Padomi vientuļām sievietēm: kā atrast vīru vecumā pēc 40. 2.daļa

kā iepazities (2)Un tā. Tu esi atmetusi visus aizspriedumus! Ko tālāk?

Vispirms tev “jāpiesātinās” ar domu, ka tuvākajā nākotnē tev būs sekss. Šī doma vien tavam organismam liks izstrādāt adrenalīnu un feromonus, kurus jau kopš neatminamiem laikiem cilvēce ir centusies „iedzīt atpakaļ pudelē”.

Esi formā vien-mēr! Gatavojoties ballītei, nevelc kleitu Nr.2 tāpēc vien, ka tev negribas nonēsāt savu labāko kleitu (Nr.1) un arī tāpēc, ka esi izlēmusi neaizkavēties tur ilgāk par stundu. Vienmēr atceries, ka viss ir iespējams un citādi VIŅŠ par tevi padomās: „ Cik garlaicīga sieviete…”

Maini sevi! Augstpapēžu kurpju vietā kādreiz uzvelc sporta apavus, kleitas vietā džinsus (vai otrādi). Izveido pati sev par pārsteigumu negaidītu frizūru. Nav obligāti izskatīties labāk, pilnīgi gana sajusties savādākai. Galvenais – apjaust, ka tu esi ievērības cienīga un tev ir vērts pievērst uzmanību.

-Šis ieteikums noderēs ne katrai, bet tai, kurai tas būs vietā, sapratīs pati: pamet savas draudzenes! Kas vēl ir vientuļai sievietei, ja ne uzticamas draudzenes? Draudzenes, kas tevi iesēdinās taksī un pazvanīs, lai pārbaudītu vai esi veiksmīgi nonākusi mājās.

Visu cieņu draudzenēm, bet tieši viņas diktē tev tavas dzīves stilu. Viņas domā, ka ir tiesīgas tevi mācīt dzīvot. Ja ballītē sāksi koķetēt ar vīrieti, kas gan cits, ja ne mīļotās draudzenes tev sūtīs zīmīgus mājienus,flirta māksla (2) nesaprotami piepaceltas uzacis un vicinās ar pie deniņiem pieliktu pirkstu? Un ar gadiem viss kļūs tikai briesmīgāk. Tāpēc uz ballītēm labāk dodies bez draudzenēm!

Vīrietis „jāņem” pašai. Neceri uz to, ka viņš tevi atradīs. Ja tev vīrietis patīk, negaidi, lai viņš tev pierāda, ka ir tavas uzmanības cienīgs, kā to dara lielākais vairums vientuļo sieviešu.

Flirtē. Tu domā, ka tu esi pietiekoši rotaļīga? Tad flirtē vēl vairāk, divreiz vairāk un četreiz vairāk! Vientulība sievietes padara pārāk uzmanīgas – viņas baidās izskatīties stulbas. Baidās izskatīties kā seksuāli norūpējušās vīriešu mednieces. „Viņš padomās, ka esmu ielasmeita.” Muļķības! Vīriešiem patīk koķetīgas sievietes.

Daži vērtīgi flirta ieteikumi:

-izrādi ieinteresētību par to, ko viņs runā.

-skaties viņam acīs cik vien var ilgāk, lai jums abiem rastos doma, ka šī tikšanās nav nejauša.

-izskaties acīmredzami iespaidota.

-paķircini viņu, bet tikai nedaudz, neskarot aizliegtās tēmas: vecums, mati, šļupstēšana, mamma, cik viņs iedzēris vai cik viņš ļoti svīst utt.

– glaimo, bet ne stulbi. Un tikai vienu reizi.

-nepieskaries viņam. Vari nejauši pieskarties viņa rokai…Bet labāk nedari to.

-kaut kurā momentā pazūdi viņa skatienam. Uz minūtēm 10. Radi iespēju viņam tevi pazaudēt.

-daži iesaka parotaļāties ar saviem matiem, aizskart sevi dekoltē zonā vai rotaļāties ar savu auskaru… Tomēr, tas nav ieteicams.

-nekādā gadījumā neaplaizi lūpas.

-esi ekstravaganti atklāta visos jautājumos (izņemot medicīniskas tēmas). Tiešums atbruņo.

sieviete iepazistas ar virieti-ļauj viņam justies atbildīgam par tevi. Palūdz: „Vai Jūs varētu man atnest vēl vienu vīna glāzi?”, „Vai es varu uz mirkli pret Jums atbalstīties, man jānoauj kurpe…”, „Kā Jums liekas – vai šobrīd var iegādāties nekustamo īpašumu?”

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Nobeigums sekos. Publikācijas 1.daļa.

Interesanti raksti :

 • Žurnāls Forbes ir publicējis 2010.gada visaugstāk apmaksāto Holivudas aktrišu sarakstu un pārsvaru gūst „labākā vecuma” pārstāves! Sandra Bullo ...

 • Ja sievietei tās piemīt, no viņas vīrs nekad neaiziešot... Vācu sociologi aptaujāja vīriešus vecumā no 25 līdz 50, lai noskaidrotu uz kuriem tad ...

 • Šoreiz  bez vārdiem un liekvārdības.   Neatkarīgi no tā vai tu esi māte vai meita,  vai tev šobrīd  25, 40 vai 65, ziema aiz l ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Skatoties un klausoties šo video manās acīs sariesās asaras…Ne tikai par mums sievietēm pēc 50. Vispār par mums, sievietēm. Par mums cilvēkiem. Pa ...

 

Tags: , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata