Vīriešu attieksme pret laulības dzīvi

vira-un-sievas-attiecibas (8)Interesanti, kā vīriešiem dzīvojas laulībā? Kas, viņuprāt, var kļūt par šķiršanās iemeslu? Šie un citi jautājumi abu dzimumu pārstāvjiem tika uzdoti kādā no nopietniem pasaules iepazīšanās saitiem.

Jautājumi tika uzdoti tiem kas ir laulībā, tiem, kas nav precējušies un tiem, kas ir šķīrušies. Tikai aptaujāti vairāk kā 1000 cilvēki. Rezultāti ir diezgan interesanti…

Izrādās, ka par laimīgiem laulībā sevi uzskata 63% precēto vīriešu, nelaimīgiem 24%, bet pārējie 13% atbildēt vēl nevarēja. Kaut arī ar gadiem laimes kļūst mazāk, jebkura vecuma vīrieši laulībā sevi uzskata par laimīgākiem nekā sievietes.

Pārliecināto un to, kas tic tam, ka viņu esošais partneris ir uz visu mūžu bija 61% precēto vīriešu. Sieviešu vidū tādu ir tikai 42%.

Lielākā daļa precēto vīriešu par savu ģimenes dzīvi atsaucas ļoti pozitīvi. Viņiem sagādā prieku pavadītais laiks kopā ar savu sievu, viņiem patīk ar viņu sarunāties, ceļot, kontaktēties ar viņas paziņām un iepazīstināt ar savējiem, patīk būt kopā ar bērniem. Kad sieviete sāk dzīvot vīra dzīvi, tad viņa ir drošs kompanjons, vīrietis nejūtas vientuļš un viņa ir atbalsts brīžos, kad vīrs uzsāk jebko jaunu. Tā domā vīrieši.vira-un-sievas-attiecibas (6)

Katrā ģimenē gadās problēmas un gadās arī tā, ka laulātie sāk nožēlot vai šaubīties par savu izvēli. Precēto vīriešu vidū to, kuriem radušās domas par partneres maiņu ir 57%. Cipars nav mazs, bet precēto sieviešu vidū šis cipars ir daudz augstāks – 69%.

Sievas neuzticību precētie vīrieši ir nosaukuši par galveno šķiršanās iemeslu. Bet šķirtie vīrieši par galveno šķiršanās iemeslu uzskata atšķirīgās dzīves vērtības. Kā otrs iemesls tika nosaukta psiholoģiska nesaderība un tas, ka otrs partneris sāk tracināt. Trešajā vietā atrodas tas, ka laulātie viens otru absolūti nesaprot. Un tikai ceturtajā – neuzticība. Uz šo iemeslu norādīja 21% šķirto vīriešu. Pie tam vīrieši ļoti labi zina starpību starp „neuzticība” un „mīlēt citu”. Un vienalga – to sieviešu attiecība, kas krāpa savu vīru pret tām, kas iemīlēja citu, ir 2:1.

skd181564sdcLūk, tādi rezultāti. Tā, ka nemaz tik slikti vīriešiem laulībā neklājas. Tikai kāpēc ir šī lielā domu atšķirība starp sievietēm un vīriešiem…?

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata