Vīrieši par sievietes matiem un seksualitāti

blondine, tumšmate, rudmateKāpēc mēs, sievietes, esam sevi pārliecinājušās, ka vīrieši vispirms pievērš uzmanību mūsu krūtīm un citiem apaļumiem?

Pēdējie kādas Eiropas kosmētikas ražotājfirmas  pētījumi  pārliecinoši pierādīja, ka lielākā stiprā dzimuma daļa iepazīstoties, īpašu uzmanību pievērš nevis sievietes figūrai, bet viņas matiem. Mūsdienās matu izskats un stāvoklis vistiešāk liecina par sievietes skaistumu un sakoptības līmeni.

44% aptaujāto vīriešu apgalvoja, ka  sievietes matu griezums un skaista, sejas ovālam piemeklēta frizūra ir pirmais, kas „krīt” acīs, tai pašā laikā apģērbs un kājas var pievērst tikai 25-26% vīriešu uzmanību.  Un lai salīdzinātu: uzmanību  make-up pievērš tikai 4% vīriešu!

82% aptaujāto vīriešu atzinās, ka idejas par sievietes seksualitāti viņiem rodas pamatojoties uz sievietes matu  ārējo izskatu.

Kad vīriešiem piedāvāja izvēlēties vai uz randiņu viņi labprātāk ietu ar sievieti, kurai ir lielas krūtis vai ar sievieti, kurai ir  skaisti mati, 60% aptaujāto izvēlējas pēdējo. Tāpat vīriešiem piedāvāja izvēlēties starp sievieti ar gariem matiem un sievieti, kurai mati ir  salīdzinoši daudz īsāki, bet ar ievērojamu matu spīdumu. 70% aptaujāto izvēlējās spīdīgo matu īpašnieci.

Ja fotogrāfijas vēlies redzēt lielākas, nospied uz pirmās ar “peles” kreiso taustiņu.

liels dekoltē (3)kuplas krūtisliels dekoltēblondīne vai tumšmate (11)frizūra bobsīss matu griezums (2)

Šiem pētījumiem mūs vajadzētu pārliecināt par to, ka kopti mati ir viens no mūsu lepnumiem. Skaistu kleitu var iegadāties jebkura sieviete, bet nodemonstrēt  skaistus, veselīgus, koptus matus – ne tuvu ne katra un vīriešiem tas ir kļuvis par sava veida savdabīgu atlases kritēriju. Iespējams, ka tieši tāpēc matu kopšanas tēmas internetā ir vienas no populārākajām.

Starp citu, izkliedēsim vel dažus mītus, piemēram, par to, ka vīrieši priekšroku dod blondīnēm.  Garnier kompānijas pētījumi rāda, ka nopietnām attiecībām 71% aptaujāto vīriešu priekšroku dod tumšmatēm.  Interesanti ir tas, ka citi pētījumi uzrādījuši, ka brunetes seksuāli ir aktīvākas par blondīnēm vai rudmatēm. Varbūt, zemapziņā vīrieši to jūt?

Toties, izskatās, ka pašas sievietes joprojām ir apjukušas un nesaprot, ko darīt ar savu matu krāsu…

blondīne vai tumšmate (3)Reality Star Nicole Richie. (Photo by Getty Images)blondīne vai tumšmate (5)blondīne vai tumšmate (6)blondīne vai tumšmate (8)blondīne vai tumšmate (10)blondīne vai tumšmate

Vēl viens mīts – uzskatīt, ka vīrieši ir spējīgi novērtēt visus friziermākslas meistar-trikus. Lielākajam vairumam vīriešu patīk dabiskums un viņi neatzīst sarežģītas frizūras, matu griezumus un pārlieku kreatīvus matu veidojumus.

43 % aptaujāto vīriešu par ideāliem uzskata biezus, viegli viļņainus matus, kas ir nedaudz garāki par pleciem (kā Dženiferai Anistonei).

Daudziem vīriešiem vecumā pēc 35-40 patīk mati, kas ir sapīti bizēs…- tādu sievieti viņi uzskata par daudz nopietnāku, maigāku un „mājīgāku”, savukārt, jauni vīrieši vēlas savu iemīļoto redzēt  ar modernu asimetrisku matu griezumu.

bize (2)bize (3)bize (4)bize (5)bize (6)

Interesanti ir tas,  ka apmēram trešā daļa vīriešu atzīst partneres vēlmi eksperimentēt (tomēr, saprāta robežās), nomainot matu griezumu vai frizūru, bet  sievietes, kas to dara pastāvīgi – maina frizūru, matu krāsu un matu garumu, vīriešus atbaida.

P.s.Materiāls sagatavots pamatojoties uz informāciju internetā.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Arvien vairāk sieviešu priekšroku dod tieši īsiem matu griezumiem un tas nav nekāds brīnums. Tas ir ērti, stilīgi un vēl viens liels pluss mums, 4 ...

 • Brīnišķīga sieviete, talantīga aktrise un skaista daudzbērnu māte – tās ir tikai dažas īpašības, ar kurām varētu raksturot Angelina Jolie. Kad tie ...

 • Šodien es izveidoju šī gada modernāko kokteiļkleitu pārskatu. Zinu, ka daudzām no mums tuvojas ballīšu, tusiņu, kokteiļvakaru un citu jauku pa ...

 • Šodien apskatīsim tos mēteļu modeļus, siluetus, krāsas un audumus, kas ir moderni 2010-2011 sezonā. Ja tev vēl jāizvēlas jaunā pavasara mēteļa mod ...

 • Rudens apavu mode vienmēr ir konservatīvāka, nekā pavasara vai vasaras apavu kolekcijas, kas allaž ir raibas, krāsainas un dažnedažādiem fasonie ...

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata