10 flirta mākslas noteikumi

flirta māksla (15)Kura no mums nav sapņojusi gūt atzinību tādā smalkā un delikātā mākslas veidā kā flirts? Šis vārds vien satur sevī neticamu enerģiju, slēptas vēlmes un fantāzijas…

Flirts – tā nav nevainīga aizraušanās vai ieradums, tā nav arī militāra sievietes maskēšanās. Nekādā gadījumā tā nav vulgārs un nepatiess 30-gadīga vīrieša hobijs un, vēl jo vairāk, to nevar nosaukt par kārtīgas sievietes vai vīrieša nepiedienīgu uzvedības variantu.

Mainās pasaule, mainās attieksme un, ja kādreiz flirtējoša sieviete bija vecākās paaudzes nosodīta, tad mūsdienās flirts tiek pielīdzināts mākslas formai.

Kā izpaužas flirts?

Tā ir uzvedības forma, kura tiek pausta, lai piesaistītu pretējā dzimuma uzmanību, izmantojot pieskārienus, vārdus, skatienu, mājienus, komplimentus, smaržu aromātus utt.

Flirta māksla ir spēja prasmīgi apvienot visdažādākās tikko minētās uzvedības formas, veiksmīgi izvēloties vietu un laiku sava „gājiena” realizēšanai. Var notikt kā dambretē: gājiens – veiksmīgs, bet brīdis izvēlēts nepiemērots.

Flirta māksla – tehnika un noteikumi

Flirta māksla – tā, protams, nav konkrētu darbību instrukcija, tomēr, lai sasniegtu vēlamo rezultātu, ir daži noteikumi, kurus ir vērts ievērot: flirta māksla (5)

Noteikums Nr.1. Ir vērts uzreiz sev novilkt strīpu, kur beidzas flirts un sākas tuvākas attiecības. Atceries – flirts neparedz tuvību, tā ir tikai banāla, emocijām rotāta prelūdija. Abus terminus ļoti bieži un ļoti daudzi jauc. Īsta flirta mērķis nav „ķermenis” un gandarījums tiek sniegts cits – tikko sajūtams, tikko manāms un smalks.

Noteikums Nr.2. Cītīgi un kritiski novērtē savu izskatu. Pirmais iespaids – pats svarīgākais un to mainīt nebūs iespējams, tāpēc traips uz apģērba, netīrumi zem nagiem, noskrubusi nagu laka, diez vai būs tavi plusi. Īpašu uzmanību pievērs savām lūpām. Spilgtas, miklas lūpas vilina un zobus padara baltākus.

Noteikums Nr.3. Pārliecinies par savu personīgo smaržu. Runa šeit ir ne tikai par Chanel parfīmu, bet par tava ķermeņa smaržu, taviem personīgajiem feromoniem, kas rada alkas un neizskaidrojamu simpātiju pret cilvēku. Protams, elpa , nepatīkams aromāts no mutes tūlīt pat tevi atstums par 10 soļiem atpakaļ.

Noteikums Nr.4. Sagatavo (trenē, izmēģini) savu apburošo smaidu, pozu, mīmiku un žestus. Tu, taču, piekritīsi, ka sakumpusi, pat jauna meitene neradīs vīriešos interesi. Mācies būt pievilcīga.

flirta māksla (16)Iztaisno muguru, piepacel galvu, sapurini matus, pielabo make-up. Ja tu esi ar svārkiem – sakārto tos, ja biksēs – saņem tās aiz sprādzes vai ieliec pirkstu galus kabatās (šādus žestus vīrieši uztver ļoti jūtīgi…). Tam visam komplektā pievieno klasisko flirta kustību – viegli pieliec galvu uz sāniem un paskaties pār plecu (vēlams kailu).

Noteikums Nr.5. Hipnotizē ar skatienu. Skaties sarunas biedram acīs, nevis ķersti dilles zupas šķīvī vai simpātiskā bārmena smaidu. Citādi tavs sarunas biedrs var domāt, ka viņs tev neliekas interesants. Tikai „neapēd” viņu ar savu skatienu – tas ir lieki, atrodi saprātīgu kompromisu.

Noteikums Nr.6. Iemācies runāt komplimentus – patiesus un oriģinālus. Banāli komplimenti iedarbojas nomācoši un, tici man, tos tavs sarunas biedrs ir dzirdējis simtiem reižu.

Noteikums Nr.7. Mācies klausīties. Viss ģeniālais ir vienkāršs – cilvēki mīl runāt. Uzklausi sarunas biedru, atbalsti viņa interesi par šo tēmu, uzdod precizējošus jautājumus, nepārtrauc pusvārdā un komentē dzirdēto.

Noteikums Nr.8. Izmanto trīs „jā” likumu. Princips balstās uz to, ka, atbildot ar „jā” uz 3 jautājumiem, sarunas biedrs automātiski „jā” pateiks arī uz nākamo. Šai pēdējā jautājumā tu varētu viņu lūgt aizvest tevi uz mājām vai uzaicināt uz deju.

Noteikums Nr.9. Esi rotaļīga, esi spontāna, esi asprātīga, bet ne dzēlīga.

Noteikums Nr.10. Neesi pasīva, neesi agresīva un nebaidies riskēt.flirta māksla (12)

Flirts – tā ir jūtu un emociju, vārdu un žestu spēle. Un, kā vienmēr , spēles nobeigumā ir uzvarētājs un ir zaudētājs. Un, ja tu esi tas otrais – ar to, taču, dzīve nebeidzas! Galvenais – neesi viltīga un egoistiska!

P.s. Un vēl, atceries – šai blogā šāda veida ieteikumi tiek sniegti tikai ar vienu nolūku – uzlabot attiecības un situāciju, negraujot dzīvi blakus esošajiem un apkārtējiem!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata