10 vismodernākās pavasara manikīra tendences

pavasara_manikira_tendences_2013Sievietēm jebkurā vecumā rokām ir jābūt sakoptām. Tas nenozīmē, ka stundām ilgi katru nedēļu laiks jāvelta nagu izskaistināšanai un labā ziņa mums ir tā, ka tieši pagājušā un šī gada manikīra modes tendences nemaz to pat nepieprasa.

Arī Nail-Art(-ā) eksistē savi sezonālie trendi un pavasaris vienmēr ir tas, kas dizainerus iedvesmo uz spilgtām un svaigām idejām. Un šogad šai sakarā atslēgas vārds ir „svaigām”, jo, iespējams, ka spilgtuma ziņā pavasara manikīrs vasaras manikīra priekšā nobālēs. Šī gada manikīra tendences izpaužas nagu formas akurātībā un dabiskajā formā.

Pavasaris uz pārmaiņām iedvesmo arī mūs, tāpēc šodien izskatīsim 10 visaktuālākās pavasara sezonas manikīra modes tendences. Tu vari izvēlēties tās, kas tev liekas vissimpātiskākās un pieņemamākās, bet vari eksperimentēt, izmēģinot visas pēc kārtas, tā atrodot to „odziņu”, kas būs viena no tavām pavasara stila pārmaiņām.

1. Nagu garums un forma 2013

Nagu formas lakonisms šī gada pavasarī būs atslēgas trends. Cieņā būs „minimālistiski” īsi un vidēja garuma nagi. Ideāli, ja naga maliņa virs pirksta spilventiņa būs apmēram 4-5 mm. Bet, ja tev nekādi neizdodas ataudzēt nagus pat līdz šādam garuma, nesatraucies: arī pavisam īsi nagi izskatīsies moderni.

Optimālā moderno nagu forma joprojām būs ovāla – tā ir ideāla forma gan „tīrā veidā”, gan ar nedaudz saasinātu augšējo maliņu.

2. „Debess zilgme” – stilīgs trends gaiši zilajos toņos

Vēsie gaiši zilā toņi asociējas ar bezgalīgi dziļo, pavasarīgo debesu zilgmi. Šai sezonā tie nokļuvuši ultramoderno toņu vidū.pavasara_manikira_tendences_2013

Kādai var likties, ka manikīrs gaiši zilos toņos izskatās atturīgi un konservatīvi. Toties tas brīnišķīgi saskaņosies ar pavasarīgi krāsainajiem tavas garderobes tērpiem.

Bet, ja tu vēlies šo trendu padarīt uzkrītošāku, tu vari darīt tā:

2013.gada pavasara manikīra tendences

3. Burvīgā varavīksne

Svētku un optimistisko noskaņojumu rada nadziņi, kuru noformēšanā ir izmantota varavīksnes krāsu palete. Protams, šādu manikīru nevar atļauties katra sieviete – tas vispirmām kārtām ir domāts jaunām un dzīvespriecīgām būtnēm un nekādi neiet kopā ar lietišķo stilu.

pavasara_manikira_tendences_2013 (3)

Šādu manikīru efektīvāku dara īpašā tehnika, kura tiek saukta par gradiento manikīru. Lai šādu efektu panāktu, tiek izmantots sūklītis vai arī citas oriģinālas metodes.

4. „Franču krējums” vai franču manikīra īpatnības

Neatkārtojamais franču manikīrs šim pavasarim tiek piedāvāts diezgan oriģinālā veidā: naga plāksnītes fons tiek krāsots ar gaišu krējuma, karameļu vai persiku toņa nagu laku, bet maliņa tiek dekorēta ar zelta vai sudraba apmalīti.

pavasara_manikira_tendences_2013 (8)

Šis variants brīnišķīgi derēs gan svētkiem, gan ikdienas tēlam. Tas apvieno gan smalko šiku, gan saprātīgu jaunrades devu.

pavasara_manikira_tendences_2013 (4)

5. Čūskādas tēma

Par cik 2013. gads pēc austrumu astroloģiskā kalendāra tiek uzskatīts par čūskas gadu, tad to var izpaust arī manikīra modē – uz nagiem tiek izmantots čūskas vai jebkāds cits raksts, kas imitē zvīņaino čūskas ādu.

pavasara_manikira_tendences_2013 (5)pavasara_manikira_tendences_2013 (6)

Pavasara interpretācijā, protams, tas izskatīsies nedaudz savādāk, kā pierasts to redzēt – tiek rekomendēts izvēlēties spilgtākus krāsu risinājumus, piemēram, piesātināto gaiši zaļo toni kopā ar balto un metāliski zilo.

2013.gada pavasara manikīra tendences

6. Stilīgais metāliks 2013

Pavasara manikīra tendenču vidū pavīd arī futūristiski motīvi. Tie izpaužas visdažādākā metāliskā efekta izmantošanā. Vērtīgs pirkums būs matētā nagu laka ar smalkiem metāliskiem spīguļiem – tāda nagu laka ļaus radīt neparastus un ļoti stilīgus nagu klājumus. Bet var iet arī pa citu ceļu: uz matētas virsmas izveidot daudz smalku spīdīgu līniju un zigzagu.

pavasara_manikira_tendences_2013

7. Viegls punktējums

Viss ģeniālais bieži vien izrādās pavisam vienkāršs. Kāpēc gan neuztaisīt manikīru, kura rotājums būtu vienkārša punktēta līnija? Vienkārši, stilīgi, bet galvenais – absolūti pieejami katrai. Ar šāda zīmējuma radīšanu tiks galā arī tās no mums, kas manikīra mākslā ne tuvu nav speciālistes.

pavasara_manikira_tendences_2013 (3)pavasara_manikira_tendences_2013

Priekšroku dosim, piemēram, sekojošiem variantiem: melnbaltais vai karamele saskaņā ar sarkano, oranžo, brūno.

Lūk, video, kurā tiek izmantots ļoti vienkāršs veids, kā radīt mēness manikīra un punktētās līnijas kombināciju.

2013.gada pavasara manikīra tendences

8. Negaidīti dramatiska ideja pavasara manikīram – melnā matētā laka.

Jau pirms vairākām sezonām daudzām modes dāmām prātus sajauca melnā matētā nagu laka. Parasti tā kļūst par rudens vai ziemas galveno trendu, bet pēkšņi izrādījās par derīgu arī pavasarīgajam ekspromtam.

pavasara_manikira_tendences_2013pavasara_manikira_tendences_2013 (2)

Uz gaiši zilā debesstoņa, uz zaļā un pateļtoņu fona tas liekas diezgan dramatisks tonis. Bet šo problēmu var „mīkstināt” pavisam viegli: melno matēto klājumu var atdzīvināt ar dažiem glancētiem tā paša toņa pilieniem vai rakstiem vai spilgto nagu laku toņu pilieniem vai uzlīmīšu printiem.

2013.gada pavasara manikīra tendences

9. Koķetīgās mežģīnes

Modē ir zīmējumi, kas imitē mežģīņu pinumu. Tiesa gan, šeit ļoti svarīgi ir nepārcensties – manikīra-2013 tendences pieļauj tikai neuzbāzīgu mežģīņota naga ierāmējumu. Tas ļoti labi saskaņojams ar visdažādākajiem franču manikīra paveidiem: pat klasiskais frenčs šādā izpildījumā iegūst koķetīgu izskatu.

pavasara_manikira_tendences_2013 (7)

Bet var vēl pievienot arī dekoratīvo šņorējumu vai krāsainos zirnīšus…

2013.gada pavasara manikīra tendences

10.Pavasarīgais ziedu manikīrs

Kāds pavasaris var būt bez ziediem? Tāpēc – lai tie uzplaukst uz taviem nagiem, priecējot acis ar visdīvainākajām ziedu lapiņām. Ideāls šādu zīmējumu fons joprojām ir universālais frenčs.

pavasara_manikira_tendences_2013pavasara_manikira_tendences_2013 (3)pavasara_manikira_tendences_2013 (2)

Tu vari uzzīmēt vienu lielu ziedu uz viena naga, bet pārējos atstāt bez zīmējuma, bet tu vari arī izmantot vēl vienu modernu trendu – smalkus ziediņus, kas ļoti blīvi pārklāj katra naga galiņu.

2013.gada pavasara manikīra tendences

Es domāju, ka izlasot šo tendenču pārskatu un noskatoties šos video, tu noteikti izmēģināsi ne tikai kādu jaunu nagu lakas toni, bet arī riskēsi pati izveidot kādu rakstiņu uz saviem nagiem. Jebkurā gadījumā – sanāks tev vai ne, tu zināsi, ko vēlies un, ja rezultāts nebūs apmierinošs, droši dodies ar savu jauno ideju pie manikīra speciālista.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Mums katrai šodien diena jau saplānota – vieniem baznīca, viesu galds, citiem viesošanās pie draugiem…TV…. Atrodiet brīdi šovakar vai rīt, izslēd ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Ja tu šobrīd atrodies darbā pie datorgalda vai pie jebkāda cita darba galda, varbūt tu esi mājās un veic monotonu darbu virtuvē vai adi vai šuj ut ...

 • Vēlos tevi iepazīstināt ar 40+ gadīgo L`Oreal modeli Kari Sciera . Šī drosmīgā sieviete pieteicās L`Oreal konkursam  un vinnēja bezmaksas braucie ...

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 

Tags: , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata