Dāvana vīrietim

Lēnām, bet neatlaidīgi tuvojas Ziemassvētki. Skaists gaidīšanas laiks…

Tai pašā laikā, ir sievietes, kas tajā visā pamanās ienest haosu, stresu un nemieru, patiesībā, pašas nezinot kamdēļ…

Tas var attiekties arī uz dāvanu iegādes laiku. Domāju, arī tu jau esi sapratusi, ka Ziemassvētku dāvanas labāk iegādāties laicīgi un, visgudrāk, par to sākt domāt jau sākot ar novembra mēnesi, lai Ziemassvētku laiks, kad domas gribētos pievērst kaut kam mazāk praktiskam, pienāktu ar mieru gan sirdī, gan prātā.

Ir taču tā, vai ne, ka biežāk labu dāvanu vai iespējamo garderobes papildinājumu sev vai ģimenes loceklim ieraugām tad, kad to nemaz it kā nevajag?

Neskatoties uz to, ka mums piemīt dabas dāvāta apķērība, izdoma un fantāzija, arī tai ir savs limits, it īpaši sastopoties ar mūžīgo dilemmu: ko uzdāvināt savam vīrietim? Pie tam, ja jūs kopā esat jau otro vai trešo gadu desmitu – tātad tu viņam jau esi pirkusi vismaz 60 – 90 dāvanas ( dzimšanas diena, vārda diena, Ziemassvētki, neskaitot kāzu jubilejas dienas utt. ). Un lai kura šī reize nebūtu, vienmēr gribas, lai dāvana būtu praktiska, eksotiska un īpaša.

Ja tev nav ne mazākā priekšstata ko dāvināt, vienkārši, kādu dienu pastaigā pa veikaliem. Pavēro skatlogus kvalitatīvu, labu apģērbu – tas noder vienmēr.

Var ielūkoties arī klasiskā stila kaklasaišu un aproču pogu nodaļā, papēti Giorgio Armani naudas makus, atslēgu makus, vizītkaršu etvijas vai siksnas.

Ne mazāk svarīgs mūsu vīrietim ir viņa aromāts. Izvēlēties vīrietim smaržu pudelīti nemaz nav tik vienkārši – ir jāzina vīrieša gaume, izjūtas, tas, kam viņš dod priekšroku vai arī jāpaļaujas uz tavu personīgo gaumi, kas visbiežāk tā arī notiek.

Viss minētais jau dāvināts?

Sentimentālas dāvanas…

Vīrieši vecumā ap un pēc 40 vienmēr novērtēs sentimentālas dāvanas, neatkarīgi no gadījuma. Interesanta dāvana varētu būt viņa dzīves fotoalbūms – sākot no bērnības dienām vai arī jaukas, izdevušās, skaisti ierāmētas fotogrāfijas, kurās attēloti svarīgi vai interesanti viņa dzīves momenti.

Dāvanas veselības un sevis uzturēšanai…

Dāvanu grozā, kas domāts personīgās higiēnas vai veselības uzturēšanai, savam vīrietim tu varētu ielikt spēcinošas vai nomierinošas tējas, vitamīnus, kas šai vecumā ir īpaši nepieciešami un nozīmīgi, ērtas istabas čības, pirts atribūtiku, dāvana karti uz kādu no SPA centriem vai uz masāžu seansu ciklu. Šai grozā var iekļūt arī citas idejas. Tikpat labi, tā varētu būt skaistā konvertē ielikta nedēļas nogale kādā no sanatorijām utt.

Hobiju dāvanas…

Kad vīrietim tuvojas 40 un vēl jo vairāk 50 – viņa hobijs, aizraušanās ir acīmredzami. Šis ir dzīves posms, kad vīrietis palēlina savu dzīves tempu, sāk baudīt dzīvi un savas aizraušanās. Tāpēc ņem vērā – viņam vienmēr būs patīkami saņemt dāvanas, kas saistās ar viņa hobiju – viņš jutīs, ka tu to novērtē un atbalsti. Vīrietim tas ir svarīgi! Kas attiecas uz šīs kategorijas dāvanām – tās var iedomāties dāvināt arī viņa draugi vai darba biedri utt. Līdz ar to, ja tu uzdāvināsi vienkārši futbolbumbu, tenisa raķeti, biljarda kiju vai slidas – tā īpaši ne ar ko neatšķirsies no citām, iespējams jau uzdāvinātām. Bet, to var labot un pat padarīt par īpašu, ja tu savu dāvanu aiznesīsi pie graviera.
Vīrietim, kas aizraujas ar automobīļu lietām, ideāla dāvana būtu samazinātas mašīnu kopijas vai oriģināli automašīnu aksesuāri…

Romantiski-erotiskās dāvanas…

Ir vīrieši, kuriem, sasniedzot 50 gadu slieksni, iezogas prātā domas, ka viņi nekad vairs nebūs tik seksīgi un pievilcīgi, kā agrāk… Ja tavam vīram tuvojas šis vecums, būtu jauki, ja tu viņam nopirktu kādu romantiski-erotisku dāvanu, tādejādi viņam liekot saprast un sajust, ka tu viņu joprojām iekāro un viņš joprojām tavās acīs ir pievilcīgs. Idejas? Tās, šoreiz, lai paliek tavā ziņā :).

Jautras dāvanas…

Jautras un ķircinošas dāvanas vairāk iederas no darba biedriem, tuviem draugiem, miesīgajiem brāļiem un bērniem. Šādas dāvanas var būt gan kičīgas tematiskās krūzītes, T-krekli ar jautriem uzrakstiem utt. utt. Tev šādas dāvanas nav ieteicams dāvināt. Tās, kā jau minēju, iesaki tuviniekiem, darba biedriem. No tevis šāda dāvana var būt nesaprasta, pārprasta vai pat aizvainojoša.

Un visbeidzot…


Rokas pulksteņi…

Nedaudz apstāsimies pie rokas pulksteņu stenda. Lai vai cik neoriģināla liekas, bet pulksteņi ir dāvana, kas nekad neizies no modes. Svarīgākais, to pērkot – izvēli veikt atkarībā no vīrieša statusa, individuālās gaumes un citiem „parametriem”. Zemāk es uzrādīšu nosacītu vīriešu sadalījumu grupās, kas palīdzēs tev izvēlēties puksteni.

To pērkot, atceries vienu noteikumu – nedāvini pārlieku dārgas dāvanas, ja tavs vīrietis nespēs „atbildēt” ar to pašu. Izvēloties brendu vai modeli, noteikti ņem vērā vīrieša darbības sfēru. Radošam cilvēkam diez vai patiks Rolex pulkstenis, kas ir dārgs, bet principā ne ar ko neizceļas. Savukārt, viņam noteikti iepatiksies spilgts, īpašā stilā izpildīts Edox modelis.
Ja tavs vīrs ir boss, jābūt īpaši uzmanīgai. Turīgi cilvēki, kuri patstāvīgi apgrozās augstākajās aprindās diez vai priecāsies pat par īpaši izdevušos Šveices pulksteņa kopiju. Ja tavs finansiālais stāvoklis to ļauj, tad labāk pievērs uzmanību elitāro brendu pulksteņiem – tādiem kā Patek Philippe, Breguet, Vacheron Constantin un citiem.

Toties, ja tavs vīrietis nevar iedomāties brīvā laika pavadīšanu bez sporta, viņš noteikti novērtēs daudzfunkcionālu, ūdens un trieciena izturīgu pulksteni.

No standarta sortimenta var izvēlēties Casio, bet, ja tu vēlies kaut ko īpašāku, pievērs uzmanību Šveices brenda Audemars Piguet sporta versijai.

Ja tu esi izlēmusi apstāties pie pulksteņu stenda, bet, joprojām, neesi izdibinājusi, kāda ir tava vīra gaume un kādiem modeļiem tavs vīrietis varētu dot priekšroku – kādu vakaru, it kā nejauši, kopā pašķirstiet skaistu aksesuāru katalogu un it kā starp citu, parunājiet par pulksteņiem…
Ceru, ka starp šīm dažām idejām tu atradi arī savējo…

Uz tikšanos tepatās,
Aija

Interesanti raksti :

 • Ne jau tāpēc, ka man būtu iestājies nostaļģijas periods un arī ne tāpēc, ka man drīz, pēc pāris gadiem, 50. Vienkārši nesen es lasīju grāmatu, ku ...

 • Žurnāls Forbes ir publicējis 2010.gada visaugstāk apmaksāto Holivudas aktrišu sarakstu un pārsvaru gūst „labākā vecuma” pārstāves! Sandra Bullo ...

 • Sākot ar šī gada 23.oktobri Ja arī tu esi nolēmusi un arī apņēmusies līdz Ziemassvētkiem notievēt un nevis ar drastiskām metodēm un diētām, be ...

 • Izdomāt un izveidot skaistu dāvanas iesaiņojumu nemaz nav tik grūti, lai gan daudzi pēc palīdzības dodas uz lielveikalu dāvanu iesaiņošanas nodaļā ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 

Tags: , , , , , , , , , , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata