Modes dizainera Elie Saab pavasaris 2011

Elie Saab modes dizainerisModes dizainera Elie Saab vārds vienmēr saistās ne ar ko citu kā eleganci, šarmu, seksualitāti. Arī 2011.gada pavasara modes kolekcijai nav citu apzīmējumu kā tikai šie.

Šo tērpu krāsu gammas brīnišķīgi der arī kāzu tērpu modeļiem – šampānieša, laša, gaiši zilā, baltā, maigi pelēkais, viegli oranžais…

Elie Saab (dažreiz viņu sauc vienkārši ES) ir dzimis 1964.gadā un pārstāv Libānas modes pasauli.

Savu modes dizainera vārdu viņš sāka popularizēt jau 18 gadu vecumā. Jau būdams bērns, viņš sāka šūt un jau tad zināja, ka pienāks diena, kad viņš savu iztiku pelnīs tikai ar šo nodarbi vien.

1981.gadā viņš devās mācīties uz Parīzi, bet pēc laika nolēma atgriezties mājās un tur atvēra savu pirmo dizainera darbnīcu.

1997.gadā Elie Saab bija pirmais ne-itāļu dizaineris, kurš tika iekļauts Itālijas Camera Nazionale della Moda sastāvā un tai pašā gadā viņš pirmo reizi demonstrēja savu kolekciju ārpus Libānas robežām – Romā.

1998.gadā viņš startēja Milānā un tai pašā gadā notika viņa modes skate Monako, kurā piedalījās arī Monako princese Stefānija.

Nākamajos gados Elie Saab sekoja ļoti strauja slavas aura. Viņa tērpi ir ļoti iecienīti daudzu slavenību un Holivudas zvaigžņu vidū.

Elie Saab un Holivuda (2) Elie Saab un Holivuda (3) Elie Saab un Holivuda (4) Elie Saab un Holivuda (5) Elie Saab un Holivuda (6) Elie Saab un Holivuda (7)

Zemāk pievienoju divas šī gada jaunākās dizainera kolekcijas – viena ir gaišos, pasteļa toņos, otro var nosaukt par melno kolekciju Smaidiņš.

Lai fotogrāfijas apskatītos vienlaicīgi visas, kas atrodas konkrētā lapas atvērumā, nospied uz pirmās fotogrāfijas ar “peles” kreiso taustiņu.

Elie Saab tērpus var atrast visās pasaules malās, tai skaitā arī Parīzes, Beirutas un Londonas (Harrods) butikos.

Un pašā nobeigumā video sižets no Elie Saab 2011. gada pavasara modes skates.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Pagājušajā nedēļā es izveidoju pārskatu par šī gada modernākajām kokteiļkleitām, to siluetiem, krāsām, audumiem un modeļiem. Šodien, kā jau solīju ...

 • Šodien es izveidoju šī gada modernāko kokteiļkleitu pārskatu. Zinu, ka daudzām no mums tuvojas ballīšu, tusiņu, kokteiļvakaru un citu jauku pa ...

 • Šodien apskatīsim tos mēteļu modeļus, siluetus, krāsas un audumus, kas ir moderni 2010-2011 sezonā. Ja tev vēl jāizvēlas jaunā pavasara mēteļa mod ...

 • Arvien vairāk sieviešu priekšroku dod tieši īsiem matu griezumiem un tas nav nekāds brīnums. Tas ir ērti, stilīgi un vēl viens liels pluss mums, 4 ...

 • Rudens apavu mode vienmēr ir konservatīvāka, nekā pavasara vai vasaras apavu kolekcijas, kas allaž ir raibas, krāsainas un dažnedažādiem fasonie ...

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata