Apģērba krāsa un sievietes raksturs

sievietesgarderobes_krāsasNereti sieviešu garderobē dominē kāda viena, sievietes mīļākā krāsa. Pēc psihologu domām, sieviete noteiktas krāsas apģērbu izvēlas atbilstoši viņas rakstura iezīmēm.

Pieej pie sava skapja un palūkojies: kāda krāsa dominē tavā garderobē? Un tagad papētīsim, kā šo izvēli raksturo psihologi.

Brūna. Tev patīk stabilitāte it visā. Tu esi taupīga, noslēpumaina, bet dažreiz egoistiska un pašlepna. Tev patīk apgūt jaunas lietas. Ja tu priekšroku dod brūnai apakšveļai, tas nozīmē, ka tu esi kautrīga.

Violeta. Tu esi emocionāla un koķetīga, tev piemīt jūtīga dvēsele. Tava domāšana ir nestandarta un tu esi radoša personība.

Dzeltena. Tu esi inteliģenta, mērķtiecīga, komunikabla un pašlepna. Tev patīk, ja tev tiek pievērsta uzmanība, viegli pielāgojies jauniem apstākļiem, tev raksturīga spontanitāte, zinātkāre un vieglprātība.

Zaļa. Tu esi uzstājīga, cēla, ambicioza un prasīga. Pašapliecināšanās tev nav tukša frāze. Ja tu zini, ka viņš to novērtēs, mīļotajam tu sevi atdosi visu bez atlikuma.

Zilā un gaiši zilā. Tu esi mierīga un nedaudz pasīva, nopietna, sevī pārliecināta un tajā pašā laikā pieticīga un pat melanholiska. Ar tevi ir patīkami sarunāties. Starp citu, zilos toņus izvēlas radoši cilvēki, ceļotāji un zinātnieki.

Oranža. Tev patīk pievērst apkārtējo uzmanību, tu atšķiries ar oriģinalitāti, sapņainību un labi attīstītu intuīciju. Tavs optimisms, jautrība un mundrums piesaista cilvēkus. Ja tu priekšroku dod oranžai vai persiku toņu apakšveļai, tas liecina par jutekliskumu.

sarkanas_kleitas_izvele

Sarkana. Tu esi spēcīga personība, līderis. Tu esi komunikabla un ambicioza, gudra un pašpārliecināta, temperamentīga un dažreiz pat agresīva. Un vēl tu esi drosmīga un kaislīga, it īpaši, ja tev patīk sarkana apakšveļa.

Melna. Neskatoties uz tavu stingrību un nopietnību, tu esi ļoti seksīga… vienkārši tu to slēp. Tu esi eleganta, jutekliska un praktiska.

Balta. Šī krāsa simbolizē iekšējo gaismu un tīrību, bet to bieži vien izvēlas aukstas un racionālas sievietes. Līdzsvarotība apvienota ar bērna nepastāvību vīriešus piesaista. Iespējams, tev ir labi attīstīta iztēle, un laiku pa laikam tev patīk pasapņot.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Žurnāls Forbes ir publicējis 2010.gada visaugstāk apmaksāto Holivudas aktrišu sarakstu un pārsvaru gūst „labākā vecuma” pārstāves! Sandra Bullo ...

 • Šoreiz  bez vārdiem un liekvārdības.   Neatkarīgi no tā vai tu esi māte vai meita,  vai tev šobrīd  25, 40 vai 65, ziema aiz l ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Prognozēt vai paredzēt mūsu - sieviešu uzvedību ir ļoti grūti, jo noskaņojums dienas laikā var mainīties neskaitāmas reizes, vai ne? Bet gudrie p ...

 • Zinātnieki ir atklājuši, ka cilvēka izskatā galveno lomu spēlē apģērba krāsa. Saskaņā ar nesen veikto aptauju, izrādījās, ka vīrietim purpura (vi ...

 

Tags: , ,

Atbildes pavisam: 1

Man ir ko teikt »

 
 • Alise

  Netika minēta pelēkā krāsa. Kā ar to?

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata