Kā nēsāsim legingus vecumā pēc 40

Kā nēsāsim legungus vecumā pēc 40

Lai vai kā mums negribētos to atzīt, bet tuvojas rudens un tātad arī dienas, kad mums gribēsies ģērbties siltākās un ērtākās drēbēs un viens no šādiem apģērbiem ir legingi. Šis apģērbs ir viens no siltākajiem un komfortablākajiem sieviešu vēsās sezonas garderobes elementiem. Bet kā tos nēsāt, ja gadu skaits ir 40+?

Lai arī šajā vecumā legingos izskatītos brīnišķīgi, recepte ir pavisam vienkārša.

1 solis. Iegādājies dažus tumšus un biezus legingus. Melnas krāsas legingi būs noderīgi vienmēr. Tie slaidina un ir ļoti labs, neitrāls salikums ar jebkuras krāsas augšējo apģērbu.

Un tā, pieņemsim, tu esi izvēlējusies legingus un tagad ir jāpiemeklē pareiza veidojamā komplekta augšdaļa, jo citādi var likties, ka esi aizmirsusi uzvilkt svārkus…

ka_nesat_legingus (4)ka_nesat_legingus (8)ka_nesat_legingus (10)

2 solis. Velkot legingus, izvēlies garu un krītošu augšdaļu. Nepērc milzīgus, nevīžīgi karājošos topus, domājot, ka tas ir tieši tas, kas tev nepieciešams pie legingiem. Tas tā nav. Atrodi sava izmēra topu, kurš ir krītošs, tik tikko pieskaras ķermenim un veido nelielu paplašinājumu gurnu rajonā. V-veida vai dziļš noapaļots kakla izgriezums vizuāli kaklu pagarinās un šī iemesla dēļ siluets liksies slaidāks un garāks.

Arī augstāks kakla izgriezums ir pieņemams, tomēr sievietēm ar kuplu krūšu daļu, vizuāli krūšu daļa tiks padarīta vēl lielāka.

ka_nesat_legingus (16)ka_nesat_legingus (17)

Runājot par garumu, ir gana, ja augšdaļa nosedz gurnus, kas īpaši svarīgi ir vecumā pēc 40. Un tieši šajā brīdī stājas spēkā elegance. Ja tops vai tunika ir diezgan vienkārši, tad komplektam vēl var pievienot garu kardigānu. Vēl labāk, ja tas būtu legingu krāsā – tā tiks veidota skaista, stilīga, vertikāla līnija, kas radīs vēlamo garāka un slaidāka auguma ilūziju. Labas kvalitātes kardigāni vienmēr izskatās bagātīgi un skaisti. Ja tas ir tavs stils, var izmēģināt arī kardigānu-mēteli.

ka_nesat_legingus (12)ka_nesat_leginguska_nesat_legingus (9)

3 solis. Aksesuāri – mūsu spēks. Aksesuāri ir tie, kas nosaka tērpa aktualitāti un demonstrē mūsu individualitāti. Tu vari izvēlēties garu kaklarotu ar kulonu, lakatu vai šalli, rokassprādzi, garus auskarus vai siksnu gurnu daļā. Vārdu sakot – lai tērpu padarītu par SAVU, pievieno komplektam kaut ko interesantu, kas raksturo tieši tavu stilu.

ka_nesat_legingus (2) ka_nesat_legingus (15)

ka_nesat_legingus (18)

4 solis. Apavi – tēlu noslēdzošais elements. Te var būt vairāki varianti: slēgti apavi ar pilno zoli, zābaki ar nelielu papēdi un ar augstu, taisnu stulmu. Esi uzmanīga ar augstpapēžu zābakiem, jo, uzvilkti pie legingiem, tie bieži liek domāt, ka vēlies izskatīties jaunāka. Pie šāda komplekta var nēsāt arī baletčībiņas vai loferus. Ideāls variants vienmēr būs kurpes ar slēgtiem purngaliem. Apavi un legingi vienā krāsā radīs spēcīgu vertikālu līniju un atkal nodrošinās to, ka tu izskatīsies garāka un slaidāka.

Un te būs daži piemēri, kas noderēs vēl arī šai vasarai.

ka_nesat_legingus (3)ka_nesat_legingus (5)ka_nesat_legingus (6)ka_nesat_legingus (7)ka_nesat_legingus (11)ka_nesat_legingus (13)ka_nesat_legingus (14)ka_nesat_legingus (20)legingi_vasara

Ja rudens-ziemas garderobes veidošanas tēma tevi interesē vēl vairāk, piesakies 17.augusta vebināram (šādi pasākumi notiek internetā un nekur nav jābrauc), kurā runāsim par nākamās rudens-ziemas sezonas modes krāsām un par to, kā tās ieviest mūsu garderobē. Tiekamies?

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata