. Un atceries, ka elegance vispirms ir pārliecība par sevi un pašcieņa. Bet pašcieņa nevar rasties, ja tavā skapī atrodas sanēsāts apģērbs, veļa, nonēsāti apavi un savēlušās jaciņas uz veciem, neērtiem pakaramajiem.

eleganta_sievieteŠie noteikumi var likties pārlieku stingri, it kā vecmodīgi… Kad es tos atradu un izlasīju, man arī tā likās. Un tad es sapratu, ka mēs ar gadu desmitiem, tāpat kā daudz ko, pat šo – „elegantas sievietes formulu” jeb apzīmējumu esam pazaudējušas un vārdu elegance brīžiem nēsājam kā vecas čības. Šis apzīmējums ir jānopelna un kā tikko redzējām – tas nemaz nav tik viegli.

Var netiekties uz elegantas sievietes titula iegūšanu un šiem visiem noteikumiem var nesekot, bet kaut ko no tiem „paņemt” noteikti ir ieteicams.


Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Šoreiz  bez vārdiem un liekvārdības.   Neatkarīgi no tā vai tu esi māte vai meita,  vai tev šobrīd  25, 40 vai 65, ziema aiz l ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 • Mums katrai šodien diena jau saplānota – vieniem baznīca, viesu galds, citiem viesošanās pie draugiem…TV…. Atrodiet brīdi šovakar vai rīt, izslēd ...

 • Žurnāls Forbes ir publicējis 2010.gada visaugstāk apmaksāto Holivudas aktrišu sarakstu un pārsvaru gūst „labākā vecuma” pārstāves! Sandra Bullo ...

 

Tags: , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata