Ar ko nēsāsim svārkus ziemā

ka_nesat_svarkus_ziemaNu ko – vēl viens raksts par ziemas modi un tad pamazām sāksim tuvināties pavasara tēmām. Jo uz šo brīdi visi svarīgākie pirkumi ziemai jau ir veikti un to visu droši vien jau esam izmēģinājušas ne reizi vien.

Bet šodien vēl nedaudz par svārkiem. Ziemā daudzas no mums priekšroku dod džinsiem un biksēm, jo tā ir ērtāk un siltāk. Bet arī svārkos mēreni aukstā laikā, ja vien pratīsim tos pareizi izvēlēties un saskaņot ar pārējo apģērbu, var izskatīties ne mazāk stilīgi un arī justies pietiekoši komfortabli. Lūk, daži padomi kā nenosalt svārkos ziemā un kādus svārkus izvēlēties tieši šim gada laikam.

Audumi un svārku krāsa ziemai

Ziemā priekšroku būtu jādod blīviem un siltiem audumiem: vilnai, velvetam, samtam vai ādai. Iziet laukā plāna auduma svārkos ir tas pats, kas iziet vispār bez svārkiem. Ja gribam izskatīties arī modernas, tad jāņem vērā, ka šajā sezonā ir populāri svārki no samta, tvīda vai ādas. Nekad no modes neiziet džinsu auduma svārki. Šo materiālu ir ļoti ērti saskaņot ar jebkādu apģērbu, tāpēc, ja tu iegādāsies svārkus no šī auduma, tad dzinsu_svarkiziemā tu tos uzvilksi ne reizi vien.

Runājot par krāsām, tad ziemā ieteicami ir tumšie, bet piesātinātie brūnā, sarkanā, zilā un zaļā toņi. Savukārt, pasteļtoņi, ziedu raksti, koraļļu, oranžā un tirkīza krāsa tieši otrādi – vairāk asociējas ar silto gada laiku.

Kāda garuma svārkus izvēlēties ziemai

Ziemā izvēlies to svārku garumu, kurš tev liekas visērtākais un siltākais.

Gari svārki silda un ļauj kājas no aukstuma aizsargāt cik vien var maksimāli. Gariem ziemas svārkiem būtu jābeidzas ne zemāk par potītēm, jo citādi tie, ejot, var vai nu sasmērēties vai saplīst. Pie šādiem svārkiem augšējai virsapģērba daļai vēlams būt īsākai – tas var būt puskažoks vai siltināts pusmētelītis. Pie midi svārkiem ideāli izskatīsies arī tāda paša garuma mētelis vai arī mētelis, kurš ir par 5 cm īsāks.

burberry_svarki_no_christinaborrotto.comvelveta_svarki

Ja tu izvēlējusies esi svārkus virs ceļgala, tev būs pret aukstumu nepieciešama papildus aizsardzība un tas varētu būt garš virsapģērbs un blīvas zeķubikses vai legingi.

Ko nēsāt ar svārkiem: zeķubikses, zeķes vai legingus?

Sandra_Bulloka_ar_legingiemJa jau sākām runāt par apģērbu, kas kalpo papildus sasildīšanai, tad šo tēmu turpināsim.

Siltinātās, saīsinātās zeķes (tās, kas beidzas nedaudz virs ceļgala) vai legingus labāk nēsāt pie īsiem svārkiem. Bet, par cik esam dāmas vecumā pēc 40, tad es domāju, ka vienīgais variants, kad šos siltinātājus varam izmantot arī mēs, ir tad, ja: pirmkārt, mums ir nevainojams un slaids augums. Otrkārt, ja mēs kā tērpu esam izvēlējušās saīsinātu džemperkleitu. Legingus labāk izvēlēties vienkrāsainus, var pat ņemt tai pašā krāsā, kādā ir kleita. Mūsu meitas un mazmeitas, protams, var izvēlēties stilīgas zeķes, kurām ir rombveida, svītrains vai rūtains raksts.

Lai nenosaltu, labāk iegādāties kā minimums 60 den zeķubikses un neizvēlies tikai melnas – ir taču arī brūnas un pelēkas.

Ar kādu apģērbu ziemā nesāt svārkus?

Ziemā pie svārkiem ir jāizvēlas arī attiecīgs augšējais apģērbs. Sasildīties un radīt komfortu palīdzēs adītas mantas (gari kardigāni un svīteri) un siltas vilnas auduma kostīmžaketes. Bet zem tām var uzvilkt vieglu topiņu vai blūzi.

ziemas_svarki (2)Nicole-farhiziemas_svarki

Ja kā virsapģērbu tu izvēlējies mēteli, adītas cepures un dūraiņu vietā, klāt būs jāpiemeklē cepure un ādas cimdi.

Kādus pie svārkiem izvēlēties apavus

Kad svārki un augšējais apģērbs ir izvēlēts, pārejam pie apaviem. Ar saīsinātiem svārkiem labi izskatās gari zābaki – botfordi. Pie maksi svārkiem jāizvēlas zemāki apavi – botiljoni vai pat siltinātas ziemas kurpes ielai. Vidēja garuma svārki efektīgi izskatās gan ar augstiem zābakiem, gan botiljoniem – vēlams ar papēdi.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 • Veci ļaudis saka, ka ragavas taisa vasarā, bet ratus ziemā. Un tā ir balta patiesība! Arī gatavošanās nākamajam pavasarim notiek jau tagad, pašlai ...

 • Tām, kas mīl mini svārkus (tas gan nevar attiekties uz sievietēm vecumā pēc 40) būs jāpagaida līdz nākamajai sezonai. Mode ir kļuvusi „pieaugušāka ...

 • Rudens apavu mode vienmēr ir konservatīvāka, nekā pavasara vai vasaras apavu kolekcijas, kas allaž ir raibas, krāsainas un dažnedažādiem fasonie ...

 • Arvien vairāk sieviešu priekšroku dod tieši īsiem matu griezumiem un tas nav nekāds brīnums. Tas ir ērti, stilīgi un vēl viens liels pluss mums, 4 ...

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata