Pieci visu laiku labākie matu griezumi

labakie_matu-griezumiTu lūkojies pēc jauna matu griezuma, bet noteikti zini, ka tam nav jābūt nekam ekstremālam?

Risinājums varētu būt kāds no zemāk redzamajiem: izvēlies vienu no šiem pieciem – bobu, piksi, garus matus ar īsu matu griezumu uz pieres vai kādu citu… Tu nevarēsi izskatīties slikti, ja izvēlēsies kādu no šiem matu griezumiem.

Šīs pārmaiņas es atradu kādā interneta mājas lapā un nevarēju tev tās neparādīt. Zemāk pievienotajās fotogrāfijās redzamas piecu savos ikdienas darbos aizņemtu māmiņu un mājsaimnieču fantastiskās pārmaiņas. Ja tev tās liekas interesantas, izvēlies sev tīkamāko un parādi savam frizierim.

1. Jauns izskats jaunajai māmiņai.

Odrijai ir 36 gadi un viņa ir suņu-pastaigu biznesa īpašniece un jaundzimušā dēlēna mamma. Odrijas jaunais matu griezums ir bobs. Šim populārajam griezumam ir ļoti daudz piekritēju un arī interpretāciju, tāpēc to var nēsāt dažādi – gan kā gludu, gan viļņainu. Izvēlētajā gadījumā priekšējie mati ir nedaudz garāki.

bob-before-1blonde-bob-front-1a

Vai šis griezums piestāvētu arī tev? Frizieri apgalvo, ka tas varētu glaimot daudzām sejas formām – gan ovālai, gan kvadrātveida, gan citām.

2. Beidzot gatava pārmaiņām!

Ellija nēsāja garus matus vēl kopš koledžas laikiem. Izstarojot lielu enerģiju un apņemšanos veikt pārmaiņas, skaistumkopšanas salonā viņa ienāca dažas dienas pēc savas 45-tās dzimšanas dienas. Tagad viņas matu griezums atbilst viņas personībai.

shag-before-2brown-shag-front-2a

Tika izvēlēta skaista, piesātināta, šokolādes brūna matu krāsa.

3. Gari mati kā drošības garants.

Šenona (32 gadi) vienmēr ir šaubījusies par to vai īss matu griezums domāts viņai. Līdz šim viņa bija pārliecināta, ka gari mati ir daudz sievišķīgāki. Negaidot pašai, jaunais, īsais matu griezums ļauj justies viņai daudz dzīvākai, tas glaimo viņas sejas vaibstiem un tas tiešām ir daudz seksīgāks.

pixie-before-3red-pixie-3a

Ar piksi matu griezumu tagad viņa izskatās gan brīnišķīgi, gan klasiski.

4. Ar saviem matiem es nedarīšu jebko!

Džillijai ir 41 gads un viņa atzīst, ka savu matu izskatu nav mainījusi gadiem ilgi. Līdz šim viņa izvairījās no jebkādām pārmaiņām, it īpaši, ja tās saistījās ar matiem.

bangs-before-4brown-bangs-front-4a

Jauniegūtā matu griezuma dēļ daudzi cilvēki atzīst, ka Džillija izskatās jaunāka. Nelielas, bārkšainas matu šķipsnas uz pieres var tiešām seju padarīt jaunāku un tā tiek paslēpta skatienam gan plata piere, gan nelielas grumbiņas.

5. Pārmaiņas notika īstajā laikā…

Šerilai ir 41 gads.Viņa ir vientuļā mamma un draugi sen jau viņu mudina uz pārmaiņām. Savā ģimenē viņa vienmēr ir bijusi šarmantā meitene, bet kopš pirms 2 gadiem piedzima dēlēns, pret sevi sāka izturēties pavirši.

long-layers-before-5long-layers-after-5a

Šerila uzskata, ka viņas jaunais izskats palielina viņas pašapziņu, kas būs ļoti nepieciešama jauna darba meklējumos, jo nesen viņa tika atlaista no juveliera darba. Šerila atzinās, ka viņa atkal sevi sajūt kā sievieti, bet viņas draugi un ģimene ir priecīgi redzot arī Šerilas emocionālā stāvokļa pārmaiņas.

Katrai desmitgadei pieder savs skaisto garo matu īpašnieču saraksts, sākot no Rakelas Velčas (Raquel Welch) līdz Dženiferai Anistonei (Jennifer Aniston) un jā – šis matu garums ir seksīgs. Šis matu garums ir arī ļoti universāls, bet gari mati prasa daudz rūpes, lai izskatītos satriecoši.

Rakela_VelcaDzenifera_Anistone

Jaunā Šerilas matu krāsas interpretācija ir daudz izsmalcinātāka. Smalkās medus un karameles toņa šķipsnas matiem liek izskatīties vēl spīdīgākiem.

Es domāju, ka šīs jaukās, šarmantās un sievišķīgās pārmaiņas patīk arī tev un, ja tas vēl nav noticis, mudinās arī tevi padomāt par savām pārmaiņām.

Foto no: goodhousekeeping.com

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Arvien vairāk sieviešu priekšroku dod tieši īsiem matu griezumiem un tas nav nekāds brīnums. Tas ir ērti, stilīgi un vēl viens liels pluss mums, 4 ...

 • Varbūt ne katra, bet daudzas mūsdienu sievietes šad tad savā dzīvē un izskatā mīl veikt pārmaiņas, regulāri izmēģina jaunu stilu, apkārtējos pārst ...

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 • 2012.gada kāzu sezona līgavām ir sagatavojusi daudzus interesantus kāzu frizūru variantus. Pie galvenajiem trendiem šai gadā var attiecināt pinum ...

 • Kā jau minēju 2012.gada pavasara sezonas modes pārskatā, vēl viena brīnišķīga šī pavasara un vasaras modes tendence ir spilgtie toņi un it īpaši c ...

 

Tags: , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata