Vai tavās mājās dzīvo ideāls vīrs

ideals virsMūsu bloga visiecienītākais raksts izrādās ir: „Vīrieši ir nosaukuši 3 galvenās sievas īpašības”.

Bet šodien par ideālu vīru.

Ideāls vīrs – kāds tad viņš ir? Nedzērājs, nesmēķētājs, vienmēr dāvina ziedus, sievasmāti sauc par mammu… Laikam katrai sievietei ir savs ideālā vīra tēls, bet vienmēr un viennozīmīgi „ princis uz balta zirga”.

Pie tam galvenais nav tas, lai nebūtu sliktu paradumu (kaut arī tas ir svarīgi), bet svarīgas ir  cilvēciskās īpašības: gādīgs, maigs, vienmēr gatavs atbalstīt, ne muļķis, drošs, spējīgs finansiāli uzturēt savu ģimeni, bērnus mīlošs…

Uzskaitīt var daudz un dikti, bet nedrīkst piemirst arī par to, ka nav ideāla vīra bez gudras sievas blakus.  Viņai  var būt divas un, kaut vai,  piecas  augstākās izglītības, bet, ja sievietei nepiemīt dzīves gudrība, diez vai viņas laulība būs laimīga.

Ir sievietes, kas  ir pārliecinātas, ka ideālu vīriešu nav.  Bet tad rodas pretjautājums: vai ir ideālas sievas?  Psihologi sen jau pēta laimīgus pārus un ir nonākuši pie secinājuma, ka laimīgās sievas daudzāsideals virietis situācijās rīkojas un uzvedas vienādi.

Mums jāzina, ka vīriešu psiholoģija ir būvēta tā: lūdz padomu – tātad vērtē, tātad esmu vajadzīgs.  Un pareizi dara tā sieva, kas vīram lūdz padomu. Visos jautājumos: bērnu audzināšanā, saimnieciskos jautājumos. Ne par velti pastāv uzskats: uzklausi padomu un izdari tā, kā uzskati par pareizu.

Ja tavs vīrs tevi ir sarūgtinājis, neapspied savu sarūgtinājumu, bet arī nepārmet. Vīrieši noliedzoši izturas pret pārmetumiem, tāpēc rīkoties nepieciešams ļoti akurāti.

Daudzas sievietes ir ievērojušas, ka bieži vien vīrieši rīkojas pilnīgi pretēji. Ja tu viņam saki: neaizmirsti iznest atkritumu spaini, viņš noteikti to aizmirsīs.

Lieta tāda, ka mūsu smadzenes ir iekārtotas tā, ka neapzinoties mēs bloķējam vārdu „ne”. Mēs to it kā nedzirdam. Tāpēc pacenties ar vīru runāt „pozitīvā” valodā. Tā vietā, lai teiktu – neaizmirsti man pazvanīt, ja aizkavēsies, saki – pazvani man, noteikti, ja aizkavēsies.

Nekad nesaki vīram kas viņam NAV jādara: netikties ar draugiem, cauriem vakariem nesēdēt pie televizora, nebraukt makšķerēt… Tādos gadījumos vīrietim ir tendence ar to nesamierināties un tūlīt pat viņam rodas vēlme izdarīt tieši tā, kā tu ieteici nedarīt. Tāpēc necenties saasināt situāciju, labāk pasaki viņam to, ko tu no viņa vēlies sagaidīt.

Viens no labiem veidiem kā izvairīties no strīdiem ar vīru ir tā saucamā „domu lasīšana”.  Sievas vienmēr zina ar ko vīrs  var būt neapmierināts.  Tieši šajos momentos, kad tu jūti, ka viņš gatavojas izteikt savu neapmierinātību ar bērniem, pusdienām, nekārtību mājās vai vēl par kaut ko, tev pašai viņam par to ir jāpasaka. Viņam nekas cits neatliks kā tev piekrist un  šis jautājums vairs netiks tai dienā tirzāts.

ideals virs (3)Un tātad…Ja sieviete vēlas sev blakus redzēt ideālu vīru, viņai  būs jāpadomā par īpašībām, kurām jāpiemīt viņai pašai.  Neko darīt, mums pašām patīk skandināt par to, ka esam „kakls” savam vīram – galvai. Tad pacenties par kaklu būt visās situācijās, arī tad, kad  jārisina atbildīgi attiecību momenti un jautājumi, kas saistās ar ilgstošiem centieniem, attieksmi, savu neganto īpašību un tendenču analizēšanu, mainīšanos un pārmaiņām vispirms sevī utt.

Ja tikai ņemsi un neko nedosi pretī, tavs ideālais vīrs var kļūt par neideālu…un otrādi.

Tā ka, mīļās vienaudzes, ideāls vīrs pastāv!

Un vai ideālais vīrs dzīvos tavā mājā, viss atkarīgs no tevis! Jeb tavs vīrs būs izņēmums?

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata