Frāzes kuras vīrieši dzirdēt nevēlas

sievietes un viriesa attiecibasIr noteiktas frāzes, kuras vīrieši no savām mīļotajām sievietēm dzirdēt negribētu.

„Iesim uz veikalu” – viena no visbiežāk izmantotajām. Tavai otrajai pusītei noteikti nav nekādas vēlēšanās pusi dienas nostāvēt pie uzlaikošanas kabīnes. „Tu uzvedies kā tavs tēvs” – vēl viens piemērs, tikai vēl kaitinošāks.

Lūk, to frāžu uzskaitījums, kuras vīriešus tracina visvairāk.

Es padomāju un man tev kaut kas jāpajautā…

Tādas frāzes parasti turpinās sekojoši: „kāpēc tu mani mīli?” vai „vai tu esi domājis par mūsu nākotni?” – šīs frāzes nav tās, kas stipro dzimumu iedvesmo.

Esi vīrietis!

Nekas tā neaizvaino vīrieti, kā viņa vīrišķīguma apšaubīšana. Tāpēc, labāk būs, ja tu šo frāzi no sava vārdu krājuma izmetīsi, jo vienalga ar to neko nepanāksi un tā var kļūt tikai par jauna strīda iemeslu.

Mani vecāki grib ar tevi satikties…

Pēc vīriešu domām šī frāze var nozīmēt tikai vienu no diviem:

 1. Jūsu attiecības sāk kļūt nopietnākas.
 2. Viņu grib „preparēt” zem ģimenes psiholoģiskā mikroskopa.

Neviens no šiem punktiem sajūsmu vīrietī neradīs.

Man sāp galva!

Tas nozīmē tikai to, ka šī vakara ilgās gaidas bija veltīgas… Diemžēl, būs vien mierīgi jāliekas gultā un jācenšas pēc iespējas ātrāk iemigt.

Mans bijušais darīja savādāk…


Šāda frāze ievaino vīrieša pašapziņu ļoti sāpīgi un ne ar ko labu tas nebeigsies. Kā tas var būt, ka viņš tika salīdzināts ar vīrieti, kuru tu pameti!?viriesa attiecibas ar sievieti

Par ko tu domā?

Ak, kā gribētos zināt katru viņa domu un jūtas. Bet, diemžēl, vīrieši nevēlas tajās dalīties. Un tev ar to būs jāsamierinās.

Kā tu domā vai viņa ir simpātiska?

Visdrīzāk tu šo jautājumu uzdosi tad, ja ievērosi viņa aizķērušos skatienu „aiz” blondīnes pie blakus galdiņa. Ja viņš atbildēs „nē”, būs, skaidrs, ka viņš melo, bet diez vai viņš atbildēs savādāk. Tāpēc, būtu gudri, ja tu savu vīrieti netirdītu.

Vai tu ievēroji, ka manī ir kaut kas mainījies?

Diemžēl, ja runa iet par sīkumiem (pēc viņu domām – par sīkumiem), vīrieši bieži vien ir neuzmanīgi. Tici man, ja tava otrā pusīte neievēroja, ka tev ir jauni auskari, tas nemaz nenozīmē, ka viņš tevi vairs nemīl. Vīrieši pievērš uzmanību kopējam tēlam, bet sīkām detaļām (kā viņiem liekas)…reti. Pat, ja tu šos auskarus izvēlējies vairāku dienu garumā.

Bet mana draudzene ir stāvoklī…

Ne jau tāpat vien tu šo frāzi pateici…Un tavs vīrietis to ļoti labi saprot. Stiprā dzimuma pārstāvji ne vienmēr ir gatavi uz šādiem „sarežģījumiem”.

Mums ir jāparunā…

sievietes un viriesa attiecibas (2)Vīrieši uzskata, ka pēc šīs frāzes nekas labs sekot nevar: vai nu attiecību pārtraukšana, vai ilga saruna par to, kas tev nepatīk jūsu attiecībās. Viņš centīsies atrast iespēju no šīs sarunas izvairīties.

Protams, tīšām vai netīšām pateiktu frāžu ir daudz, un bieži vien šīs pašas frāzes izsaka arī vīrieši mums…bet es gan gribētu sievietes aicināt dzīvot patiesāk un atklātāk, bez viltībām un zemtekstiem…jo, kā es jau teicu kādā no rakstiem – vīrieši nemaz nav tik nejūtīgi un neloģiski kā mums gribētos vai kā mums liekas.

Kopdzīve bez „starta” jeb „ievada” un „zemteksta” frāzēm, domāju, būtu daudz labāka un vienkāršāka gan mūsu vīriešiem, gan mums pašām.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Ja sievietei tās piemīt, no viņas vīrs nekad neaiziešot... Vācu sociologi aptaujāja vīriešus vecumā no 25 līdz 50, lai noskaidrotu uz kuriem tad ...

 • Žurnāls Forbes ir publicējis 2010.gada visaugstāk apmaksāto Holivudas aktrišu sarakstu un pārsvaru gūst „labākā vecuma” pārstāves! Sandra Bullo ...

 • Šoreiz  bez vārdiem un liekvārdības.   Neatkarīgi no tā vai tu esi māte vai meita,  vai tev šobrīd  25, 40 vai 65, ziema aiz l ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Skatoties un klausoties šo video manās acīs sariesās asaras…Ne tikai par mums sievietēm pēc 50. Vispār par mums, sievietēm. Par mums cilvēkiem. Pa ...

 

Tags: ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata