Bikses 2011

bikses 2011Mūsdienās sieviešu garderobes būtiska sastāvdaļa ir bikses. Ir sievietes, kuras 90% gadījumu, pieejot pie sava skapja katru rītu no tā izņem vai džinsus vai auduma bikses…svārki ir palikuši „aizmugurē”, skapja dziļumā. Ir tā kā ir un ne par to šodien runāsim.

Šodien par biksēm, kas būs modernas šogad – 2011.gadā.

Modernas klasiskās bikses 2011

Klasiskais būs pats populārākais šīs sezonas bikšu stils. Modes namu skatēs ir redzamas bikses no vilnas auduma un tvīda. Tās ir vīriešu stila bikses – taisnas, ar iegludinātam „buktēm” – brūnā, pelēkā vai bēša tonī (melnas krāsas bikses modes namu skatēs praktiski nebija redzamas).

klasiska stila bikses vilnas auduma bikses 2011

Tāda stila bikses ļoti noderēs biznesa sievietei.

Modernas bikses 2011 ar paaugstinātu jostas vietu

Ir dizaineri, kuriem nepatika pārlieku vienkāršas klasiskā stila bikses, tāpēc viņi nolēma šai sezonā tām pielikt „rozīnīti” – paaugstinātu jostas vietu.  Šīs vienkāršā, klasiskā griezuma bikses ar paaugstinātu jostas vietu ir kļuvušas par 2011.gada trendu!  Tās ir ērtas, elegantas, skaistas, izdevīgi iederas  lietišķas sievietes garderobē un pieskaņojamas jebkura ofisa stilam. Bet! Šādu modeli nēsājot, neaizmirsti, ka paaugstināta jostasvieta „prasa” savus aksesuārus – piemēram, jostas un siksnas utt.

Modernas kļoša stila bikses jeb kļošenes

2011.gadā bikšu modes stila jaunums ir kļošs, kas modē nav bijis jau vairākus gadus. Modes dizaineri  vēlreiz savu skatu pavērsa klasisko bikšu virzienā, bet šoreiz tās paplašināja no ceļgala uz leju, iegūstot diezgan oriģinālu un neparastu modeli.

klosa bikses 2011 kļoša bikses 2011 kļoša stila bikses

Gurnu daļā šī stila bikses var būt gan brīvas, gan pieguļošas. Pie šādām biksēm piestāv apavi ar augstu papēdi.

Saīsināta garuma bikses

Par šīs sezonas hītu ir kļuvušas arī bikses, kuru garums sniedzas līdz potītēm vai vēl augstāk. Tās var būt gan sašaurinātas, gan platas un no jebkura šūtas no jebkura auduma.

isbikses 2011 isbikses saisinatas bikses

Un atkal jāsaka – uzmanīgi! Tāds modelis stipri maina auguma proporcijas, līdz ar to, neliela auguma sievietēm  no šī modeļa biksēm būtu labāk jāatsakās.

Ādas bikses

Tāda stila bikses gribot negribot atgādina baikeru vai rokeru stilu, bet šai sezonā tam nav tāds mērķis – tās ir piegrieztas tāpat kā  parastās bikses, tikai no netradicionāla auduma.

adas bikses 2011 adas bikses 2010-2011 adas bikses 2011 (4) adas bikses 2011

Trikotāžas bikses

Šīs sezonas jaunums ir arī trikotāžas bikses, kas kļūst modernas sekojot uzreiz trikotāžas jaciņām un T-krekliem. Patiesībā, trikotāžas bikses ir eksistējušas vienmēr, tikai līdz šim tās tika pielietotas sportā un fitnesā.

Modes dizaineriem šai sezonā baudu sagādāja iespēja eksperimentēt ar šo materiālu un tā rezultātā uz modes namu „mēlēm” var redzēt  gan sašaurinātas trikotāžas bikses-legingus, gan platas trikotāžas bikses.

Galifē bikses

To parādīšanās ir diezgan loģiska, jo, ja esi ievērojusi, 2010.-2011.gadā populārs ir kļuvis militārais stils.

galife bikses 2011 (2) trikotazas bikses 2011 trikotazas bikses 2011 (3)

Galifē stila bikses ieteicams nēsāt meitenēm, kurām ir šauri gurni un vislabāk ar kažokādas vestēm, īskažociņiem vai  militārā stila vējjakām.

Modernas bikses-kombinezoni

Par pavasara-vasaras sezonai domātajiem kombinezoniem mēs jau runājām.  Bet ziemas periodam tie tiek šūti  no vilnas, blīva kokvilnas auduma un tvīda.

kombinezons 2011 trikotazas kombinezoni 2011

Kombinezons ir ne tikai oriģināls, bet arī praktisks apģērba gabals un it īpaši ziemas  aukstajām dienām.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Šodien apskatīsim tos mēteļu modeļus, siluetus, krāsas un audumus, kas ir moderni 2010-2011 sezonā. Ja tev vēl jāizvēlas jaunā pavasara mēteļa mod ...

 • Tiklīdz saulaino dienu kļūst vairāk, mēs zinām, ka tuvojas laiks domāt par pavasarīgi-gaišu un vieglu garderobi. Parasti mēs cenšamies piemeklēt d ...

 • Šodien es izveidoju šī gada modernāko kokteiļkleitu pārskatu. Zinu, ka daudzām no mums tuvojas ballīšu, tusiņu, kokteiļvakaru un citu jauku pa ...

 • Rudens apavu mode vienmēr ir konservatīvāka, nekā pavasara vai vasaras apavu kolekcijas, kas allaž ir raibas, krāsainas un dažnedažādiem fasonie ...

 • Arvien vairāk sieviešu priekšroku dod tieši īsiem matu griezumiem un tas nav nekāds brīnums. Tas ir ērti, stilīgi un vēl viens liels pluss mums, 4 ...

 

Tags: , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata