Moderni matu griezumi 2014

moderni_matu_griezumi_2014Jaunajam gadam pienākot, stilisti un dizaineri modes sekotājām atkal sagatavoja jaunus pārsteigumus.

Kā pamats 2014.gada modernajiem matu griezumiem tiek ņemti slaveno pagājušā gadsimta 20-30-to gadu Holivudas zvaigžņu matu sakārtojumi. Protams, tiem tiek piemesta klāt mūsdienīga, svaiga „odziņa” – un rezultātā uz „skatuves” parādās absolūti jauni, svaigi, stilīgi griezumi un frizūru varianti.

Karē matu griezums

Īsiem matiem šogad vispopulārākais kļūs karē griezums. Kaut kad šis griezums JAU bija popularitātes virsotnē un šodien tas atkal atgriežas, tikai jau ar pagarinājumu. Modernais griezums var izskatīties ļoti dažādi.

Lietišķa tēla matu veidojumam ir jābūt gludam.

moderni_griezumi_2014

Romantiskajam un sievišķīgajam tēlam vislabāk piestāvēs ieveidoti matu galiņi. Īso matu īpašniecēm šogad būs plaša griezumu izvēle.

Bobs

Nākamais modernas frizūras variants būs griezums bobs. To kādreiz nēsāja slavenā Koko Šanele.

moderni_matu_griezumi_2014 (2)moderni_matu_griezumi_2014 (3)moderni_matu_griezumi_2014 (4)moderni_matu_griezumi_2014 (5)moderni_matu_griezumi_2014 (6)moderni_matu_griezumi_2014 (7)moderni_matu_griezumi_2014 (8)moderni_matu_griezumi_2014 (9)moderni_matu_griezumi_2014 (10)58889904moderni_matu_griezumi_2014 (12)moderni_matu_griezumi_2014 (13)moderni_matu_griezumi_2014Trendy-Medium-Hairstyles-for-Women

Šis elegantais matu sakārtojums būs ideāla izvēle jebkuram dzīves gadījumam.

moderni_matu_griezumi_2014

Pāžs

Sievietēm ar ļoti īsiem vai vidēji gariem matiem brīnišķīga izvēle būs pāža griezums. Bet tam ir viens mīnuss – lai nezaudētu savu formu, to diezgan bieži jākorektē. Vislabāk tas izskatīsies biezu matu īpašniecēm.

moderni_matu_griezumi_2014_54moderni_matu_griezumi_2014_76

90-to gadu stilā

Jaunietēm piestāvēs 90-to gadu stila griezumi, kas sevī ietver subkultūras un disko stila motīvus. Šāds griezums brīnišķīgi izskatīsies gaišu matu īpašniecēm.

moderni_matu_griezumi_2014 (2)moderni_matu_griezumi_2014 (3)moderni_matu_griezumi_2014

Modernas frizūras gariem matiem

Kā vienmēr – modē gari mati un frizūras un tās ir ļoti dažādas un tiešām skaistas. Pats svarīgākais – lai mati būtu kopti, veselīgi un skaisti.

moderni_matu_griezumi_2014 (2)moderni_matu_griezumi_2014 (3)moderni_matu_griezumi_2014

Ja ir vēlēšanās, ar matu gludekļa palīdzību tos var padarīt ideāli gludus un stilīgus.

Moderni griezumi un frizūras ar poniju uz pieres

Jaunajā gadā uz modes podesta parādījās biezs ponijs. Izmantojot matu spraudi, to var nostiprināt arī uz sānu. Dažādības pēc, jebkura matu garuma frizūrai var izveidot lokas.

moderni_matu_griezumi_2014 (2)moderni_matu_griezumi_2014 (3)moderni_matu_griezumi_2014

Ļoti skaisti un mūsdienīgi izskatīsies frizūra ar asimetrisku poniju un gludiem matiem. Ne mazāk stilīga būs frizūra ar poniju un kupliem, uzkasītiem matiem.

moderni_matu_griezumi_2014 (4)moderni_matu_griezumi_2014 (5)moderni_matu_griezumi_2014 (6)

Lai vai cik šie visi griezumi ir moderni, īpaši un ekstravaganti, mums katrai ir jāizvēlas tas matu griezums, kas piestāv mūsu sejas ovālam un tēlam. Ja šī izvēle ir veiksmīga, mēs paslēpsim tos trūkumiņus, kurus gribētos paslēpt un vēl vairāk izcelsim to, ar ko varam lepoties!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 •   Lai paļāvība, miers un prieks mājo mūsu dvēselē!   

 • Ja tavā skapī ir melna bītlene – tu esi vinnētāja. Bet zini arī to, ka tu praktiski nekad vairs nevarēsi pateikt, ka tev nav ko uzvilkt mugurā, ...

 •   Cik daudz skaistu vārdu, pateicību, stāstu un notikumu aprakstu PĒC šīs dienas mēs esam šajos trijos mēnešos saņēmušas! Paldies jums visas ...

 •   Mēteļi, kas izskatās tā, it kā būtu adīti no mohēras vai angoras dzijas, bet patiesībā ir austi no auduma, kuram pievienota mohēra vai ang ...

 • Arvien vairāk sieviešu priekšroku dod tieši īsiem matu griezumiem un tas nav nekāds brīnums. Tas ir ērti, stilīgi un vēl viens liels pluss mums, 4 ...

 

Tags: , , , , , , ,

Atbildes pavisam: 4

Man ir ko teikt »

 
 • Inara

  Paldies par jaukajam frizuram 2014.g., bet tas attiecas uz jaunietem, Gribetos uzzinat kads matu griezums piemerots sievietem pec 40,50 utt.

   
   
   
  • Labdien, Ināra! Paldies par komentāru, bet kas attiecas uz to, ka šīs frizūras ir domātas tikai jaunietēm, Jums nepiekritīšu. :) Pimkārt, pēc modeļu sejām vien varat spriest, kuri tad matu griezumi domāti arī sievietēm ap un pēc 40 un kopsummā visu redzamo matu griezumu vidū ir tikai daži, kas tiešām varētu būt domāti tikai jaunietēm. Ja vēlaties vairāk iepazīties ar matu griezumiem konkrēti un tikai mūsu vecuma sievietēm, tad šādas publikācijas mūsu blogā jau ir bijušas vairākas un viena no tām ir šī: http://buduars.lv/ideali-matu-griezumi-sievietem-vecuma-pec-50/ . Lai izdodas atrast savējo! :)

    
 • laurasa

  Arī pievienojos Ināras secinājumam, ka šīs frizūras ir jaunietēm. Varbūt tik kādas pāris būs piemērotas vecumam pēc 40, 50
  p.s. man ir 47

   
   
   
  • Un kas jums, meitenes, liedz nogriezt matus tā kā lielākajā daļā foto? 😉 Nu neskatieties uz tām sejām un trakotajiem matu sakārtojumiem uz fotogrāfijas tapšanas brīdi – jebkuru matu griezumu var padarīt nepieņemamu mūsu vecumam, bet daudzus padarot mazāk “izspūrušus” varam droši izmantot arī mēs. Protams, jācenšas izvairīties no gariem matiem, jo tie mūs padara vecākas, ar matu griezumu jāsabalansē sejas forma, jāpieskata, izvēloties griezumu CIK ĻOTI drīksti atklāt pieres, zoda-kakla daļu un kurā virzienā labāk ieveidot matu galiņus… bet tamdēļ jāatrod labs friziermeistars, kas ar savu pieredzējušo “aci” to visu pateiks priekšā.
   Man ir 50. :)

    
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata