Kā izvēlēties džinsus

sieviete džinsosDžinsus nēsā visi – sievietes un vīrieši, vecāka gadagājuma cilvēki un bērni. Pusotra gadu simteņa laikā šīs modernās bikses ir piedzīvojušas tik daudz izmaiņu, ka mūsdienu paterētāja vienīgā vēlme ir izvēlēties tādus džinsus, kuros viņa figūra izskatītos ideāli.

Šodien nedaudz par džinsu stiliem un par to kā tos izvēlēties atbilstoši savam augumam un ķermeņa īpatnībām.

Baggy – džinsi ar platām starām. Tiem ir pazemināta jostas vieta, maisveidīgs izskats dibena daļā. Parasti, tos iegādājas par izmēru lielākus un nēsā bez jostas.
Boot cud – šie džinsi ir ar pazeminātu jostas daļu gurnu daļā un kļošu zem ceļgala, kas efektīgi pieguļ figūrai. Šāds fasons vizuāli slaidina figūru un pagarina kājas.
Comfort fit – komfortabli džinsi, kuru plānais audums nepieguļ cieši ķermenim.
Low waist – džinsi ar izteikti pazeminātu jostas vietu.
Regular fit – šauri džinsi, kuru staras ir taisnas vai nedaudz sašaurinātas lejas daļā. Šie ir vienīgie džinsi,kas ideāli izskatās kopā ar žaketi.

Relaxed – parasti klasiski džinsi. Der visos dzīves gadījumos.

Slim fit – šauri, „cauruļveida”, pieguļoši džinsi.

Shortys – džinsi-bermudi.
Straight – džinsi ar taisnas formas starām.
Twisted jeans – džinsi ar dubultsānu šuvēm.
Vintage – džinsi ar „nonēsātības” efektu: stipri izdiluši, cauri un izbalējuši.

90702X7_ALBA_B-GR_01Katherine Heigllow waist jeansmila-kunis-paige-jeans-317x500straight-jeansnicole-scherzinger-Women-Genetic-Denim-468x468

Un tagad par katru figūru atsevišķi.
Ja dāmai ir tipiski sievišķīga figūra: apaļš dibens un apjomīgi gurni, tad labāk izvēlēties vieglus, tumšāka toņa kļošveida džinsus. Šāda bikšu forma ļaus izlīdzināt apaļumus. Ja tie būs džinsi Straight, tad tie „pagarinās” augumu un „noslēps” liekos kg. Ja tā ir tava figūra, nekādā gadījumā nepērc džinsus Boot cud: tavam vēderiņam nebūs ērti šāda fasona džinsos. Augstāk minētajiem džinsiem kabatām jābūt pa vidu. Pie tam, vēlams, lai tām būtu lielu dūrienu apdare un apmales.

2011-Boot-Cut-Jeans1-e129533535310952791boot-cut-jeansgisele-hudson-bootcut-jeans-jt-1
Ja sievietes viduklis ir tievs, bet dibens neliels, tad vēlams izvelēties šaurus, cigaretes formas džinsus. Uz šādas figūras tie izskatīsies ideāli, bet kājas izskatīsies vēl garākas. Lai gurnu apaļumu vizuāli palielinātu, nepieciešams iegadāties džinsus ar šuvi, kas ir zem jostas vietas. Platas kabatas uz pēcpuses, to paplatinās.

JEANS-SKINNY-SLIM-FITJessica_Simpson_outfit

Dāmām, kurām ir pilnīgi gurni, piestāvēs taisna piegriezuma tumši džinsi ar paaugstinātu jostas vietu. Tumšais tonis slaidinās figūru. Modernie izgaišinātie džinsi nav domāti šai figūrai, jo tie pasvītros problemātiskās vietas. Paaugstinātā jostas vieta vizuāli izstieps kājas un novērsīs uzmanību no platajiem gurniem. Kabatas nedrīkst būt tālu viena no otras, jo tas vēl vairāk vizuāli palielinās gurnu platumu. Slaidinās figūru kabatas, kurām ir taisna forma.

aol-my-daily-denise-richards-km-050611halle-berry-steps-out-in-the-hollywood-hills8-194x30027698PCN_Isla

Sievietēm, kurām ir plakana dibenpuse, apaļi gurni un plati pleci derēs taisni, plata piegriezuma džinsi. Šāda piegriezuma bikses pareizi izvietos vajadzīgos akcentus vajadzīgajās vietās. Zemas kabatas un gaišas balinājuma vietas vizuāli “piepacels” dibenu un piešķirs tam nepieciešamo apjomu. Vēl vairāk apaļumu dibenam piešķirs rupjas vīles un izdilumi uz kabatām.

23325pcn_klum03wtmkpreviewarticle-0-029EE35500000578-394_468x806SPL42672_001sienna-miller-baggy-jeans-01

Pieguļoši augšējā daļā un kļošā zem ceļgala – šādi džinsi piestāvēs puiciskas figūras gara auguma īpašniecēm. Šādi džinsi liek figūrai izskatīties sievišķīgākai.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata