Visa patiesība par krāsu paleti…

 

skapis

Nevienai no mums nerodas problēmas, kad ir jānopērk vienkrāsains apģērbs. Problēmas sākas, kad šo apģērbu ir ar kaut ko jāsaskaņo un jāpiemeklē pie tā aksesuāri. Šajā brīdī rodas šaubas, nedrošība un piezogas klāt vēl vecie garderobes veidošanas paradumi…

Kad es vadu garderobes veidošanas vebinārus, bieži vien sievietēm uzdodu jautājumu – cik daudzām krāsu palete jau ir un vienmēr ir sievietes, kas jautā kamdēļ krāsu palete ir domāta un ko ar to dara. Bet par cik jautājums “kā to izmantot? Kur, kā un kad to pielietot?” pastāv gan palešu īpašniecēm, gan tām, kuras paleti iegādāties vēl sapņo, tad sapratu, ka ir nepieciešams vebinārs, kurā vienreiz par visām reizēm sievietes uzzina “visu patiesību par paletēm”.

Tāpēc, ja Tu savu sezonu esi noteikusi un krāsu palete ir jau tavās rokās, tad šis vebinārs >>> tev noderēs, lai izprastu kā to pielietot un kā ar tās palīdzību veidot harmonisku, savam stilam atbilstošu garderobi. Bet, ja paletes tavā īpašumā vēl nav, tad vebinārs būs īstajā laikā, lai saprastu vai tā tev var noderēt.

Ar mīļiem sveicieniem,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata