Meistarklase: kā skaisti sasiet šalli

ka sasiet salliŠalle ir visšķautnainākais un universālākais sieviešu garderobes elements. Atliek vien uzzināt kā to sasiet un pareizi izvēlēta šalle brīnišķīgi papildinās jebkuru apģērbu – ziemas mēteli, lietišķu kostīmu vai vakarkleitu. Nav nekā labāka, kas var sasildīt, par siltu vilnas šalli, bet viegls zīda lakatiņš noteikti radīs izsmalcinātības iespaidu.

Pateicoties neparastajam stilam un faktūru dažādībai, šalle jau vairāku gadu garumā ir moderns un aktuāls aksesuārs gan jauniešu vidū, gan starp pieredzējušām modes dāmām.

Šalle ir universāls aksesuārs visiem dzīves gadījumiem. Un kur gan šo aksesuāru mēs nesatiekam, vai ne? Gan solīdā ofisā, un pludmalē, gan stadionā un pārgājienā, gan svinīgā pasākumā – tas visur ir ar mums.

Lai vai kādu šalli tu neizvēlētos, galvenais noteikums ir pareizi izvietot akcentus un radīt nepieciešamo veidolu. Tamdēļ ir svarīgi apgūt noteiktas prasmes, kas palīdzēs ātri un skaisti sasiet šalli.

Tāpēc es šodien piedāvāju nelielu video meistarklasi, kurā tu iemācīsies veikli un prasmīgi apieties ar lakatiem un šallēm. Šis apm. 7 min. video starp daudzajiem, pieejamajiem internetā man likās viskorektākais un visvieglāk saprotamais, tāpēc pirms to sāc skatīties, salasi visas šalles un lakatus un SĀKAM!

Kā sasiet šalli

Lai izdodas arī tev!

P.s. Bet, lai tevi iedrošinātu vēl vairāk, pavēro kā šo aksesuāru sava stila radīšanai un garderobes dažādošanai izmanto Holivudas zvaigznes un citas slavenības. Ja ievēroji, šajās fotogrāfijās ir redzami arī vīrieši – izskatās ļoti pat interesanti… Varbūt, tu vari ieteikt arī savam vīrietim dažādot šī rudens un ziemas garderobi?

Kad pētīsi fotogrāfijas, noteikti pamēģini iedomāties kā izskatītos bez šīs šalles….tad, varbūt, tu sāksi nojaust CIK liela “odziņa” var būt šis, it kā, vienkāršais aksesuārs, kura izmantošanai, bieži vien, nepievēršam nekādu uzmanību.

Gribi redzēt fotogrāfijas tuvāk? Nospied uz pirmās ar “peles” kreiso taustiņu.

kā sasiet šallikā sasiet šallikā sasiet šalli (22)kā sasiet šalli (21)kā sasiet šalli (20)Sofia Vergara, Nick Loebkā sasiet šalli (23)kā sasiet šalli (18)kā sasiet šalli (17)kā sasiet šalli (16)kā sasiet šalli (15)kā sasiet šalli (13)kā sasiet šalli (12)kā sasiet šalli (9)kā sasiet šalli (8)kā sasiet šalli (7)kā sasiet šalli (6)kā sasiet šalli (5)kā sasiet šalli (4)kā sasiet šalli (3)kā sasiet šalli (2)SPL60823_011Kā sasiet šalli (10)Kā sasiet šalli (11)

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 •   Šodien ir mierīga, klusa, rudenīga svētdiena. Diena, kad varam atpūsties, iziet lēnā pastaigā, pa ceļam salasīt skaistas kļavu lapas, no k ...

 • Arvien vairāk sieviešu priekšroku dod tieši īsiem matu griezumiem un tas nav nekāds brīnums. Tas ir ērti, stilīgi un vēl viens liels pluss mums, 4 ...

 • Vēsajā rudens-ziemas sezonā 2011/2012 iziet uz ielas bez cepures ir ne tikai bīstami veselībai, bet arī tavam stilam. Cepures ir modē! Dažādas – ...

 • Šodien apskatīsim tos mēteļu modeļus, siluetus, krāsas un audumus, kas ir moderni 2010-2011 sezonā. Ja tev vēl jāizvēlas jaunā pavasara mēteļa mod ...

 •   Nav obligāti Jaungada pienākšanas mirklis jāsagaida ar mežā cirstu egli, pie tam, dabas mīļotāji katru gadu atgādina: egles vieta ir tur, k ...

 

Tags: , , , , ,

Atbildes pavisam: 3

Man ir ko teikt »

 
 • Bloga lasītāja

  Viedo par lakatu sasiešanu ir SUPER noderīgs :) Esmu sajūsmā!!! :)

   
   
   
 • Anna Marija

  Super ! šis gan ir īpaši noderīgs materiāls! Kolosāli ! PALDIES kārtējo reizi, Aija!

   
   
   
 • Sandra

  Paldies par labiem padomiem!

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata