10 lietas, kas vīriešus kaitina

pļāpīga sievieteLielākā vīriešu daļa  sievietes mīl. Viņi skatās uz mums, viņiem patīk kā mēs smaržojam, kā mēs ejam un smaidām.

Dažreiz, liekas, ka mēs saprotam viens otru un, ka visi apgalvojumi par to, ka vieni ir no marsa un otri no venēras ir muļķības…

Bet patiesībā ir pavisam savādāk. Mums ir grūti ar viņiem, bet agri vai vēlu paliek skumīgi bez viņiem. Bet arī viņiem ar mums nav īpaši viegli. Ne katru dienu vīriešiem ir iespēja pateikt, kas viņiem mūsos nepatīk.

Šodien blogā par 10 lietām jeb īpašībām mūsos, kas vīriešus kaitina visvairāk. Varbūt to zinot, mēs spēsim viens otru saprast labāk?

1. Sieviete izliekas par nevainīgu būtni.

Vispirms sāksim ar to, ka izlikties nevajag nekad – tā nav laba doma. Agri vai vēlu tāpat viss taps skaidrs un zināms. Nav jāveido ap savu galvu nimbs, ja tev ir vētraina pagātne un padomā vēl kādi pieci pielūdzēji…

2. Citu sieviešu kritika.

Kāpēc sievietēm ir tik grūti otrai izteikt komplimentu? No kā mēs baidāmies? No konkurences? Kamdēļ sievietēm ir vieglāk izteikt kritiku par kādas citas sievietes lieko svaru vai par frizūru, nekā paslavēt viņu?
Esi mīļa un pieklājīga! Vīriešiem nepatīk mūsu monologi par šīm tēmām!

Pateikt to, cik jauki izskatās garāmejošā sieviete sarkanajā kleitā, ir labi, bet kamdēļ piemetināt to, cik viņas gurni ir  ļengani…? Šīs piezīmes attiecībā uz citu sievieti neliecina neko labu par tevi, nevis par to otro…

3. Greizsirdības lēkmes.

Nevienam nepatīk skandāli. Vai viņš tevi krāpj vai nekrāpj – kamdēļ rīkot skandālus? Tavas greizsirdības scēnas liks viņam aizdomāties tikai sieviete greizsirdīgapar vienu: ka tu esi egoiste, ka tev nav nekādu citu interešu kā tikai izsekot viņa gaitas un, ka tu esi par sevi nepārliecināta sieviete. Un būs tikai 2 varianti: vai nu viņš tevi sāks krāpt, lai par velti nesaņemtu  šos pārmetumus vai…tu paliksi viena.

Ja krāpj? Tad ko tu ar to panāksi? Neko! Attiecībās iezagušos neuzticības faktu neizdzēst ar skandālu, tā atrisināšana būs jāšķetina savādāk. Cīnies ar savām sliktajām manierēm, pirms sāc cīnīties ar vīra (tavuprāt) iespējamo neuzticību un sliktajām manierēm.

4. Atkarīgas un nevarīgas sievietes.

Nevienam vīrietim nepatīk sieviete, kas pat zobus bez vīra klātbūtnes nevar izmazgāt.  Bet mūsu vidū ir arī tādas, kurām mūždien vajag, lai par viņām rūpētos. Viņas tracina vīriešus ar savu „kasīšanos” tad, ja viņi neattaisno viņu cerības.

Patiesība ir tā, ka vīriešiem patīk sievietes, kas gan zobus pašas spēj izmazgāt, gan windows pārinstalēt. Bet nevajag uz sevi uzvelt visu un pārāk daudz. Ļausim, dažreiz, saviem vīriešiem justies par supervaroņiem.

5. Zināmā šifrēšana.

Vai atceraties visu sieviešu iemīļoto jautājumu: „ Mīļais, par ko tu šobrīd domā?” Un tādos brīžos nabaga vīriešiem jācenšas izdomāt kaut ko jauku. Neliec savai otrai pusītei justies stulbi! Ir, taču, zināms par ko viņi domā – par daudzām lietām vienlaicīgi un neuztraucies – arī par tevi to starp! Tikai nedari tā, lai tie brīži, kad viņš domā par tevi nepārvērstos viņam par murgiem, kuros iezogas domas cik apnicīga tu vari būt…

Ja tavs vīrietis izskatās satraukts, vienkārši pajautā: kas noticis. Bet atceries – dažreiz ir labāk nezināt, kas notiek otra smadzenēs…

Bieži vien vīriešiem nav skaidrs kāpēc sieviete saka: nē, jo tas var nozīmēt daudz ko… Koķetēšana ir viena lieta, bet nepārcenties! Izsaki savas domas un nostāju skaidri.

6. Ielaušanās personīgajā telpā.

vīrietis ciešMums, sievietēm, raksturīgi visus savus tuviniekus apčubināt un aprūpēt… dažreiz mēs sākam bāzt degunu tur, kur neviens mūs negaida un nelūdz…

Nekad necenties pārņemt kontroli pār sava vīrieša domām un personīgo telpu! Neuzdod liekus jautājumus, necenties viņu kontrolēt, cieni viņa paradumus un tradīcijas. Un, ja tās ir tradīcijas, kas tev, liekas, var nepatikt (piemēram, kā krievu kinofilmā – 31.decembra pirts apmeklējums ar dažiem draugiem), tad par tām jāizrunājas  līdz tam, kad uzsākat kopdzīvi.

7. Pārlieka emocionalitāte.

Sievietes, atšķirībā no vīriešiem, ir ļoti emocionālas būtnes. Mēs varam būt satrauktas gan par nolūzušu nagu un mēs varam sākt raudāt, skatoties kādu filmu. Bet pats dīvainākais – mēs liekam mūsu vīrietim tikt galā gan ar šo jezgu, gan mūsu emocionālo nekārtību. Esmu redzējusi situāciju, kad sievietes nolūzušais nags ir vesela 10 minūšu monologa vērts un pēc tam vismaz 1 stundas situācijas atrisināšanas vērts un to dara nevis naga īpašniece, bet gan  vīrietis ir tas, kas skrien un meklē visu, kas nepieciešams, lai nags iegūtu sievietei pieņemamo izskatu…Stulbi.

Un vēl. Ir tāds sieviešu iemīļots ierocis – asaras, kuras stūrī iedzīs jebkuru vīrieti. Vīrietis nezina, ko darīt ar raudošu sievieti! It īpaši tad, kad asaru iemesls nav viņš. Viņam būtu vieglāk tikt galā ar situāciju, kad asaras ir viņa vainas dēļ.

8. Iepirkšanās jeb šopings.

Vīrieši necieš pārgājienus pa veikaliem!!! Ja vēlaties sastrīdēties, tad ņemiet savu vīrieti uz veikaliem līdzi – izvēlaties sev tērpus, apavus, kosmētiku un visu iepirkšanāspārejo…

Ja vīrietis neizrāda vēlmi iet ar tevi uz veikaliem, nevelc viņu līdzi un nedusmojies uz viņu par to! Pieņem to un izrādi, galu galā, kaut kādu spēju būt patstāvīgai.

9. Mūžīgā pļāpāšana.

Patiesu, nobriedušu attiecību skaistums – prieks būt klusumā. Ir tik patīkami zvilnēt, sēdēt vai iet kopā un neizjust nepieciešamību uzturēt sarunu, bet vienkārši gūt baudu par to,ka esat kopā!

Bez tam, vīrieši nepamana cik viņi paši ir pļāpīgi – viņiem ļoti patīk, kad mēs klausāmies viņos. Tāpēc, pataupi savu nevaldāmo kāri papļāpāt vienam ar otru. Vairāk klausies, mazāk pļāpā.

10. Seksa kā ieroča izmantošana.

NEKAD, NEKAD nedraudi, izmantojot seksu – tas nav ierocis! Kādu reakciju tu sagaidi to darot ??? Sekss ir vīriešu vajā vieta un tas ir jūsu attiecību un simpātiju rādītājs. Labāk iesit viņam ar pannu, nekā atsakies no seksa ar viņu!

Vienkārši iedomājies – kā TU reaģētu,ja tavs vīrietis tev piedraudēto ar to pašu, ja tu viņu vēlreiz vilksi līdzi uz veikaliem..? Ahā….vai skaidrs?

Rezumē: mācies būt pacietīga un iecietīga pret savu vīrieti un pretējo dzimumu kopumā. attiecības starp vīrieti un sievieti

Galu galā – mums katram un katrai ir savi „tarakāni galvā”, kuri, patiesībā, ir tās mūsu attiecību rozīnītes. Tāpēc, pieņem citus cilvēkus tādus kādi tie ir.

Neviens nav ideāls. Arī mēs, sievietes – gan  kopumā, gan katra atsevišķi. Un tieši tāpēc mūsu vīrieši pacieš mūsu „izgājienus”…

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Ja sievietei tās piemīt, no viņas vīrs nekad neaiziešot... Vācu sociologi aptaujāja vīriešus vecumā no 25 līdz 50, lai noskaidrotu uz kuriem tad ...

 • Ir noteiktas frāzes, kuras vīrieši no savām mīļotajām sievietēm dzirdēt negribētu. „Iesim uz veikalu” – viena no visbiežāk izmantotajām. Tavai ot ...

 • Pastāv mīts, par pretējā dzimuma pievilcības kritērijiem. Sievietes bieži vien domā: ja vien es būtu slaida, ja vien man būtu skaistas krūtis (se ...

 • Atradu kādu stāstu-pamācību. To iztulkoju - lai var izlasīt gan jauns, gan ne tik jauns, gan vecs. Gan vīrietis, gan sieviete. Tā noderēs katram. ...

 • Šodien mūsu sievišķīgajā blogā nopublicēšu pirms dažām dienām internetā nejauši atrastas vīrieša domas par tēmu – vai vīrietis spēj piedot sieviet ...

 

Tags: , , ,

Atbildes pavisam: 3

Man ir ko teikt »

 
 • Anna

  Ļoti saturīgs, precīzs īpašību uzskaitījums ! Pa vienai un atsevišķi it kā zināms sen, bet tā kopā -pirmoreiz lasu. Interesanti un,protams, pareizi. Jāatceras palaikam.

   
   
   
 • wwww

  Ja ja ja, skumji! Tikai jadoma par viriesiem. Kur paliek tad sievetes velmes? Vai nav japienem viens otru tadu kadi esam? Ta ir izlutinajas Latvijas viriesi, sosku tikai pietrukst ktram mute.

   
   
   
 • Aija

  Cienījamā kundze, wwww! :) Vai neievērojāt, ka šis blogs ir sievietēm? Es, taču, nevaru mūsu blogā likt padomus vīriešiem…?

  Un vēl – daudzas mūsdienu sievietes nu neparko nebūs pazemīgas un vienmēr meklēs vainu otrā vairāk nekā sevī… Nu neviens un nekad nav apgalvojis, ka “pagale deg viena”…vai ne? Bet, man ir jautajums jums, wwww – kas ir šo vīriešu mātes, kas viņus tādus ir izaudzinājis? Sievietes. Es noteikti neapgalvoju, ka atkal pie visa vainīgas tikai mātes, bet kamdēļ tad tāda kāre šodien ģimenēs visu vadīt, valdīt pār visu, pieņemt lēmumus vīru vietās…Viņi ir kūtri, nespējīgi? – nu atkal atgriežamies atpakaļ… Vienmēr jebkas ir kaut kādas darbības vai bezdarbības sekas. Savādāk nekas dzīvē nenotiek. Un,ja tavā mājā ir kūtrs vīrietis (vīrs vai znots) – tātad tādu viņu audzinajusi kāda sieviete. Tev jācieš? Lūdz Dievu. Lūdziet Dievu sievas par saviem dēliem, saviem vīriem, znotiem,savām ģimenēm un savu valsti. Un pieskatiet – kāds aug TAVS dēls. Tas nemaina lietas būtību? Maina gan! Dievs var mainīt visu vienā sekundē. Netici? Nu tad laiks par to aizdomāties un sākt domāt – kamdēļ ir tā kā ir un kamdēļ visos laikos (kā redzams Bībelē) ir tā bijis, ja dara TĀ un ir bijis, ja dara ŠITĀ. :)

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata