10 lietas, kas padarīs mūs slaidākas

slaidinosa_garderobeVēlies būt slaidāka, stundām nenodarbojoties fitnesa zālē? Bet, varbūt, tu vēl tikai tagad esi sākusi savu pavasara tievēšanas plānu, bet izskatīties labi, taču, gribas jau tagad?

Lai atbrīvotos no dažiem liekajiem kg, nav obligāti sevi jāmoka ar cietsirdīgām diētām, ir gana, ja pratīsi izvēlēties pareizo apģērbu. Jo viena un tā pati sieviete, atkarībā no tā, kā viņa ģērbusies, var radīt absolūti dažādu iespaidu. Viņa var izskatīties vai nu slaida un stalta, vai zema un solīda. Lūk, TO mantu reitings, kuru izmantošana ļaus izskatīties slaidākai.

Kleita ar pārliekamu aizdari

Līdera pozīcijas šajā reitingā ieņem kleita ar pārliekamu aizdari, kura piestāv praktiski jebkurai figūrai. Tāds modelis ietver gan V-veida izgriezuma, gan A-veida svārku daļas, gan asimetrijas efektus. Tieši tas novērš uzmanību no trūkumiem.

slaidinosa_garderobe (12)

Tomēr šādas kleitas nedrīkst būt no krītošas trikotāžas un jāizvairās arī no pārāk liela vai pārāk maza ornamenta, citādi tiks iegūts pilnīgi pretējs efekts.

Blūze ar vertikālu vai diagonālu dekoru

Jā, jā – visparastākā gaiša auduma blūze nemaz nepadara pilnīgāku, bet gan otrādi… Bet arī te ir savi smalkumi. Ideāls variants – blūze ar minimālu dekora daudzumu, vertikālu pogu rindu vai pārliekamu aizdari.

slaidinosa_garderobe (10)

Pievērs uzmanību tam, ka blūzes apakšējai malai nav jābeidzas platākās gurnu daļas līmenī – tas akcentēs šo vietu vēl vairāk. Dažādas rišas, volāniņi un kuplas mežģīnes arī var pievienot liekus cm. Tomēr, ne vienmēr tas ir slikti. Piemēram, ja tu uzskati, ka tavas krūtis nav pietiekoši pilnīgas, tā ir brīnišķīga iespēja vizuāli tās padarīt kuplākas.

Vienrindu pogājuma žakete ar vienu aizdares pogu

Ja ir labas kvalitātes žakete un uz auguma tā izskatās ļoti labi, lai šo efektu novērtētu, būs absolūti gana ar vienu skatienu spogulī.

Sievietei, kuras augums nav ideāls, vislabāk izskatīsies puspieguļoša, nespīdīga auduma žakete ar vienrindu pogājumu, kuram ir viena aizdares poga, kura atrodas zem-krūšu daļā un šādas žaketes apakšējai malai jābeidzas zem platākās gurnu daļas.

slaidinosa_garderobe (9)

Un, ja pie tās klāt izvēlēsies līdzīga auduma svārkus vai bikses, tas būs ideāls komplekts, kas siluetu optiski pagarinās, bet garderobi dažādos un ļaus veidot vairākus, jaunus komplektus.

Ja nevēlies, lai tavs viduklis izskatītos par dažiem cm platāks, izvairies no modeļiem ar uzšūtām kabatām.

Un vēl – nav vērts ieciklēties tikai uz melniem bāzes garderobes priekšmetiem. Tie neslaidina vairāk par citām tumšām krāsām. Toties akcentē to, ko gribētos noslēpt.

Tāpēc priekšroku dod tumši zilai, tumši pelēkai vai tumši brūnai krāsai, kuras ļoti viegli varēs kombinēt ar jebkuru trikotāžu un blūzēm.

Kardigāns ar garām aizdares malām

Šādi kardigāni pēdējā laikā ir kļuvuši īpaši populāri. Tos viegli kombinēt praktiski ar jebkuru apģērbu.

slaidinosa_garderobe (11)

Tos var nēsāt ar jostu, skaisti saspraust ar angļu saspraudi vai uzvilkt pār trikotāžas topiņu. Bet pats galvenais – ārējās malas, kas veidojas kā vertikālas ieloces, skatienu virza vertikāli un tādejādi optiski tevi padarīs slaidāku un garāku.

slaidinosa_garderobe (15)slaidinosa_garderobe (16)

Trikotāžas jaka ar V-veida izgriezumu

Apģērbi ar V-veida izgriezumu (ja vien tev tāds piestāv) figūru vizuāli padara slaidāku, skatienu akcentē uz seju, bet proporcijas balansē.

slaidinosa_garderobe (17)slaidinosa_garderobe (18)

A-veida svārki

Cenšoties izskatīties slaidākas un elegantākas, daudzas sievietes izdara ļoti tipisku kļūdu: izvēlas pārāk pieguļošus un šaurus svārkus. Bet tā ne tikai netiek noslēpts nevajadzīgais apjoms, bet vēl vairāk tiek akcentētas figūras nepilnības.

slaidinosa_garderobe (2)slaidinosa_garderobe (14)slaidinosa_garderobe (13)

Tāpēc ideālais variants – A-veida svārki bez lieka apjoma viduklī un ar vertikālām ielocēm sākot no gurnu daļas.

Apavi ar augstu, stabilu papēdi

Tas, ka augstpapēžu apavi sievietes augumu padara pievilcīgāku, tas ir skaidrs jau sen. Bet arī te ir jāievēro mazas viltības.

Izvēloties klasiskas augstpapēdenes ar tievu papēdīti, mēs, protams, kļūstam garākas, bet ņemsim vēra arī to, ka tievs papēdis akcentē apaļīgas kājas vēl vairāk. Un arī no praktiskās puses skatoties – šādi apavi kalpos daudz mazāku laiku.

slaidinosa_garderobe (8)

Tāpēc visizdevīgākais variants – tās ir kurpes uz stabila, pietiekoši plata, izteikta papēža. Izvairies no ļoti spilgtām krāsām – tās rada akcentu uz apakšējo figūras daļu, bet tevi pašu padara daudz piezemētāku.

Šalle

Jā – arī visparastākā sieviešu šalle vai lakats spēj noslēpt lieko apaļīgumu un figūru korektēt.

slaidinosa_garderobe (7)

Galvenais – netin to pilnībā ap kaklu, bet gan uzmet tā, lai tās gali karātos vertikāli uz leju.

Garas krelles

Arī aksesuāri jāizvēlas tā, lai tie „darbotos” tavā labā. Ja tev nav gulbja kakla un slaidas zoda daļas, tad aizmirsti par apjomīgām krellēm tuvu kaklam. Tās ne tikai vairs nav modernas, bet arī kropļo figūras proporcijas.

slaidinosa_garderobe (6)

Priekšroku dod pietiekoši garām rotām. Šobrīd ir ļoti populāras daudzrindu krelles, bet labi tās izskatīsies tad, ja augstākā cilpa atradīsies nevis pie paša kakla, bet gan nedaudz virs krūšu daļas.

Un neaizmirsti par proporcijām: mazas pērlītes der tikai ļoti smalkām un tievām sievietēm. Ja tu neesi viena no tām, tad izvēlies aksesuārus, kuru elementi ir vidēji lieli. Tātad, ne smalki un arī ne ļoti apjomīgi.

Spilgta broša

Tev var likties, ka šis aksesuārs neattiecas uz šo tēmu, bet nesteidzies ar secinājumiem. Parasta, pareizi izvēlēta un pareizā vietā novietota broša spēj akcentēt tavus figūras plusus, novēršot uzmanību no mīnusiem. Un PAT – padarīt tevi par dažiem cm garāku!

slaidinosa_garderobe (5)slaidinosa_garderobe (4)

Ļoti svarīgs ir rotas lielums. Tā nedrīkst būt pārāk maza (citādi uzsvērs pilnīgumu vēl vairāk) vai pārāk masīva (izskatīsies smieklīgi). Vislabāk tādu brošu novietot uz žaketes vai blūzes atloka.

slaidinosa_garderobe (3)

Darbības princips ir ļoti vienkāršs: jebkura asimetrija apģērbā piesaista uzmanību, īpaši, ja ir atšķirība krāsu, faktūru un izmēru ziņā. Un tas tiek darīts, lai uzmanība tiktu piesaistīta interesantam aksesuāram, bet ne dažiem liekajiem kg vidukļa zonā.

Atceries: nav nepareizas vai sliktas figūras, ir nepareizi izvēlēts apģērbs. Atver savu skapi, izskati to, papildini ar uzskaitītajiem elementiem un tērpiem, un tu redzēsi, ka drīz vien sāksi saņemt arī komplimentus!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 •   Mēteļi, kas izskatās tā, it kā būtu adīti no mohēras vai angoras dzijas, bet patiesībā ir austi no auduma, kuram pievienota mohēra vai ang ...

 • Ja tavā skapī ir melna bītlene – tu esi vinnētāja. Bet zini arī to, ka tu praktiski nekad vairs nevarēsi pateikt, ka tev nav ko uzvilkt mugurā, ...

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 • Pirms kāda laika mūsu blogā es jau biju izveidojusi publikāciju ar 10 padomiem kā izskatīties slaidākai. Šodien par nākamajiem desmit. Šie pado ...

 •   Cik daudz skaistu vārdu, pateicību, stāstu un notikumu aprakstu PĒC šīs dienas mēs esam šajos trijos mēnešos saņēmušas! Paldies jums visas ...

 

Tags: ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata