Vai vīrietis spēj piedot sievietei neuzticību

domatajsŠodien mūsu sievišķīgajā blogā nopublicēšu pirms dažām dienām internetā nejauši atrastas vīrieša domas par tēmu – vai vīrietis spēj piedot sievietei neuzticību.

Tas būs tulkojums. Šoreiz es neizteikšu savas domas. Gaidīšu tās no jums – gan no sievietēm, gan vīriešiem.

Kaut vai reizi dzīvē katra sieviete sev ir uzdevusi jautājumu: vai vīrietis ir spējīgs piedot neuzticību? Un šodien es kā vīriešu dzimtas pārstāvis gribu atbildēt visām sievietēm un nomierināt viņu ziņkārību.

Var sniegt īsu atbildi – jā, vīrieši piedod neuzticību. Bet tas notiek ne vienmēr un ne ar visiem, atkarīgs no cilvēka un apstākļiem.

Neuzticība gan sievietēm, gan vīriešiem ir neizturama un nežēlīga. Tā liek ciest, sāpina, nes vilšanos, rada depresiju un skumjas. Tai pašā laikā, vīrieši un sievietes pret neuzticību izturas dažādi.

Vīrietim vienmēr ir jāzina krāpšanas apstākļus. Visdrīzāk pirmajās minūtēs viņš nevēlēsies jūs dzirdēt, pat nevēlēsies jūs redzēt. Viss, kas viņam tobrīd būs nepieciešams – uzticami draugi un pudele. Nē, viņš nežēlosies draugiem, kā to darītu sieviete, viņš klusējot ielies sevī tik daudz alkohola, cik būs nepieciešams, lai tuvāko pāris dienu laikā neatjēgtos. Tomēr pēc kāda laika, kad saspringums mazināsies, nervi nomierināsies, viņam gribēsies noskaidrot kāpēc tas tā notika. Vīrieša loģika pieprasīs vairāk informācijas par notikušo. Šai brīdī sievietei rodas neliela iespēja taisnoties un visu atgriezt savās vietās.

Ir vērts atcerēties, ka vīrietis nekad, nekādā gadījumā nepiedos neuzticību, ja sieviete viņu nemīl. Stiprajam dzimumam tas nozīmē pilnīgu noraidījumu, nevērību un pazemošanu. Šāda rīcība būs kā nokauta sitiens vīrieša pašapziņai un viņš neļaus sev ar to samierināties.

Ir gadījumi, kad vīrieši visu dara, lai viņus krāptu. Šādā situācijā viņi nemīl savu sievieti, viņiem apnikušas šīs attiecības, bet lai atzītos, ir pārāk gļēvi. Tādā veidā, vīrieši izrāda savu vājumu, vēlas „izlīst no ūdens sausā”, nezaudējot savu autoritāti. Šādā gadījumā skaidrs, ka nekādas piedošanas nebūs. Viņi paši provocē sievietes neuzticību, lai ātrāk izšķirtos.

Vīrietis krāpšanu var piedot tad, kad viņš patiešām mīl. Mīl ne tikai vārdos, skaistās frāzēs, bet arī darbos. Šai gadījumā vīrietis centīsies saprast, kāpēc viņa sieviete viņu krāpusi. Jo krāpšana – tā ir darbība, kas liecina par to, ka attiecībās kaut kas nav kārtībā. Tāpēc mīlošs vīrietis centīsies situāciju izprast, padomāt vai tik pats nebija kaut kurā brīdī nevērīgs, iespējams par maz uzmanības veltīja sievietei, varbūt nepietika maiguma attiecībās, siltuma, kuru viņa atrada citur. virietis-cieš

Prasme piedot – spēcīga īpašība, kura piemīt ne katram cilvēkam. Tāpēc uz jautājumu: Vai vīrieši piedod neuzticību labāk atbildēt katram vīrietim patstāvīgi.

Bet, ja tu savu vīrieti mīli, ja tu vēlies saglabāt jūsu attiecības – nekad nekrāp! Pat, ja vīrietis tev piedos, viņš nekad par to neaizmirsīs un jūsu attiecības vairs nekad nebūs kā agrāk.

Avots: woman.md

——–

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Ja sievietei tās piemīt, no viņas vīrs nekad neaiziešot... Vācu sociologi aptaujāja vīriešus vecumā no 25 līdz 50, lai noskaidrotu uz kuriem tad ...

 • Interesanti, kā vīriešiem dzīvojas laulībā? Kas, viņuprāt, var kļūt par šķiršanās iemeslu? Šie un citi jautājumi abu dzimumu pārstāvjiem tika uzdo ...

 • Atradu kādu stāstu-pamācību. To iztulkoju - lai var izlasīt gan jauns, gan ne tik jauns, gan vecs. Gan vīrietis, gan sieviete. Tā noderēs katram. ...

 • Ir noteiktas frāzes, kuras vīrieši no savām mīļotajām sievietēm dzirdēt negribētu. „Iesim uz veikalu” – viena no visbiežāk izmantotajām. Tavai ot ...

 • Ko vīrieši domā par mūsu make-up? Par šo tēmu ir izdevies noskaidrot piecus interesantus faktus. 1. Nesenais pētījums liecina, ka sievietes tad, ...

 

Tags: , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata