Daba pateiks priekšā…

rudens_daba

Vai esi kādreiz domājusi par to, kāpēc mēs visi tik ļoti apbrīnojam dabu? Vai tas ir saules riets vai jūras krasts vai ziedošu margrietiņu pļava?

Kāpēc mēs skatāmies, baudām un priecājamies? Tāpēc, ka dabā viss ir harmonisks! Un mūsu acis šo skaistumu vienkārši bauda. Mēs arī sēni, pirms to ieliekam grozā, apskatām un apbrīnojam, vai ne? Un kā cilvēki mīl saules rietus un saules lēktus! Un krēslas stundu…Vai esi domājusi kas ir šie krēslas stundas brīži? Tas ir ļoti interesanti! Īsā laikā, mainās viss dabas kontrasts, pēc mirkļa krāsas kļūst mazāk spilgtas un tad rodas sajūta, ka nokļūsti melnbaltajā kino. Gribas apstāties un šajā dīvainajā pasaulē pabūt vēl mirkli. Pavērot.

Kad vadu modes un stila vebinārus, es šad tad pirms nodarbības uzlieku video ar mūziku un ļoti skaistiem dabas skatiem un esmu aicinājusi tās, kuras tobrīd atrodas pie datora, pavērot – cik prasmīgs stilists ir daba! Tāpēc arī šodien gribu aicināt – lai izveidotu skaistus apģērbu komplektus, mēģināsim mācīties no dabas.

rudens_komplekts (2)rudens_komplekts (3)rudens_komplekts

Lūk, piemēram, šī bilde (zemāk redzamā) – jūra, ūdens, debesis, mākoņi, smiltis. Krāsas – zila, gaiši zila, tirkīza, gaiši brūna, tumši brūna, olu čaumalu baltā. Cik daudz variantu! Pievienojam siksniņu, šalli, somu, rotas… Nevajag citas krāsas, citādi būs pārāk daudz. Ja nu vienīgi ar aksesuāriem.

apgerba_komplekta_veidosana

Un cik daudz skaistuma var redzēt ziedos! Vērojam, apbrīnojam, fantazējam un veidojam komplektu.

apgerba_komplekta_veidosana (3)

Pievērs uzmanību tam, ka ziediņš ir ierāmēts zaļā tonī, un tas ir labs piemērs tam, ka šīs krāsas ir saskaņojamas.

Arī atnesot mājās arbūzu un sagriežot to šķēlēs, var pēkšņi pamanīt brīnišķīgu ideju, kā izmantot un radīt jaunu komplektu. Varbūt, pat ar tev jau apnikušajiem rūtainajiem svārkiem vai džemperīti…?

apgerba_komplekta_veidosana (4)

Es nezinu kur tu šobrīd, šo lasot, atrodies, bet paveries sev apkārt – uz to, kas ir dabas radīts.

rudens_komplekts (5)

Palūkojies uzmanīgi pa logu, jo šobrīd daba tev prezentē fantastisku krāsu paleti. Vēro un radi! Šī stila stunda ir bez maksas!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Ja tavā skapī ir melna bītlene – tu esi vinnētāja. Bet zini arī to, ka tu praktiski nekad vairs nevarēsi pateikt, ka tev nav ko uzvilkt mugurā, ...

 •   Mēteļi, kas izskatās tā, it kā būtu adīti no mohēras vai angoras dzijas, bet patiesībā ir austi no auduma, kuram pievienota mohēra vai ang ...

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 •   Cik daudz skaistu vārdu, pateicību, stāstu un notikumu aprakstu PĒC šīs dienas mēs esam šajos trijos mēnešos saņēmušas! Paldies jums visas ...

 •   Lai paļāvība, miers un prieks mājo mūsu dvēselē!   

 

Tags: , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata