Modē pūkainais un mīkstais…

 

mode_2014 (8)Mēteļi, kas izskatās tā, it kā būtu adīti no mohēras vai angoras dzijas, bet patiesībā ir austi no auduma, kuram pievienota mohēra vai angora, ir ļoti labs un gudrs naudas ieguldījums.

Šādi mēteļi, agri vai vēlu, te ienāk, te iziet un atkal kā must have garderobes daļa ienāk modē atpakaļ. Izstrādājumi no mīkstiem, pūkainiem materiāliem rada tādu kā mājīguma un komforta sajūtu un līdz ar to ir ļoti laba alternatīva ērtam, sportiskam apģērbam.

Mohēras mēteli (garu jaku) var ļoti viegli saskaņot gan ar viegla auduma svārkiem (arī mežģīņauduma svārkiem vai kleitu), gan džinsu vai ādas biksēm, gan spilgtākām, gan mierīgākām krāsām. Tas „pacietīs” jebkuru stilistiku. Ja nedaudz pacensties, tad jebkura sieviete šo jauno garderobes elementu var apvienot gan ar savām interesēm, gan savu esošo stilu.

mode_2014 (14)mode_2014 (13)mode_2014 (19)

Un jā – atkal ir modē modernais rupjas ādas un mīksta materiāla apvienojums. Piemēram, tie var būt ādas šorti vai garas ādas bikses un pūkains svīteris.

mode_2014 (2)mode_2014 (5)mode_2014 (4)

mode_2014 (7)mode_2014 (11)mode_2014 (10)mode_2014 (16)mode_2014 (15)mode_2014 (20)mode_2014 (18)

Nu ko – ja šo lasot, tu pēkšņi atcerējies, ka tavā skapī JAU ir gara, pūkaina mohēras jaka vai pusmētelis un kaut vai liels, apjomīgs svīteris, droši velc laukā un meklē jaunos variantus, kā šo piemirsto atradumu atkal iekļaut savā garderobē.

mode_2014 (12)

Bet, ja tāda nav – padomā, varbūt ir vērts to pameklēt veikalos, uzmeistarot pašai vai pasūtīt kādam meistaram un pievienot sava skapja pavasarīgajam saturam?

mode_2014 (17)

P.s. Lai „modinātu” tavu fantāziju, publikācijai pievienoju dažādus internetā atrastus variantus, idejas un modeļus. Un pavēro tos – šī modes tendence, šis materiāls tikpat stilīgi izskatās gan jaunietei pie “plēstiem” džinsiem, gan elegantai, jebkura vecuma sievietei.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , ,

Atbildes pavisam: 2

Man ir ko teikt »

 
 • Laura

  Tievajām izskatās skaisti, resnās vai apaļās padara vēl resnākas, jo piedod apjomu.

   
   
   
  • Nu to visām apaļīgajām būtu pašām jāsaprot….to pat nepiebildu :). Lai gan….es teiktu tā: nekad nesaki “nē”, kamēr neesi mēģinājis. Šoreiz jāsaka – uzmērījis. Arī man ir bijuši dzīvē patīkami pārsteigumi, kad pēc visiem principiem zinu, ka tas man derēt nevar, bet uzvelkot mugurā, ir pārsteigums…Jo ļoti bieži tikai viena niansīte – krāsa, griezuma līnija, garums, elements utt. visus principus var sagriezt “kājām gaisā” :)).

    
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata