Padomi stilīgu džentlmeņu sievām

viriesu mode rudens-ziemas sezona 2011-2012Šis blogs ir domāts sievietēm un tieši tāpēc tajā ir jābūt vietai, kur ir šis tas par mūsu vīriešiem, par attiecībām ar viņiem, par viņu hobijiem un dāvanu idejām.

Tāpēc šodien neliels ieskats vīriešu rudens-ziemas sezonas 2011-2012 modes tendencēs.

Mums IR, taču, jāzina vai mūsu vīrietis ģērbjas stilīgi, un, ja tas tā nav, tad gūstot jaunu informāciju, viņam manot vai nemanot garderobi palīdzēt papildināt ar dažiem stilīgiem aksesuāriem vai jaunu un modernu apģērba gabalu.

Kā esam ievērojušas, pēdējos gados vadošo dizaineru brendu kolekcijas stiprā dzimuma pārstāvjus  ierobežoja ar neitrāliem toņiem un diezgan ieturētām formām. Toties, rudens-ziemas sezonas 2011-2012 vīriešu mode lielu vaļu ļauj fantāzijai – šauras bikses, plati atloki, izteiksmīgas krāsas, skotu rūtiņu krekli un kaklasaites.

Krāsas

Viens no visvienkāršākajiem veidiem vīrietim pārkāpt komforta zonas robežas ir pievienot nedaudz krāsas. Ikdienas tēlu palīdzēs atjaunot kardigāns, veste, krekls vai atsvaidzinoša toņa kaklasaite.

„Pēdējā desmitgadē vīriešu mode bija pietiekoši pelēka un tagad spilgtie toņi atgriežas”, apgalvo stilisti. Violetais, rozā, zaļās un un zilās krāsas toņi – lūk, šī rudens modes krāsu prognoze vīriešiem.

viriesu mode rudens-ziemas sezona 2011-2012 (15) viriesu mode rudens-ziemas sezona 2011-2012 (16) viriesu mode rudens-ziemas sezona 2011-2012 (17) viriesu mode rudens-ziemas sezona 2011-2012 (18) viriesu mode rudens-ziemas sezona 2011-2012 (19) viriesu mode rudens-ziemas sezona 2011-2012 (20)

Formas

viriesu mode rudens-ziemas sezona 2011-2012 (2)Šai sezonā modē V-veida izgriezums. Spilgtas krāsas svīteri, vestes, kardigāni ar šādu izgriezumu vīrieša stilu padarīs stilīgāku un aktuālāku.

Kas attiecas uz biksēm, modē atgriežas iegludinātas buktes. Ideāli vienādi iegludinātas buktes tēlam sniedz papildus eleganci.

Viens obligāts elements

Katram vīrietim, kas seko modei, šai sezonā savu garderobi jāpapildina ar sportiska stila tvīda žaketi. Kopsummā ir divas lietas, kas ir svarīgas katram džentelmenim – tumši zilsviriesu mode rudens-ziemas sezona 2011-2012 (14) kluba bleizers un kvalitatīva tvīda žakete. Tvīda žakete izcili izskatās jebkuros komplektos – ar kaklasaiti vai bez tās.

Ideālais ir garlaicīgs

Ādas aksesuāriem nav ideāli jāsaskan. Daži uzskata, ka bikšu siksnai un apaviem jābūt precīzi vienā tonī, bet patiesībā tas ir diezgan garlaicīgs salikums.

Daudz interesantāk krāsas un faktūras ziņā aksesuārus saskaņot tā, lai tie kopā izskatītos harmoniski. Šādā salikumā individualitāte izpaužas vairāk.

Uzsien kaklasaiti

viriesu mode rudens-ziemas sezona 2011-2012 (6)Izvēlēties pareizu modernu kaklasaiti ir viens no vissarežģītākajiem uzdevumiem, jo variantu daudzums ir bezgalīgs. Šai sezonā visaktuālākie kaklasaišu ornamenti būs lieli “gurķi” un skotu rūtiņa.

Komforts

viriesu mode rudens-ziemas sezona 2011-2012 (10)

Neskatoties uz visiem trendiem, galvenajam apģērba izvēles kritērijam, tomēr, ir jābūt komfortam. Īpaši tas svarīgi ir vīrietim, jo viņa dabai nav raksturīgi “ciest, izturēt par spīti visam, jo TIK labi izskatās…”

Kad tavs vīrietis mēra kādu superīgi modernu mantu, pajautā viņam: ” Vai tu jūties tajā ērti?”, citādi visa šī mode vienkārši karāsies tava vīra skapī.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Rudens apavu mode vienmēr ir konservatīvāka, nekā pavasara vai vasaras apavu kolekcijas, kas allaž ir raibas, krāsainas un dažnedažādiem fasonie ...

 • Šodien es izveidoju šī gada modernāko kokteiļkleitu pārskatu. Zinu, ka daudzām no mums tuvojas ballīšu, tusiņu, kokteiļvakaru un citu jauku pa ...

 • Aukstā ziemas laikā nekādi nevar iztikt bez silta svītera. Nākamajā ziemas sezonā jums būs liela izvēle. Šai rakstā sīkāk apskatīsim modernas ziem ...

 • Arvien vairāk sieviešu priekšroku dod tieši īsiem matu griezumiem un tas nav nekāds brīnums. Tas ir ērti, stilīgi un vēl viens liels pluss mums, 4 ...

 • Vēsajā rudens-ziemas sezonā 2011/2012 iziet uz ielas bez cepures ir ne tikai bīstami veselībai, bet arī tavam stilam. Cepures ir modē! Dažādas – ...

 

Tags: , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata