Kādām sievietēm piestāv blondi mati

kadam_sievietem_piestav_blonda_krasa (21)„Blondīņu modi” ieviesa slavenā Merilīna Monro, bet filma „Genttlemen Prefer Blondes” to nostiprināja uz ilgiem laikiem. Laikam jau tāpēc gandrīz katra sieviete vismaz reizi dzīvē ir vai nu mēģinājusi vai vismaz aizdomājusies šo tēlu piemērīt arī sev.

Tomēr, lai kļūtu par efektīgu blondīni, uz kuru nolūkojas nevis ar nožēlu, bet gan ar sajūsmu, ar krāsu vien būs par maz, ir vēl jāprot šo blondo skaistumu un tā toni izvēlēties pareizi, ir jābūt pacietībai to uzturēt un kopt.

Lai vai kā, bet blondo toņu ir daudz un, ja doma pārtapt par blondīni tev neliek mieru, tad ir jāzina kāds no šiem toņiem ir tavējais.

Vai esi jebkad domājusi pārtapt par blondīni?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Stilisti izvēlēties krāsu rekomendē, pamatojoties uz acu un ādas toni. Izvēlētajam tonim ir jāakcentē tavs dabiskais skaistums.

Kam piestāv blondi mati?

Gaiši jeb blondi mati visām sievietēm nemaz nepiestāv. Es domāju, ka tu to ļoti bieži jau esi ievērojusi. Tāpēc pirms tu izdomā krasi mainīt matu krāsu, padomā, vai jaunais tēls tev piestāvēs?

P.s. Ja foto vēlies apskatīt tuvāk, nospied uz tās ar “peles” kreiso taustiņu.

kadam_sievietem_piestav_blonda_krasa (1)kadam_sievietem_piestav_blonda_krasa (2)kadam_sievietem_piestav_blonda_krasa (3)kadam_sievietem_piestav_blonda_krasa (4)kadam_sievietem_piestav_blonda_krasa (5)kadam_sievietem_piestav_blonda_krasa (6)kadam_sievietem_piestav_blonda_krasa (7)kadam_sievietem_piestav_blonda_krasa (8)kadam_sievietem_piestav_blonda_krasa (9)kadam_sievietem_piestav_blonda_krasa (10)kadam_sievietem_piestav_blonda_krasa (11)kadam_sievietem_piestav_blonda_krasa (12)kadam_sievietem_piestav_blonda_krasa (13)kadam_sievietem_piestav_blonda_krasa (14)kadam_sievietem_piestav_blonda_krasa (15)kadam_sievietem_piestav_blonda_krasa (16)kadam_sievietem_piestav_blonda_krasa (17)kadam_sievietem_piestav_blonda_krasa (18)kadam_sievietem_piestav_blonda_krasa (19)kadam_sievietem_piestav_blonda_krasa (20)

Ja bērnībā tavi mati bija gaiši, bet pēc tam kļuva tumšāki, tad šo soli tu vari spert diezgan droši.

Bet, ja tomēr tā nebija, tad to, vai tev blondais tonis piestāvēs vai nē, nosaki pēc sava izskata tipa:

Siltais tips. Tie ir cilvēki ar tumsnēju ādas toni. Ja tavaikadam_sievietem_piestav_blonda_krasa ādai ir zeltīts vai persiku tonis, tad tā pieder siltajam tipam. Acis, visbiežāk, šādiem cilvēkiem ir brūnas, dzintarkrāsā vai tumši zaļas, bet matu tonis variē no gaiši brūna, ruda līdz kastaņu tonim.

Vēsā tipa cilvēkiem acis ir pelēkas, melnas (tumši brūnas), gaiši zilas, pelēcīgi-zaļas un gaiša, rozīgā vai gaiša āda. Ja tu esi vēsais tips, tad arī matus krāsot pareizāk būtu vēsās gammas toņos, tādos kā pelnu, platīna vai gaiši brūnganos ar sudrabainu spīdumu.

IEVĒRO: Ja pēc matu nokrāsošanas tu joprojām izskaties nogurusi vai tev ir sajūta, ka, lai seju atsvaidzinātu, tev būtu jāuzklāj spilgtāks make-up, tas nozīmē, ka tu esi izvēlējusies nepareizu matu toni.

Jebkurā gadījumā pēc matu balināšanas, lai tos spēcinātu, ir jāizmanto speciāli šampūni un balzāmi, kas domāti krāsotiem matiem.

Pavisam eksistē 5 galvenie blondā toņi. Protams, prasmīgs meistars-kolorists, dažus no tiem sajaucot kopā, var iegūt pat vairākus desmitus jaunu toņu un katrā no šiem gadījumiem krāsa izskatīsies skaisti un dabiski. Bet krāsu sajaukšanas prasme lai paliek „lielo” friziermeistaru priekšrocība.

Mēs šodien izskatīsim 5 galvenos blondā toņus.

Pelnu blondā tonis

Tas ir dabisks un dziļš tonis un piestāvēs daudzām sievietēm, kuras vēlas pārtapt par blondīnēm. Tieši šo variantu izvēlas arī ļoti daudzas Holivudas aktrises.

blonda_pelnu_krasablonda_pelnu_krasa (5)blonda_pelnu_krasa (3)blonda_pelnu_krasa (6)

Platīna blondais

Tas ir ļoti spilgts un kliedzošs tonis. Ne vienmēr pat meistari-profesionāļi sasniedz dziļu un skaistu platīna toni. Šī krāsa piestāvēs sievietēm ar ideālu sejas ādu – no bāla līdz persiku toņa iedegumam. Izvēloties šādu toni, matu griezums jāizvēlas tāds, kas piestāv ideāli – īpaši labi izskatītos īsi matu griezumi: bobs, karē.

platina_matu_krasa (2)platina_matu_krasa (3)platina_matu_krasa (4)platina_matu_krasa (5)platina_matu_krasa (6)platina_matu_krasa (7)platina_matu_krasa (8)platina_matu_krasa

Zelta blondais

Zeltītais gaišais tonis ir brīnišķīgs un tas matus padara burtiski zeltītus. Tas ļoti labi izskatās saulē, jo saule tā skaistumu pasvītro vēl vairāk. Bet ir jāņem vērā, ka šis tonis var izskatīties brīnišķīgi, bet var izskatīties arī vulgāri, ja tu ģērbsies pārāk atklāti vai uzklāsi spilgtu make-up.

zelta_blonda_matu_krasa (3)zelta_blonda_matu_krasa (4)zelta_blonda_matu_krasa (5)zelta_blonda_matu_krasa

Venēcijas blondais tonis

Šis tonis nav pārāk labi zināms un ielās tas redzams ļoti reti. Tas ir ļoti gaišs rudā tonis. Protams, tas nepiestāvēs visām. Vislabāk tas izskatīsies gaišas vai nedaudz rozīgas ādas īpašniecēm.

venecijas_blonda_matu_krasa (2)venecijas_blonda_matu_krasa (3)venecijas_blonda_matu_krasa (4)venecijas_blonda_matu_krasa (5)venecijas_blonda_matu_krasa (6)venecijas_blonda_matu_krasa

Kalifornijas blondais

Tā ir krāsošana, kuru veicot, saknes tiek atstātas tumšas, bet pārējie mati tiek balināti. Šāda krāsojuma īpašniecēm matus kopt un uzturēt krāsu ir daudz vieglāk, tomēr kārtējo friziera apmeklējumu nebūtu jāatliek uz ilgu laiku, jo matu saknes drīkst būt nenokrāsotas pavisam nedaudz. Stipri atauguši mati jau izskatīsies nevīžīgi.

kalifornijas_blondais_matu_tonis (2)kalifornijas_blondais_matu_tonis

Zemāk vari apskatīt gan jau minētos, gan citus blondās krāsas toņus un matu griezumus.

blonda_matu_krasa (1)blonda_matu_krasa (2)blonda_matu_krasa (3)blonda_matu_krasa (4)blonda_matu_krasa (5)blonda_matu_krasa (6)blonda_matu_krasa (7)blonda_matu_krasa (8)blonda_matu_krasa (9)blonda_matu_krasa (10)blonda_matu_krasa (11)blonda_matu_krasa (12)blonda_matu_krasa (13)blonda_matu_krasa (14)blonda_matu_krasa (15)blonda_matu_krasa (16)blonda_matu_krasa (17)blonda_matu_krasa (18)blonda_matu_krasa (19)blonda_matu_krasa (20)blonda_matu_krasa (21)blonda_matu_krasa (22)blonda_matu_krasa (23)blonda_matu_krasa (24)blonda_matu_krasa (25)blonda_matu_krasa (26)blonda_matu_krasa (27)blonda_matu_krasa (28)

Lai vai kurš tonis būtu tavējais, matus balināt un piemeklēt jauno toni uztici tikai profesionālim, jo mājās veikti eksperimenti visbiežāk vēlamo rezultātu nedod un sekas diezgan bieži var būt pavisam bēdīgas.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 •   Vasaras Saulgrieži sagaidīti, Jāņi nolīgoti, jāņu bērni aizbraukuši. Kas atliek? Jākārto māja, jāatvadās no svētku pušķojuma, greznojuma. ...

 •   Vasaras puķes jau sals ‘’nokodis’’, ziemcietes jau būtu laiks nogriezt, pabarot ar rudens mēslojumu un likt gulēt. BET – kur tad ņemt ko ...

 • Arvien vairāk sieviešu priekšroku dod tieši īsiem matu griezumiem un tas nav nekāds brīnums. Tas ir ērti, stilīgi un vēl viens liels pluss mums, 4 ...

 •   Vasaras sezona beidzot ir klāt! Grili izvilkti, notīrīti un jau iemēģināti. To mūsmājās dara stiprais dzimums. Kas atliek dāmām? Rūpētie ...

 

Tags: , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata