Visīsākais un patiesākais tests

tests

Jautrs, bet ļoti precīzs cilvēku tipa noteikšanas tests. Ļoti tieši izceļ gaismā mūsu galvenās īpašības, īpatnības un arī trūkumus. Ir precīzi jāatbild tikai uz diviem jautājumiem…

Kas tev vairāk garšo?

1. Gurķis vai tomāts?

2. Melone vai arbūzs?

Tas arī viss.

Testa rezultāti:

Gurķis un melone

Šāda izvēle ir vairāk raksturīga vīriešiem, nekā sievietēm. Šī tipa vīrieši ir vīrišķīgi un nopietni. Viņi reti nonāk kāda ietekmē un nepakļaujas alkoholismam. Starp viņiem ir daudz sportistu un ceļot mīlētāju.

Ar šādu vīrieti sieviete jutīsies kā aiz akmens sienas – viņa atbildības sajūta attiecas arī uz ģimenes attiecībām. Tādi vīrieši ir mērķtiecīgi un viegli sasniedz nospraustos mērķus.

Bet šī tipa pārstāvjiem ir arī trūkumi – gurķu-meloņu vīrietim trūkst romantisma, tāpēc, ja sieviete no viņa gaida ziedus, tad labāk tos negaidīt, bet gan vieglā formā un konkrēti likt saprast, ka tiek gaidīti ziedi.

Šī tipa sievietes bieži vien kļūst par priekšniecēm, bet ģimenes dzīvē viņas ir bezpalīdzīgas, kā bērni – slikti gatavo ēst, neprot rīkoties ar budžetu, nemīl mājasdarbus – mazgāt drēbes un traukus. Tomēr šāda sieviete vīrietim var kļūt par uzticamu un saprotošu draugu.

Tomāts un arbūzs

Tomātu-arbūzu cilvēki ir jautri un aktīvi. No citiem viņi atšķiras ar paaugstinātu komunikabilitāti, bet ne vienmēr attiecībās ir stabili: viņu rakstura eksplodēšana nereti beidzas ar skandāliem. Šī tipa vīrieši ir gardēži.

Šie „tipi” ir slinki un priekšroku dod čībiņām un halātam, mugursomai un guļammaisam. Sievietes ir emocionālas, mīl dzīvniekus un mājīgumu, ar viņām blakus vienmēr ir silti un ērti. Viņas neprot pīt intrigas, bet spēj būt netaktiskas, jo runā to, ko domā: patiesums un nespēja būt viltīgam ir galvenās šī tipa pārstāvju īpašības.

Gurķis un arbūzs

Šī tipa cilvēki visu laiku izjūt dvēselisku nemieru. Viņu ārējais miers un atturīgums sevī slēpj iekšējo saspringumu.

Par šādiem vīriešiem saka: klusie ūdeņi tie dziļākie. Ar šo cilvēku būs jādzīvo kā uz vulkāna: nekad nezini, kas būs rīt un kādu ideju viņš auklē šobrīd.

Gurķu-arbūzu sievietes nerīko skandālus sīkumu dēļ – viņas krāj aizvainojumus un kādā brīnišķīgā dienā spēj saplēst visus mājā esošos traukus un nereti pat pret nabaga vīra galvu… Šie cilvēki ir visradošākais tips. Tie spēj spriest, prātot, viņu vidū ne reti ir zinātnieki un izgudrotāji. Bet, no otras puses, ja arī Ostaps Benders izietu šo testu, tad droši vien viņš iekļūtu šajā – „gurķu-arbūznieku” nometnē.

Melone un tomāts

Ja tev garšo tieši šie augļi – tu esi līdzsvarots, taktisks un mierīgs cilvēks. Tev piemīt iekšējā takta izjūta un jutekliskums. Tu mīli skaistas lietas un tev ir brīnišķīga gaume.

Meloņu-tomātu vīrieši ir nedaudz sievišķīgi. Ļoti bieži viņi kļūst par māksliniekiem, muzikantiem, respektīvi – radošums šiem cilvēkiem ir ļoti tuvs. Šī tipa sievietes ātri iemīlās, ir jūtīgas, mīlestībā ļoti kaislīgas un pastāvīgas. No tomātu-meloņu sievietēm rodas uzticīgas, maigas un čaklas sievas. Bet šī tipa vīrieši var izrādīties egoistiski narcisi.

Vislabākie pāri veidojas starp:

– Vīrieti „meloni-gurķi” un sievieti „gurķi-arbūzu”;

– Vīrieti „meloni-tomātu” un sievieti „meloni-gurķi”;

– Vīrieti „gurķi-arbūzu” un sievieti „tomātu-arbūzu”;

– Vīrieti „tomātu-arbūzu” un sievieti „tomātu-meloni”.

Kas Tu esi?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Sākot ar šī gada 23.oktobri Ja arī tu esi nolēmusi un arī apņēmusies līdz Ziemassvētkiem notievēt un nevis ar drastiskām metodēm un diētām, be ...

 • Rudens ir laiks, kad gribas ieritināties dīvāna stūrī, ietīties siltā segā, nolikt blakus sev kūpošas, smaržīgas tējas krūzi un lasīt... Rudens ir ...

 • Žurnāls Forbes ir publicējis 2010.gada visaugstāk apmaksāto Holivudas aktrišu sarakstu un pārsvaru gūst „labākā vecuma” pārstāves! Sandra Bullo ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Ne jau tāpēc, ka man būtu iestājies nostaļģijas periods un arī ne tāpēc, ka man drīz, pēc pāris gadiem, 50. Vienkārši nesen es lasīju grāmatu, ku ...

 

Tags: ,

Atbildes pavisam: 2

Man ir ko teikt »

 
 • marcus

  bet ja negaršo neviens no šeit minētajiem dārzeņiem?

   
   
   
  • Šaubos gan, ka tā var būt :))…

    
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata