Par meitenēm pēc 40…

Women Toasting Wine Glasses --- Image by © Royalty-Free/CorbisViņas zina noslēpumu. Viņām pārpārēm jau ir apnikušas šīs frāzes un saukļi par „miljoniem”, „karjeru”, „veiksmi” un „sociālo statusu”.

Tagad viņas droši zina, kas ir pats galvenais – pavisam ne tas, ko rāda pa televizoru, ko raksta internetā un sociālajos tīklos un, ko stāsta semināros. Viņas par šo – „pašu galveno” zina un klusē. Par to, ka dzīvē pats svarīgākais ir pati dzīve: tās garša, krāsa, tās ritms, smarža, prasme baudīt un priecāties par katru dienu.

Viņām sen vairs nav stilīgu frāžu, iepriekš sagatavotu pavedināšanas paņēmienu un iziešanas dežūrtērpu. Viņas ir pārstājušas „būt aktīvas meklētājas”. Viņas atrada to, kurš viņām TIK ĻOTI bija nepieciešams visus šos gadus – sevi, patieso un īsto. Un izrādījās, ka tieši tādas – īstas, viņas ir ļoti interesantas apkārtējiem.

Viņas atkal prot aizgūtnēm raudāt un smiet. Viņas jau ir izgājušas cauri sociālo pieklājības normu, prasību, aizliegumu un atļauju tuneļiem. Viņas neieredz to laiku, kad, lai vai kas nenotika, bija jātur taisna mugura, bija jāsmaida visam par spīti, pat, ja gribējās raudāt. Viņām apnika turēt sevi rokās, viņas tās atlaida un nokļuva brīvībā – tādas dzīvas, jutekliskas un īstas….

Viņas dzīvo kā elpo: te dziļi, te klusi, te maigi un tikko dzirdami, te steidzīgi un azartiski… Elpo dzīves ritmā, dzīvo elpas ritmā. Visbeidzot pēc 40 viņām tas sāka izdoties – dzīvot vienā solī ar dzīvi.

Meitenes pēc 40 ir ļoti ziņkārīgas. Kaut kā ir sanācis tā, ka pēc „jā, es visu pati zinu!” sievietes_pec_40sākas „ak, meitenes, cik daudz jauka visapkārt!” Dejas, joga, puķu kopšana, ceļojumi un kulinārija…Viņas veido savu dzīvi, ver savu jauno talantu krellītes, glezno, veido un iekaro virsotnes. Un viņām viss izdodas.

Meitenes pēc 40 nemaz nav tantes. Viņas nēsā garus svārkus, tāpēc, ka tā ir skaisti. Un arī īsus nēsā, un arī džinsus nēsā. Un dažādu bižutēriju – gan mūsu, vietējo, gan indiešu un savā rotu lādītē aizmirstas ir dārgās kaklarotas. Vairs nav vēlēšanās pierādīt, ka „man pieder briljanti”. Viņām būtiski, lai patiktu pašām. Viņām vajag, lai personīgi viņām būtu skaisti. Un šajā „skaisti” ir ļoti daudz sievišķības, siltuma un nav steigas.

Meitenes pēc 40 pārstāj skaitīt kalorijas. Tāpēc, ka mīlestība, interese, kustība, azarts, iedvesma iedarbojas daudz labāk par fitnesa zālēm un plastisko ķirurģiju. Un tieši tāpēc viņas ir kļuvušas tik skaistas.

Meitenes pēc 40 zina katras minūtes cenu, visur paspēj, nekur nekavē un tāpēc arī nekur nesteidzas.

Necīnās.

Necenšas sasniegt.

Viņas vienkārši DZĪVO.

Un precīzi zina, ka vēl pēc 40 viss būs daudz interesantāk…

Uz tikšanos tepatās,

Aija

P.s. Publikācija sagatavota, tulkojot internetā atrastu materiālu.

Interesanti raksti :

 

Tags:

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata