Moderni aromāti 2012.gada pavasarim

pavasara-smarzas-2012Jau ar pirmajām pavasara dienām katra sieviete vēlas tērpties vieglākās drēbēs un pielaikot sev kādu jaunu, satriecošu aromātu.

Tas ir dabiski, jo pavasarī mostas daba, uzzied ziedi un mums ir vēlēšanās ziedēt un smaržot kopā ar tiem.

Slavenā britu aktrise, „Zelta Globusa” prēmijas īpašniece Emily Blunt iepazīstina ar modernu aromātu, ko radīja Yves Saint Laurent.

Opium-smarzas

Jaunais aromāts tapis speciāli šim 2012.gada pavasarim un tā nosaukums ir Opium.

Versace šim pavasarim piedāvā krāšņu un pikantu koksnes smaržas aromātu Versense. Ir sagaidāms, ka šīs smaržas kļūs par īstu jutekliskuma, baudas, svaiguma un drosmes himnu.

Versace-Versence-smarzas

Aromāta sākuma notis piesaista ar zaļo, spirdzinošo mandarīnu, opunciju un bergamoti. Dziļi sirds notī slēpjas kardamons, narcise un jasmīns. Kompozīciju noslēdz muskuss, ciedrs, sandalkoks un olīvkoks.

Lanvin kompānija savas cienītājas priecē ar izsmalcinātu aromātu Marry me. Tajā harmoniski apvienojas apelsīna miziņas ziemīgais rūgtums un sulīgā persika vasarīgais saldums.

marry_me_smarzasŠis jaunais aromāts ir speciāli radīts jaunām, romantiskām meitenēm, kuras vēl nav paspējušas atrast savu mīlestību. Aromāts saista ar persika un apelsīna sākotnējiem akordiem. Nedaudz vēlāk parfīms atver rozes un magnolijas notis. Kā izsmalcinātu aromātisku šleifi veido atturīgās, bet jūtīgās ciedra un muskusa notis.

Chloe radījis jaunu aromātu, kurš uzsver savas īpašnieces eleganci un sievišķību. Love smaržas asociējas ar maigo un smalko dārga pūdera smaržu, kurš ir neatņemams katras sievietes kosmētikas atribūts.

Chloe-smarzas

Aromāta sākotnējās notis sākas ar rozā madagaskaras pipara un apelsīna ziedu smaržu. Izsmalcinātā sirds aromāta kombinācija – heliotrops, hiacinte, īriss, vistērija un lilija. Kā nobeiguma akordi kalpo gaisīgais īriss un muskuss.

Betsey Johnson šim pavasarim piedāvā satriecošu aromātu jaunām meitenēm. Too-too flakons atšķiras ar neparastu dizainu. Tas vislabākajā veidā raksturo smaržas radīto rotaļīgo un jautro noskaņojumu.

Betsey-Johnson-Too-Too-smarzas

Aromāts startē ar saldā, sulīgā marakujas augļa, mandarīna, zemeņu un ingvera aromāta buķeti. Nedaudz vēlāk sajūtams jasmīns, pačūlija, sandalkoks un vaniļa.

Burbarry šim pavasarim sagatavojis satriecošu jaunumu – aromātu Body, kas radīts, ievērojot labākās angļu stila tradīcijās. Mazā flakoniņā ar pašu mūsdienīgāko un aktuālāko pārsteidzoši organiski savijas viss tradicionālais un Anglijai raksturīgais.

Burbarry-Body_smarzas

Daudzšķaitnaini bagātais aromāts ietilpina sevī noslēpumainā zaļā absenta, saldā persika, maigās frēzijas, cēlās rozes un lepnā īrisa smaržu. Visu šo krāšņumu papildina vaniļas, muskusa un sandalkoka notis.

Thierry Mugler dāvina mums patiesi pavasarīgu aromātu Womanity, kurš var kļūt par patiesu bestselleru. Smarža ir intriģējoša un vilinoša, pārsteidzoši drosmīga, avantūristiska un ekscentriska.

Womanity-Thierry-Mugler-smarzas (2)

Sāļi saldās ingvera notis harmoniski saskan ar koksnes smaržas akordiem un noslēdzas ar svaigas zāles aromātu.

Versace iesaka izvēlēties gaisīgo, caurspīdīgo un tīro, bet tai pašā laikā satriecoši krāšņo Yellow Diamond aromātu.

VERSACE- YELLOW DIAMOND-smarzas

Kompozīciju atver svaigais citrons kopā ar bumbieri un bergamoti. Sirds nots satur lilijas un mimozas krāšņumu, bet kompozīciju noslēdz muskusa akordi. Flakons izgatavots regulāra dimanta formā, bet kopā ar parfīmu varēs nopirkt ķermeņa losjonu un dezodorantu.

Starp šiem jaunajiem pavasara aromātiem sev piemērotāko atradīs gan iemīlējusies jautra meitene, gan eleganta sieviete, gan lietišķa dāma, gan „salonu lauvene”.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 • Veltījums “heihērholiķiem”, vai latviskojot – heihērmīļiem. Un kāpēc gan nevar būt ‘’Mīlīgā, saldā tējotava heihērholiķiem’’ ar heihērām uz jumta ...

 • Katrai jaunai modes sezonai atnākot, sievietes interesējas absolūti par visu: sākot no moderna apģērba un apaviem, kosmētikas un matu krāsas līdz ...

 • Veci ļaudis saka, ka ragavas taisa vasarā, bet ratus ziemā. Un tā ir balta patiesība! Arī gatavošanās nākamajam pavasarim notiek jau tagad, pašlai ...

 • Izdomāt un izveidot skaistu dāvanas iesaiņojumu nemaz nav tik grūti, lai gan daudzi pēc palīdzības dodas uz lielveikalu dāvanu iesaiņošanas nodaļā ...

 

Tags: , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata