Kāpēc mēs nēsājam tikai 10-20% no savas garderobes

ka_veidot_savu_garderobiBieži vien mēs nepareizi veidojam savu garderobi un kļūstam par veselas, galu galā, nevajadzīgu apģērbu kolekcijas īpašniecēm.

Jā, skapis IR pilns, jo mēs taču sekojam modei un bieži vien gribas sev nopirkt kaut ko jaunu, gribas sevi iepriecināt, palutināt, uzmundrināt… Bet rezultātā – ģērbt nav ko! Kāda tam visam diagnoze? – bezgalīgās garderobes sindroma „upuris”.

Statistika apgalvo, ka lielākā cilvēku daļa (un it īpaši sievietes) nēsā tikai 10-20% no savas garderobes. Sievietes, kuras neziņā stāv pie stāvgrūdām piebāzta skapja un sūkstās: „Man nav ko vilkt mugurā!” ir dzīvs šo apgalvojumu pierādījums. Daudzi apģērbi mums nepatīk arī tāpēc, ka mēs tajos izskatāmies muļķīgi, kaut kā ne tā…

 • Vai tiešām problēma ir tajā, ka skapī ir maz vai daudz apģērbu vai arī tajā, ka mēs vienkārši nezinām kā tos pareizi iegādāties?
 • Kā to visu nēsāt un kā to visu sakārtot un ko pirkt turpmāk?
 • Kā tad galu galā, neskatoties uz ierobežotajām finansēm, būt vienmēr gaumīgi ģērbtām un justies tajā visā pārliecinoši un ērti?

Padomā, varbūt arī tev ir apnicis vilkt atkal un atkal vienu un to pašu mantu?

Un, ja nu tev skapī jau tagad varētu atrasties daudz citu alternatīvu?

Varbūt arī tev ir apnicis pirkt apģērbu…un to nenēsāt?

Varbūt arī tev viss apģērbs liekas nepiemērots/neskaists/nemoderns/…vienkārši kaut kāds „ne tāds” un tu dusmīga atkal velc vienu un to pašu, ko vilki vakar un aizvakar?

Ja uz kaut vienu jautājumu atbildēji ar „jā”, tad ir laiks apstāties un uz pusotru mēnesi aizliegt sev doties uz veikalu.

Kāpēc? Lai beidzot sakārtotu pareizi gan savu tagadējo garderobi, gan sapratni, gan domas, gan paradumus. Jā, izrādās, ka to visu sakārtot un iemācīties piemeklēt apģērbu pareizi ir absolūti reāli!

Pusotra mēneša garumā, vienu reizi nedēļā neliela sieviešu grupa būsim kopā, bet katra pie saviem datoriem, savā mājā, lai katra priekš sevis šo problēmu atrisinātu uz visiem laikiem.

Un, ja šis stāsts, kas minēts augstāk, ir par tevi, tad es domāju, ka ir pienācis laiks doties nevis pēc kārtējā nepareizā pirkuma, kas nokļūs tajā pašā skapī , kurā ir mantas zem zīmoga „Man nav ko vilkt mugurā”, bet gan tā vietā pieteikties Buduars.lv vebināru ciklam „STILĪGAS ĢĒRBŠANĀS MĀKSLA. Garderobes  Sakārtošanas, Veidošanas un Iepirkšanās prasmes 5 nedēļu laikā.”

Mēs gaidām arī Tevi – kopā taču drošāk, interesantāk un jautrāk!

Uz tikšanos vebināros,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata